Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Ja z dieta juz sie powoli ogarniam.bez glodowek malo kcal ,ale pamietajmy,ze sa tez zdrowe kcal i inaczej bedzie reagowal organizm na 2000 kcal z fasfoodow ,cukrow i innych smieci a inaczej jak zjemy 2000 tys kcal warzyw ,owocow,bialka,tunczyka ,orzechow kalori nie jesr rowna kalori.ja musze jesc nie moge sobie pozwolic na diete 1200 lkcal ,bo mnie to zabije ja cwicze silowo chce budowac tez miesnie nie tylko spalac tluszcz,a wiadomo,ze od cwiczen silowcyh sie rozniez chudnie podnosza one szybkosc spalanych kalori spoczynkowo.czyli,ze w ciagu dnia spalam wiecej tak po prostu niz gdybym nie cwiczyla silowo.ale to juz inna szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 24.10.2014............68,7kg.......-0,1kg............68,4kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg............-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg czarnula75 03.08.2014..........67,6 kg ....... -0,6g............60,6kg........60kg x coz za imponujacy spadek u mnie -0.1 hahahaha ale dobrze ze nie ma plusa i jak zobaczylam wage to az humorek mam dobry z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana dopisz sie do tabelki,domi ty tez niestety nie mam jak w domu cwiczyc :-( mysle o silowni ale nie wiem czy bede miala z kim malego zostawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) izulek, nie wiem dlaczego ale nie moge skopiowac tabelki. Mozesz wpisac moje dane, spadek -0,6 a obecna waga to 60,6 Ledwo patrze na oczy :( nawet kawa nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka albo zle sprawdzilas wage albo zle obliczylas spadek :-) spojrz w tabelke i podaj poprawne dane x ale pospalam maly prawie 3,5h a ja 3 kurcze czuje sie jak nowonarodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj jadlospis chociaż na miesiąc ..jakiś dokładny. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Izulek 24.10.2014........68,7kg.......-0,6kg............68,5kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg.......-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg czarnula75 03.08.2014.......67,6 kg .... +0.1kg.......61,4kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg.............cel 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, wszystko jest dobrze. Nie wiem dlaczego ale w tablece byly moje stare dane :( Tydzien temu bylo 61.2 a teraz jest 60.6 kg + 0.1 mialam 4 tygodnie temu, od 2 tygodni minusuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka na rogrzanej patelni 2014.11.12 Witaj Dieta ilosciowo tzn jej kalorycznosc nie jest odpowiednia przy hormonalnych problemach, poczytaj o Montignaku, to nie jest dieta to sposob odzywiania sie ---- Przy hormonach ważny jest rodzaj pożywienia, nie kaloryczność. Piszesz o kaloriach, których Izulek ma dobrą ilość, a polecasz jej Montignaka, który opiera się właśnie na rodzaju pożywienia, a nie kaloryczności. xxxx izulek88 2014.11.12 mam diete odpowiednia do wszystkich moich schorzen itd monti odpada --- Założę się, że twoja dietetyczka dała ci właśnie Montignaka. Masz bułkę pełnoziarnistą, a chleb to pewnie też ciemny razowy. Weź policz indeks glikemiczny całego jadłospisu, to będziesz wiedziesz. Policz jeszcze ilość węglowodanów, które powinny być przy hormonach, czy trzustce ograniczone, albo większość z nich uwzględnione rano. Na te śniadania masz ok 60g, a do wieczora podejrzewam, że góra 40-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz jadlospis na miesiac idz do dietetyczki?!! x nie mam duzo pieczywa max 4kromy i to sporadycznie ale mam za to w chusteczke warzyw ktorych nie lubie i nie nie mam diety montiego x ja90 gdzie sie podziewasz? mam nadzieje,ze wszystko ok x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Hej dziewczyny dzis mnie wziela taka refleksja nie wiem czy wy tak macie Wazylam 93 kg jak juz szlam na zakupy kupowalam to co na mnie psaowalo to co doslownie sie na mnie smiescilo a nie podobalo czy dobrze w tym wygladalam.Teraz schudlam juz 17 kg i ja nadal widze w sobie grubasa.Co prawda chce jeszcze raz prawie tyle zejsc ,bo chce dobic do 60 ,ale juz teraz wygladam o niebo lepiej i nie mam problemu,zeby sobie cos