Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Ja90 kazda aktywnosc jest dobra :-) Ja dzis w ramach aktywnosci planuje saune badz basen :-) ale co z tego wyjdzie nie wien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki przy kawusi I owsiance :) U mnie wczoraj duzo spacerowania na swierzym powietrzu ale niestety weekend bez jakiej wiekszej aktywnosci fizycznej :( Ale coz, trzeba nie tylko dbac o swoje cialo ale I o rodzine ;) Lusy, pochwal sie w jakiej postaci kosztowalas %? Dzis na sniadanie u mnie tradycyjnie owsianka z nasionami chia, kilka orzechow, truskawki. Na obiad pieke piers z indyka z warzywami. A co potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izulek, saunę raczej trudno zaliczyć do aktywności, ale rozumiem, że to taki lapsus :P ;) Basen to chyba najlepsza forma ruchu. X Czarnulko, wypiliśmy butelkę wina 0.75 Carlo Rossi Sweet Red - przepyszne jak dla mnie ;) To jedyne szaleństwo na jakie sobie pozwoliłam ;) Dzisiaj już po treningu - barki, tricepsy, nogi i tyłek. No i zawsze jest brzuch na końcu- z piłkami, hantlami, różne wariacje na temat ;) W talii już 67cm więc całkiem fajnie. Z nóg jedynie 1cm ubył, za to przybyło mięśni. W sumie wygląda to ok, bo cellulit zanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że kiedy zaczynam dzień od ww ( owsianka) to potem stale mam chęć na dalsze ww i muszę ze sobą walczyć :O Np przed chwilą zjadłam banana :O o 20:00 !! skandal :classic_cool: Dzięki Bogu kcal na poziomie 1610 ;) Nie miałam dzisiaj wyjścia, ponieważ jajka juz musiałam zabrac do pracy i nie moglam ich zjeść na śniadanie. A to jest dla mnie najlepsza opcja. Dlatego właśnie już przygotowałam na jutro kuraki do pracy z dwoma różnymi sałatkami plus 50g ryżu brązowego, a na śniadanie będzie jajecznica z 3 jajek. Moja trenerka mówi, że jak jem owsiankę to mam albo wbić do niej jajko ( oczywiście tak przygotować, żeby jajecznio-owsianki nie zrobić :D ), albo mam po prostu zjeść zaraz po owsiance jajko na twardo lub sadzone. Też jest to jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy podczas jednej sesji w saunie infrarid mozna stracic od 500kcal w gore dlatego nazwalam to aktywnoscia hehe Od jutra wracam na silke, karnet dzis odnowilam wiec moze szybciej skoncze Co do owsianki ja po niek nie czuje checi na ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, Ty po prostu bananowa kobietka jestes :) Na winko, oczywiscie zasluzylas :) Moge sie domyslec czytajac twoje wpisy o wymiarach, ze masz super figure wiec nie pozostaje mi nic innego jak zlozyc Ci kolejne gratulacje. U mnie dzis z cwieczeniami tak sobie, zrobilam ok 35 min moze ciut wiecej calalneticsu. Moze wieczorem cos jeszcze zrobie. Jutro postaram sei zrobic wiecej. Dobrze by bylo wygladac lepiej na urlopie a na to trzeba sobie zaproacowac. Dla mnie owsianka to najlpesze sniadanie, oczywiscie musi miec sporo wkladow. Jajka jem w weekend z moimi chlopakami ale to nie to. Nastpeny dowod, ze kazda z nas jest inna ;) Ale taki nasz urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzic zaliczylam 40min cwiczen w domu z hantlami, wieczorem ide na silownie i saune :-) Ladna pogoda jest wiec trzeba korzystac ze spacerkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Iza, kto może korzystać, niech korzysta też za mnie. Ja dopiero z pracy wróciłam i miałam taki sajgon, że zdązyłam zjeść tylko jedną porcję przgotowanego jedzeniA> Masakra. A jutro pobudka przed 5 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z kawka i bolem glowy :/ chyba cisnienie za niskie bo mi glowa peka Sniadanko juz za mna lece zaraz ogarniac chalpke i piec placka dla mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 67,3kg....-0,3kg.....66,1kg.....60 Ja90 82,0kg....0,0kg......82,0.......70 Czarnulka 59,8........-0,2.........59,6.........58 Nie wielki spadek bo pierw plusa zrzucalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
