Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

ja90 a ty masz jakies problemy zdrowotne? x wrocilam od lekarza zapalenie gardla i krtani antybiotyk dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego podjadania to nie mialam czasu ugotowac sobie nic osobnego, wiec wzielam ok 100g piersi malo sosu i tylko dwie lyzki kartofelkow a co do kolacji to pasztet nie jest taki tlusty, mysle czy swojego nie upiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
jeśli chodzi o zdrowie to powiem tak miałam problemy teraz jest ok ale biorę leki w tym hormony czemu pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) izulek, lecz sie kochana I kuruj Ja90, zainwestuj w blender kielichowy z przykryciem. uwierz mi jest 100% lepszy od sokowirowki. Koktajle sa sytniejsze, nie marnujesz zadnej czesci owocow czy warzyw I nie ma tyle mycia. Do sokowirowki nie wlozysz banana czy awokado. Dziewczyny u mnie bedzie kiepsko jutro z waga, bo wczoraj niezle poplynelam. Synio dal mi niezle w kosc caly dzien wiec odreagowalam nie tak jak powinnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jablka w blenderze? sok nie wyjdzie, a ni z burakow, selera , tu musi byc sokowirowka jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy do takiego "soku" dodajesz wody I jest pyszny. Ja czesto tak robie. Lacze np. jablko, celer naciowy, marchewke, 2 truskawki, jagody, orzechy,szpinak. 3 burak, jablko, seler naciowy. Poszukaj sobie przepisow na tzw smoothies. Od kiedy mam taki blender sokowirowka stoi nieuzywana http://www.kwestiasmaku.com/drinki/drinki_bezalkoholowe/przepisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ma byc specjal,ny blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy miksowaniu musisz dodac wody, bo inaczej nie da rady. Jak Ci wyjdzie to znow dadajesz wody. Do owocowych mozesz dodac kefiru, jogurtu naturalnego. jest naprawde duzo mozliwoscie Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 podejrzewam ze przez hormony tak masz te kg Tez bralam wczesniej i teraz tez czasami biore A co sie z tym wiaze, mam duza tendencje do tycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
W dużej mierze jest to prawdą, biorę hormony bo leczę się w ten sposób lepsze to niż operacje co rok czy dwa choć nie wiem ile dam radę je jeszcze brać bo prawda taka że nie bierze się ich bezkarnie tak jak większość leków zresztą, na razie daję radę więc biorę,i tak one też podkreślam też przyczyniły się do mojej wagi ale przedewszystkim to mój brak pohamowania w jedzeniu typowych śmieci biały chleb, frytki, słodycze to niszczy i niewiadomo kiedy tracimy kontrolę nad wagą. Moja waga dziś 87,100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
izulek 24.10.2014........68,7kg.......-0,1kg............68,4.... ......60 Ja90 11.08.2014..........89kg.......-0,4kg.......... ..87,100kg ........70kg czarnula75 03.08.2014.......67,6 kg .... -0,6kg.......60,6kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 24.10.2014........68,7kg.......+0,4kg............68,8... ......60 Ja90 11.08.2014.........89kg........-0,4kg.......... ..87,1kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6 kg .... -0,6kg.......60,6kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudniecie? Po 1. RUCH! Żadnego lezenia przed TV z 200gram słodkiego cała niedziele!!! Wystarczy nawet 100 brzuszków, 100 podskoków, kilkanaście niepełnych przysiadów, by rozruszać organizm. Słuchac się organizmu!!! Dużo pić!!! Min 2l. Odstawic wszystko co gazowane. A tak to można spoko wszystko jeść. Nie objadac się na noc. Kupić guarane. Np w aptece. Guarana pomaga spalić tłuszcz, a przy tym działa pobudzająco! Od kilku lat nie ważyłam już 55kg. Często 57. Z powodu małej depresji: 62! Mój rekord. Przez 4 mies zeszlam do 55,9. BEZ diety! Najważniejsze to się nie obzerac i jeść te 5 posiłków. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być leniuchem, żeby tak się nazrec na świnia by tyc. Jeśli to co napisane to nie nowośc, to skąd u Ciebie taka obrzydliwa waga. Hahaha. Polaczek obzarty jak nadety balon teraz poucza innych. Brawo za wykazanie kolejny raz brak inteligencji. Idź do księdza. Może Cię rozgrzeszy z obzarstwa :D tylko uważaj, bo święta za pasem :D. Wtedy zobaczymy na ile stać Twój mały mozdzek haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk 1 - ta gimbaza z 88 w nicku, jak musiała się zapuścić. 70 parę kilo i jeszcze poucza kogoś innego, że żadnych nowości nienapisał. Chore dziecko. Na umyśle i w ciele. Ale taka gimbaza już jest. Wyginac z polski!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
gościu nie obrażaj nikogo bo ciebie nikt tu nie obraża , nie wyrokuj na kogoś i nie mów że się obżera jak świnia bo nie wiesz jak będziesz wyglądać za 10lat, tez kiedyś byłam chuda i mówiłam wtedy o grubych znajomych że chyba jadłabym chleb i wodę żeby tak nie wyglądać jak widać życie jest okrutne i różnie bywa, więc nie wtrącaj się kiedy rozmawiamy między sobą bo śmieszne są takie postacie które wcinają się w rozmowe żeby się pokłócić to świadczy to braku szacunku i zakompleksieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Witajcie kobietki :) Ja90, nie zwracamy na troli, traktujemy takie wypowiedzi jak SPAM. To sa poprostu, biedni, chorzy ludzie, ktorych jedyna przyjemnoscia jest obrazanie innych :( izulek 24.10.2014........68,7kg.......+0,4kg............68,8... ......60 Ja90 11.08.2014.........89kg........-0,4kg.......... ..87,1kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6 kg .... -0,1kg.......60,5kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
no racja dziewczynki miłego weekendu ej mam na obiad ziemniaki z kapustą niechce mi się gotować dla siebie nic z czym mogę połączyć ziemniaki czy kapusty zjeść ech nie wiem pewnie znów wetnę jajko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diet jest wiele ale jest tylko jedna skuteczna - ta opracowana specjalnie pod nasze potrzeby przez dietetyka. Uwierzcie mi, ja próbowałam wszystkiego i dopiero dietetyk mi pomógł. Polecam http://hh-life.pl/schudnij-zdrowo-przed-sylwestrem/, mają teraz promocyjne ceny więc warto. Wychodzi taniej niż kupno jakichś gównianych tabletek co nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja juz po obiadku moi zjedli mizerie, ziemniaki i mielone a ja zamiast tradycyjnego mielonego wymieszalam go z mozzarella i pieczarkami do tego 2 bialka i wyszedl mi taki miesny omlet X Ostatnio lacze wszystkie diety w posilkach mz dukan zdrowe i njezdrowe heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, lacz co chcesz, zeby tylko pozwalalo Ci topic sloninke no I oczywiscie bylo w miare zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze czasem mam juz dosc tej diety i z checia bym ja w cholere rzucila ale boje sie ze za duzo by bylo na plusie, jednego co sie nauczylam to dodawac do kazdego posilku duuuuzo bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, wiem nie jest latwo ciagle sie pilnowac z jedzeniem. Ja tez ostatnio mam bardzo zly okres I najchetniej bym juz skonczyla z tym dietowaniem. Ale szkoda mi, ze juz tak blisko do celu a zreszto potem pilnowanie celu, zeby nie uciekl z powrotem w sina dal. Nie poddawaj sie kochana, jestes bardzo mloda I szkoda, zebys "obrastala " w tluszczyk. Wiem, facet cie akceptuje taka jaka jestes, to bardzo dobrze o nim swiadczy. Niestety, oponka dookola naszego brzucha to nie tylko defect kosmetyczny ale zagrazajacy naszemu zdrowiu, jak nie teraz to w przyslsoci. Wiec moja kochana kolezanko doli I niedoli dietkowej dzis mamy zly dzien, pomarudzimy sobie a od jutra znow walczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa Izunia gak pomarudzila ze zjadla gniazdko i 10 mini paczkow ale jak nigdy wyrzytow nie mam (jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×