kupic.I kiedy jestem w sklepie ide na duze rozmiary szukam itd i nagle okazuje sie ,ze cos spada biore mniejsze trzymam w reku i mysle kurcxze przeciez ja tego na siebie nie wcisne :P ale okazuje sie,ze dobre.Dlugo nie widzialam efektow ,bo schodze z ogromnej wagi i dopiero po zdjeciach zobaczylam jak sie zmienilam jak wygladam teraz i jak jestem szczesliwa,ze tak wygladam.patrze na siebie juz tez inaczej nie tylko pod wzgledem ile jeszcze musze schudnac i co jeszcze musze zmienic,ale tez ile juz osiagnelam jak porownuje foty to az w oczy bije jaka jest roznica.Na ubrania sobie nie pozwalam super ,bo docelowa waga ma byc o wiele mniejsza ,ale i tak cieszy jak cos sobie kupie,bo juz musze.Kiedy mialam taki problem otwieram szafe nie mam co ubrac wszystko za male.teraz nie mam w szafie nic co ma moj rozmiar jedynie jedne spodnie ,ktore sobie kupilam i okazaly sie rozniez za duze po 2 dniach noszenia :DCzuje sie jak w takiej poczekalni,bo chcialabym sie juz super ubrac itd,ale postanowilam nie wydawac kasy an ubrania ,ktorych dlugo nie ponosze i jak schbudne do docelowego rozmiaru wtedy zaszalec.We wszystkim czym chodze jest za duze i dobrze,ze zima idzie nie bedzie tak tego widac hehe.I jeszcze z jednej strony sie ciesze,ze teraz ta dieta sie zaczela w lato czyli mam jesien i cala zime,zeby schudnac a na wiosne jak wyjde w jakiejs bluzie czy koszulce to bedzie szok dla ludzi dla mnie.dobrze,ze jest zima mozna troszke ukryc ta mniejsza wage hahah.Szkoda mi niektorych ubran,bo byly drogie i sa super,ale nie zaluje wiem,ze cala moja szafa do marca sie zmieni,bo do marca chce miec 60 kg .Super bedzie kupic sobie doslownie wszystko nowe :PW marcu 20 minie 8 miesiecy mojej diety i cwiczen do zrzucenia 33 kg ,wiem,ze dam rade szybciej sie tego pozbyc ,bo dbam o diete i duzo cwicze,ale daje dalam sobie taki czas,zeby sie nie rozczarpowac.Zmienilam moj tryb zycia caly na zdrowe odzywianie i ****** chce osiaganc przez rok czyli do 20 lipca super cialo ,wysporotowane ,umiesnione wie,,ze to mi sie uda i marze o 6 paku i wiem,ze ciezka praca to uzyskam.Cele sie zmieniaja na poczatku chcialam schudnac nie pobchodzilo mnie czy zdrowo czy nie chcialam schudnac,potem doszly cwiczenia silowe wiec postanowilam,ze sie wyrzezbie czyli podniose posladki piersi itd...cwiczeniami.potem pomyslalam ,ze malo jedzac lub jedzac smieci tego nie osiagne wiec przyszlo opamietanie na bardzo zdrowa diete.teraz jest juz tyle plus marze o tym brzuchu i wierze i wiem,ze to osiagne.odchudzalam sie juz wiele razy nigdy tyle nie wytrzymalam zawsze waga spadala 5,6 kg i wracalam do normalnosci,teraz jest tala determinacja tyle sily i checi ani razu nie mialam nawet sekundy,zeby to olac,zeby przestac ja wie,ze to jest moj czas i ja juz wiedzialam,ze jezeli nie teraz to zawsze bede gruba.a nawet grubsza,ze czeka mnie cukrzyca ,zawal serca,bycie gruba zawsze ,ze nigdy nie ubiore sukienki malej czarnej ,ktora sobie wymarzylam.moze was to zmotywuje nie wiem,ale czasem mnie taka refleksja nachodzi pozdraweiam i sorry,ze tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Od dzis pilnuje poprawnosci tableki ;) iIzulek 24.10.2014........68,7kg.......-0,6kg............68,5kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg.......-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg czarnula75 03.08.2014.......67,6 kg .... -0,6kg.......60,6kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg Izulek, wszyscy chca Cie "ochudzac", porawiac diete ;) Zaszyfrowana, gratuluje spadku wagi ja90 relaksuje sie przy weekendzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 24.10.2014........68,7kg.......-0,1kg............68,4..........60 Ja90 11.08.2014..........89kg.......-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg czarnula75 03.08.2014.......67,6 kg .... -0,6kg.......60,6kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u mnie dzis dzien malo dietetyczny,mlody ma dzis imprezke urodzinowa z okazji roczku, jeszcze bidulek sie rozchorowal i dostal zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc zostalo mi jeszcze 5 kg jaka diete poleciice? brzuch najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzdrowsza to dieta aleluja to dieta warzywno owocowo orzechowa tak bóg nas zaprogramował na odpowiednie paliwo ine powoduja choroby juz gerson w latach 30 leczył raka sokami warzywno owocowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam osteopenie i nie wiem jak schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla kazdego ta dieta warzywno-owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
