Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

hejka wyrzuty byly plusa na wadze nie ma wlasnie siedze i pije kawke potem biore sie za generalne sprzatanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przyłącze się. Mam do zrzucenia prawie 8 kg. Moja waga to 79,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Witaj Mami Izulek, bardzo dobrze, ze masz wyrzuty sumienia ;) Ja wlasnie pije kawusie I zastanawiam sie w co mam rece wlozyc :( Ale jak by nie bylo dzis cwicze, bo ostatnio za dluga przerwa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafilam na fajna strone o odzywianiu dietkowaniu i zachecam do przeczytania odzywianie.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec fionka mami. Po upadce trzeba sie podniesc i walczyc dalej Ja tez wczoraj zgrzeszylam 2kawalkami pizzy Ale dzis jak narazie jestem grzeczna, zadnych grzeszkow Na sniadanie tost z mozzarella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ::) Moze byc I Fionka zamiast Mami ;) Nie wyglupiaj sie I zjesz jakis lekki obiad, bo znow sie rzucisz na babeczki I ciasteczka. Izulek, masz byc grzeczna caly dzien po ostatnich swoich balangach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka staram sie ale z roznym skutkiem Jutro ide do diabetologa moze od razu bede miec konsultacje z dietetykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sie zwaze z rana i podam swoja wage, ale podejrzewam, ze bedzie wiecej niz 79,7 i moze zostane wpisana do tabelki, co? ciezko mi, okropnie. W domu ciagle sa jakies slodycze, pysznosci w lodowce a ja kompletnie sobie nie radze. Iza widze, ze tez Ci ciezko. trudno mi sie zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja juz jestem 4 miesiace na diecie i mam jej serdecznie dosc Ale walcze dalej pomalu do celu malymi kroczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 24.10.2014........68,7kg.......+0,4kg............68,8... ......60 Ja90 11.08.2014.........89kg........-0,4kg.......... ..87,1kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6 kg .... -0,1kg.......60,5kg.............60kg Zaszyfrowana27 20.07.14.........93kg.......-1kg.........76kg............ .cel 60 kg . Fiona 20.11.2014...79,7kg......-0,0..........79,7.......70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam po weekendzie, u mnie waga szaleje, nie wiem czy to waga, czy woda czy co ale dzis na plusie a wczoraj zjadlam max. 1100kcal :-/ X Dzis mam wizyte u diabetologa w koncu po dlugim oczekiwaniu mam nadzieje ze u dietetyczki rowniez dzis sie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć witam też nową Fiono nie ma tu częściej polegającej w odchudzaniu niż ja :) choć ostatnio się wzięłam w sobie ale zeszło mi 2 miechy zanim wystartowałam także nie poddaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza ja sie nie wazylam, nie mam zamiaru sie zalamywac. Ostatnio bylo 79,7 i uznaje, ze staruje z takiej wagi. Kiedy mam sie zwazyc i podac wynik? kiedy chce czy jak? Ja90 dzieki za dobre slowo. Jest mi ono niezmiernie potrzebne. Masz jakas diete czy jak? upadlam, ale wstaje. Musze dac rade przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka wazymy sie w piatki, Ja90 zamienilysmy sie miejscami hehhe X Juz po wizycie dostalam skierowanie na krzywa cukrowa i mam doniesc komplet kart itd Po 14 dzwonic i umowic sie do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Izuś to będziesz chyba pic glukozę fe Moja dieta nie przekraczać 1500 kcal, nie żreć słodkiego( tu grzeszę) jeść 5 razy o tych samych porach dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) izulek, wspoczuje picia tej glukozy. Swinstwo. Ja90, Tobie idzie teraz doskonale odchudzanie. Jak przypomne sobie twoje poczatki to bylo mi tylko zal Ciebie a teraz tylko podziwiam :) Oby tak dalej. Kobietki jak ktoras szuka jakichs cwiczen to polecam serdecznie callanetics. Wczoraj olgadalam wyniki dziewczyny po 16 h treningu. Normalnie mi kopara opadla. Od razu pociwyczlam 1 h. Ja juz tez troche cwiczylam te cwiczenia ale brak mi bylo systematycznosci. Czesto zaczelam ale synio nie dal mi skonczyc wiec konczylam po 10-15 min. Efekty I u mnie widac po ramionach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ze naprawde musisz zjesc te 5 to zjedz, ale dorzuc jakis jogurt naturalny kefir czy cos bialkowego X No w srode ide do dietetyczki na popoludnie, ciekawe jaka diete teraz dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
hej ja to dopiero nie mam nastroju dziś i to w sumie to sama nie wiem czemu jestem przed@ i słodkiego mi się chce chyba kisiel sobie zrobie po południu. Czarnula dzięki, ale nie chwal mnie tak bo jeszcze się rozbestwię i zacznę żreć, nie no żarcik wyglądam i czuje się tak że muszę być na diecie bo inaczej jestem wściekła i wiecznie niezadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ja tez jestem przed okresem I tez najchetniej bym cos podjadala :( Izulek, kochana, nie daj sie jesiennej chandrze :) Pochwale sie wam, ze wczoraj udalo mi sie zrobic caly zestaw callanetics. Dzis czuje miesnie pupy I nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam, caly dzien sprzatalam i pralam i prasowalam Siostra pojechala wiec nie ma przepros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh i zniw ledwo patrze, mlody zafundowal noc pelna wrazen i wczesna pobudke masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×