Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

czarnulko :* Ale owocowe jedzone przed poludniem nie sa az takim zlem. Chyba ze faktycznie pozerasz je w ilosciach hurtowych ;) Ja z kolei nie przepadam za owocami, i zjadam, jak widac czesto, jednego banana tylko :O Dzisiaj kolejny pokrecony dzien w pracy. Ach, zeby juz ten weekend przyszedl i kilka chwil spokoju!! X menu na dzisiaj: owsiane 35g, rodzynki 15g, orzechy włoskie 10g, 40g banan 1 jajko na twardo, papryka, 2 pieczywa chrupkie sonko ziemniaki 130g, schab pieczony 70g, kapusta kiszona w ilości niemierzonej, bo prawie bez kcal przecież; kurczak 150g, warzywa na patelnię 200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Alez tu puchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Lusy, Nie pisze, bo nie mam sie czym chwalic. Pisanie mojego menu mija sie z celem, bo nie podam wam zadnych jednostek wagowych :( Uwierz mi owoce moge tez niezle namacic w diecie. Ostatnio za bardzo zakosztowalismy za bardzo w smoothies owocowych. Kombinacje z takich owocow jak Ananas, mango, tuskawka, jagody , jablko, banan oj kusza, kusza. na dodatek jakas swierza mandarynka I sie troche niechcianych kalorii nazbiera. Ale jest I pozytyw moich grzeszkow, moje starsze kochanie pochwalilo, ze moja cera zdecydowanie sie poprawila ostatnio. Czekam az moje mlodsze kochanie pojdzie drzemac to pocwicze. Jak sie nie uda po poludniu to na pewno wieczorem. Wczoraj byl dzien laby, dzis juz mi taki nie przysluguje ;) Przeprosilam sie ostatnio z moim masazerem I bankami chinskimi. Zrobil mi sie jakos zapas kosmetykow a nie mam ochoty wywalac ich na smieci z powodu przeterminowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek U mnie - 0,7kg. Jest 67,3.w koncu odrobilam plusa. Jestem zla niewyspana i peka mi glowa.. Maly 3nocke z rzedu dal mi popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
no Izuś brawo brawo u mnie d...... 82 znowu się cofam, nerwy mnie wzięły bo z hormonami znowu mam cos nie tak i więcej wody organizm zatrzymuje dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
mam prośbę weźcie no mi napiszcie ; bo może ja cos źle robię jeśli chodzi o jedzenie to białka to np. bble ble ble a węglowodany to np. ble ble ble a powinnam jeść takie i takie rzeczy będę wdzięczna za taką ściągę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o podzial? Jeslibtak to podaj. Wzrost wage wiek i swoja aktywnoac np. Umiarkowana srednia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 nie stresuj sie za tudz bedzie lepiej :-) powiedzmy ze u mnie dobrze. W koncu zrzucilam tego plusa z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
170/82/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
aktywnośc byle jaka :( to znaczy rzadko ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
U mnie -0,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
izus jesteś niezawodna dzięki muszę na serio to potraktować i ostro się za to wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wstyd sie przyznac ale nawalilam w tym tygodniu 0.2 kg na plusie :( Nawet wczorajsze cwiczenia nie pomogly. Gratuluje spadkow kobiety. Ja90, nie przejmuj sie, za tydzien bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :-) X Dziewczyny nie steresukcie sie tak swoimi plusami :-) ja swojego 2tyg zrzucalam albo nawet i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra, jak ja bym jadła tyle węgli to dupę bym miała jak ołtarz trzynawowy :D to a propos tej rozpiski Twojej Iza dla Ja90 :) No to powodzenia Ja90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, 02,kg na plusie to zawartość jelit, wrzuć na luzik :* Iza, brawo za spadek ;) Ja się dzisiaj nie zdążyłam zważyć ani pomierzyć. Jutro rano wstawię swoje wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ja jakos jem tyle wegli i nie mam wielkiej duupy wrecz odwrotnie, wiec zachowaj te zlosliwe komentarze dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, skąd to zabawne obruszenie jakbym pisała, nie o swoim, ale o Twoim zacnym tyłku :D ? To ja bym miała zadek jak ołtarz trzynawowy, a Ty widzisz możesz sobie bezkarnie jeść 200g węgli ;) Poza tym chyba nie muszę Ci przypominać jak działa Internet, więc daruj sobie wpisy dotyczące tego kto, co może komentować. Zawsze możesz sobie założyć prywatne forum, a jeśli nie masz ochoty, to póki jesteśmy tutaj razem, musisz mnie tolerować lub nie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Iza, w tych swoich wypowiedziach odnośnie kcal i proporcji BTW jesteś trochę mało wiarygodna. Bo raz piszesz, że masz od dietetyczki dietę 1500kcal, że jesz 60g białka, komuś piszesz, że powinien jeść 40g; potem stwierdzasz, że jesz co i jak chcesz, że nawet do 100g białka, 200g węgli ( lub nawet do 240?), 50 tłuszczy,a to jest prawie 1800kcal lub ponad. :classic_cool: :D :classic_cool: :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja wyjeżdżam jutro z rana na weekend w górki, więc do przeczytania w poniedziałek. Miłego weekendu 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