U mnie -0.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Gratuluje spadkow :) Lusy a co u CiebiIzulek 67,3kg....-0,3kg.....66,1kg.....60 Ja90 82,0kg....0,0kg......82,0.......70 Czarnulka 59,8........-0,3.........59,3........58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka gonie cie :p brakuje mi jeszcze 7kg do ciebie hehe x monia dopisz sie do tabeki x ja90 gdzie zniknelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Na tel nie mam jak mozecie dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia podaj wage startowa,wage obecna i cel to cie dopisze X Wczoraj bylam na basenie a dzis mnie tak kregoslup boli ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Startowa 65.5 teraz 64 a chcem zejsc do 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmonia - "chcem" ?! :O co za tępota intelektualna !! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iIzulek 67,3kg....-0,3kg.....66,1kg.....60 Ja90 82,0kg....0,0kg......82,0.......70 Czarnulka 59,8kg........-0,3.kg........59,3........58 Monia 65,5kg......-0,6kg........64............50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek dziewczynki u mnie po weekendzie spory plus, jestem przed @ i mam spory plus bo strasznie ciagnie mnie do slodkiego ale szybko go spale, dzis ide na silownie X Ja90 gdzie sie podziewasz? X Monia nie przejmuj sie pomaranczowymi trolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Nie przejmuje sie szybko pisalam bo na tel i dziecko obok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Hej kobitki :) Cóż mam pisać? Ćwiczę (bez opieprzania się) na siłce, jem czysto; wprowadzam od jutra makaron razowy lub z pełnego ziarna max.100g /dzień ( na 2 posiłki).To za radą trenerki. Będę musiała wstać bardzo wcześnie, żeby przed praca to wszystko ugotować :O No, ale cóż robić. Aha, i mam wywalić owsiankę ze śniadania. Ogólnie węgle (zdrowe) mam ustawić na niemniej niż 150kcal, białko ok.100kcal. W wieczornym posiłku MUSI pojawić się zdrowy tłuszcz. I o ile już wcześniej nie wyjadłam 1600kcal i 150g ww, to na kolację mogę zjeść makaron!! Nice :classic_cool: Wreszcie jakaś odmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się logować, to ja Lusy. Na tym forum nic się nie dzieje, nie mam motywacji, by tutaj dalej pisać :( Dziewczyny zatem żegnam się, może czasem zajrzę ;) Życzę Wam wytrwałości w dążeniu do celu :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Jak sie ciesze, ze juz wiosna, dluzszy dzien. Wczoraj znow udalo mi sie pocwiczyc na silowni, zdecydowanie lepiej mi sie cwiczylo niz w sobote. Lusy, szkoda, ze znikasz ale rozumiem. Powodzenia w "modelowaniu ciala", choc jestem pewna, ze I tak juz niezle wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
U nas taka piekna pogoda ze nie mam kiedy zajzec bo caly czas z malym na dworzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko to kwestia mądrego podejścia do tematu. Kupowanie produktów pewnego pochodzenia i nienajadanie się na troje. ja ostatnio z większym przyglądaniem sie kupuje wołowinę. Naciełam się w kilku miejscach i zamawiam dlatego bezpośrednio w masarni: http://cezan-ubojnia.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie w dzisiejszych czasach to podstawa, osobiście http://www.zdroworada.pl/ jestem zdania że warto czytać o tym jak się odżywiać bo to podstawa naszego życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na zdrowe odchudzanie jest zażywanie odpowiednich tabletek, mogę Ci polecić raspberrybio5 bo są niedrogie, skuteczne i nie powodują skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Ważne jest też odpowiednie nawadnianie organizmu, ale to też trzeba robić z głową, chociażby poprzez zagotowanie wody w jonizatorze: http://sklepateraz.pl/jonizator.jonizatory_wody Cząsteczki wody alkalicznej są połączone w znacznie mniejsze formacje (5-6 cząsteczek) niż zwykłej wody pitnej (10-13 cząsteczek). Dlatego, woda alkaliczna od razu przechodzi przez błony komórkowe i jest bezpośrednio zaangażowana w procesy metaboliczne (organizm nie potrzebuje energii dodatkowej!). Woda z takimi właściwościami znacznie lepiej penetruje tkanki, usuwa z jelita nagromadzone toksyny, nasyca komórki wodą, rozpuszcza najtrudniej osiągalne toksyny. Woda alkaliczna bardzo skutecznie neutralizuje i skrapla zakumulowane pozostałości kwasowe, które potem są łatwo usuwane poprzez nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×