gość dziś najzdrowsza to dieta aleluja to dieta warzywno owocowo orzechowa tak bóg nas zaprogramował na odpowiednie paliwo ine powoduja choroby juz gerson w latach 30 leczył raka sokami warzywno owocowymi Sorry,ale nie wierze w boga i mam zamiar odchudzac sie tak jak mowi nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bez obrazy dla kogos wierzacego niech kazdy wierzy w co chce naprawde nie bronie.Ale k***a niech mi boga nikt jeszcze w diete nie miesza,bo oszaleje.Ja nie wierze i nie chce miec z tym niz wspolnego .Znam takich co tydzien w tydzien w kosciele a caly tydzien krzywdza wszystkich grzesza az zal !!!!.Dlatego religia jest mi odca badz dobrym czlowiekem nic wiecej nie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kupilam sobie kabanosy z lososia i nogdzie nie moge znalezc ich kalorycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
losos ogolnie jest polecany na diecie jest bogaty w tluszcze itd...zdrowa ryba bardzo a kabanosy tez bym zjadla jezus musze byc nieziemskie lubie zwlaszcza wedzonego.Napiszew tyle,ze musze byc kaloryczne na pewno i na pewno musisz jej jsc nie do kolacji ,ale zdrowa rybka.w kabanoskach pewnie sa jakies wzmacniaczke smaku itd tak zwane E cos tam Ecos tam wiadomo,ale raz na jakis czas mozna.tu zaszfyfrowana nie chce mi sie logowac uciekam na silownie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Wrocilismy z kosciola I od razu zabralam sie za obiad. Ale szykuje dzis pysznosci. Roladki z kurczaka z nadziem z pieczarek, cebuli I papryki. Moi panowie beda jesc z ziemniaczkami, fasolka szparagowa, ja oczywiscie bez ziemniaka. Licze jeszcze dzis na silownie, ale zobaczymy jak to bedzie. Musimy jeszcze brzdaca wymeczyc w parku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 24.10.2014........68,7kg.......-0,1kg............68,4.... ......60 Ja90 11.08.2014..........89kg.......-0,2kg.......... ..87,5kg ........70kg czarnula75 03.08.2014.......67,6 kg .... -0,6kg.......60,6kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wlasnie siedze przy porannej kawce i zastanawiam sie co wrzucic na sniadanie X Maly juz po 2 zastrzyku, czuje sie o niebo lepiej szaleje w chodziku, za to mnie znow rozbiera masakra X Po weekendzie waga piatkowa wiec jest super juz dawno nie bylo takiego weekendu zeby tak bylo, zawsze po byl plus hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
dzień dobry dziewczyny, jestem trwam u mnie niestety jeszcze w piątek było 87,100 dziś po długim weekendzie niestety 87,500 ( wpiszcie mnie) cóż szału nie ma ale mimo iż jestem na początku drogi cały czas bo wyjściowa waga90 to przynajmniej mam siłę żeby o siebie zawalczyć i tak jak napisała bodajże zaszyfrowana żeby nie szukać czegoś co będzie pasować tylko żeby było ładne . Więc biorę się za zapisywanie od samego rana ech wiecie co podczas weekendu 3 osoby powiedziały mi że przytyłam więc kopa mam porządnego , nie dobijajcie :( piszę walczę i mam nadzieję że w piątek będzie - . jeszcze jedno muszę się wziąć za rower stacj. bo nie mam już aerobiku dziś zaczynam po południu , a tak ogólnie dziewczyny to prawie dziś nie spałam córcia znowu pokasłuje tel mi dzwonił często w nocy dziś z różnych powodów, w sumie to chyba nawet 2 godz nie przespałam ogólnie to płakać mi się chce tak mnie dobiły tym przytyciem dziś jakbym miała zjeść cukierka to bym się zrzygała , sory że tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 trzymaj sie bidulko, u mnie tez maly chory ma zapalenie gardla i krtani, od wczoraj na zastrzykach, siostra musiala mu zamowic wizyte lekarska bo caly czas goraczkowal, A co do wagi to sie nie przejmuj tylko walcz dalej kazdemu zdarzaja sie wpadki i upadki :-) Wazne zeby sie podniesc tez nagrzeszylam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×