A u mnie pewnie znowu bedzie na plusie bo wczoraj znowu pyla impreza rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuszdePALMA
🖐️ Ależ tutaj cichutko :) Waga: 58kg Brzuch się wciąż wsysa, a biust zostaje póki co 92cm, uf ;) Dzisiaj po pracy na trening. Ostatnio ćwiczyłam 2 razy w tygodniu, bo praca i choroba nie pozwoliły na więcej, ale jednak 3 razy to dla mnie optymalnie. Muszę sie w tym tygodniu zmobilizować. Mam nadzieję, że nic mi nie wyskoczy co pokrzyżuje plany. Miłego początku tygodnia. Ja właśnie wychodzę do pracy, bu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
hej dziewczyny faktycznie pusto tu dziś nie ma się co Iza obruszać za duupe trzynawową bo w sumie jak o mnie chodzi to odpowiednie porównanie Lusy dobrała he he he :) Powiem wam tak nigdy nie mam czasu żeby dokształcić się w tematach białko węgle i doczytać bo wiecznie się spieszę dlatego pisałam wiecie co ? dziś spotkałam rano tą znajomą o której kiedyś pisałam wam że była tak gruba że wyraziłam się o niej nieładnie ( że jakbym była jak ona to chyba samą wodę bym piła) i cóż ona schudła los ze mnie zadrwił przykre i handre mam dziś :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki Ja90, nasz los przeroty jest I czasami podsyla nam darmowa lekcje pokory. Powinnas jednak z niej wyciagnac 1 wniosek - skoro jej sie udalo to Tobie tez moze, powodzenia :) Lusy, normalnie zielenieje z zazdrosci. Masz taka figure o jakiej ja nawet nie potrafie marzyc. Jestes wyzsza niz ja, biust mamy podobny ale za to masz mniej w biodrach I na 100 % duzo plasciejszy brzuch. Normalnie wjechalas mi na ambicje ;) A tak powazniej gratuluje serdecznie efektu koncowego, ciezko na niego zapracowalas. W sobote bylam na silowni, taka malutka bardzo kiepsko wyposazona ale zawsze jakis ruch. Moge tam na razie chodzic jedynie w weekend, potem jak dzien bedzie dluzszy to wykombinuje sie I jeden dzien w tygodniu. 2 razy callanetics I chociaz raz silownia w tygodniu, postaram sie choc odrobine Cie "gonic" Lusy ;) taki maly wyscig malego fiata z mercedesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
🖐️ Ja90, te sprawy żywieniowe nie są skomplikowane w teorii, gorzej z praktyką. Na redukcji zawsze dodaje się białka, kosztem węgli. Ale też nie ma co za bardzo obcinać ww, bo potem człek słaby. Oczywiście mówimy o zdrowych węglach, nie o czeko ;) Ja90, ile Ty masz wzrostu? I ćwiczysz w ogóle coś? X Czarnulko, Ty mi tak słodzisz, a ja nie zasłużyłam jeszcze, ale dziękuję - bo motywujesz mnie do wysiłku też :) :* Wiesz, może wagowo i w cm wygląda to już dobrze, ale wciąż jest dużo do zrobienia w zakresie jakości czy jakby to nazwać... estetyki sylwetki. Byłam dzisiaj na treningu - oj, działo się... interwały na orbim, potem nogi, tyłek, barki, triceps, brzuch; ćwiczenia z hantlami, ze sztangą, różne różniste. Co optymistyczne, w ciągu miesiąca spadł mi poziom tłuszczu o 5% i dorobiłam się 1,3kg mięśni. Jest jakiś postęp, co cieszy i też motywuje do dalszej pracy. Czarnulko, fajnie, że masz możliwość pójścia na siłownię :) pamiętaj najpierw interwały, potem siłowy trening i na koniec też jakieś aeroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zaległam na łóżku, ale niestety z robotą papierkową 😭 Jedzenie na jutro juz ugotowane, pochowane w pojemnikach, czeka w lodowce. Wychodze do pracy mega obladowana zawsze :D Dobranocka kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
pytałyście czy ćwiczę wiec się przyznaje bez bicia że lipa z tym trochę brzuszków rowerek nożyce jakiś kwadrans przed snem ot moje ćwiczenia :( a mam 170cm miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
To ja chyba mam najgorszy wyglad ciala niska i grubawa :-( przed ciaza 54 albo 55 a teraz 64 a mam 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×