Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Polecam picie czystku, aloesu (detoks) oraz zastąpienie tłuszczy olejem kokosowym. Fajny zbiór ćwiczeń i porad zdrowotnych znalazłam na blogu melaniesfasion na blogspocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszedzie olej kokosowy, ciekawe za ile lat orzekna, ze wchodzi w dziwne reakcje z produktami XYZ i jednak nie jest tak zdrowy? :D Kiedys byl bum na soje, a teraz odchodzi niepyszna do lamusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Astra, ta Twoja dieta to jednak wielka porazka. Nie obraz sie ale jezeli jednak uprzesz sie na ta diete to jedyne co zrobisz to rozwalisz sobie metabolizm, moze I schudniesz ale potem od razu murowany efekt jo-jo a do tego zmarsczki, rozciagnieta skora, rozstepy itp. Ja kobietki od rana sprztatam, takie darmowe cardio. Nie wiem czy mi sie dzis uda pocwiczyc. Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, aby raz wszystkie sie zgadzamy :D Czarnulko 🖐️ Mialas okazje ogladac oskarowa "Ide" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, niestety nie. mam nadzieje, ze pojawi sie za jakis czas w necie a jak nie to pod czas nastepnej wizyty w Polsce kupie DVD. Zawsze z Polski wracam z duza torba ksiazek, filmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milo Czarnulo, ze takie ambitne zakupy czynisz w naszym kraju :D Ja "Idy" tez nie mialam okazji ogladac, bo jak wchodzila do kin w 2013? to nie towarzyszla jej zupelnie zadna reklama! Ale z kolei kolezanka miala mozliwosc zobaczenia na jakiejs stacji tv. Miala 3 podejscia do tegoz filmu i nie wytrwala. W necie trwa burza ideologiczna w zwiazku z tym filmem. Wiec moze tez go zobacze, jak bedzie okazja, zeby zajac jakies stanowisko w dyskursie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podajcie mi dziewczyny jakiś przykładowy jadłospis z waszego dnia... Kurna a jeszcze spora kasę u tej dietetyk zostawiłam.... az jestem wściekła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Astra poczytalabys, to bys znalazla nasze menu, a moje na pewno, bo czesto wklejam. Ale skoros leniwa, to skopiowalam Ci moje z niedawna; pupy nie urywa, w sensie, ze wirtuozeria kuchenna to to nie jest i bywa monotonnie, ale mnie nie przeszkadza. płatki owsiane górskie 35g, rodzynki 10g, orzechy 8g 2 jajka na twardo, 3 pomidorki koktaj., sałata lodowa, odrobina musztardy, 2 wasy 100g ziemniaki, 180g filet z piersi z kurczaka, surówka z białej kapusty i pora sałata lodowa, 150g kurczaka, pomidorki koktajlowe, ogórek zielony, odrobina czosnku i musztardy, 2 wasy X 35g platkow owsianych gorskich, 15g rodzynek, 10g orzechow wloskich banan 110g, kefir 200g ziemniaki 100g, schab pieczony 80g, kapusta kiszona 300g filet z piersi z kurczaka 150g, salata lodowa, pomidory kok., papryka czerwona, chleb chrupki sonko szt.2 X płatki owsiane górskie 35g, orzechy włoskie 8g, rodzynki 15g banan 110g, maślanka 200g 3 jajka na twardo, papryka czerwona, pomidorki kok., sałata lodowa, musztarda, 4 wasy sonko lekkie warzywa na patelnię 200g, tuńczyk 100g X z dzisiaj: owsiane 25g, rodzynki 15g, orzechy wloskie 7g banan 100g 2 jajka, papryka czerwona, salata lodowa, pomidorki kok. 100g ziemniaki, 150 g kurczaka, 300g brokuly warzywa na patelnie 200g, 100g losos X Smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra zerknij na strone 27-28 naszego forum. Popros Izulka, niech Ci napisze jakis przykladowy dzien jadlospis od dietetyczki. Niestety Twoja okazala sie naciagara, ktorej chyba brakuje elementarnej wiedzy na temat podstaw ZDROWEGO ODCHUDZANIA. Nie zlosc sie na nas, chcemy tylko, zebys madrze I trwalo schudla. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeszcze byly 3 sztuki pieczywa lekkiego sonko ;) X Ide spac kobietki; jutro z rana musze gotowac kurczaki do pracy :D Bo ja bez zarelka w pudelkach nie ruszam sie z domu!! :classic_cool: dzieki temu nikt i nic mnie nie kusi :) X Dobranocka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pamięci! Izulek, ja nie będę jednak kupować tego prochu białkowego z SFD, bo sporo jest nieciekawych opinii co do konsystencji i smaku tegoż wynalazku. Twierdzi się, że smakuje toto jak mąka itd. Raczej nie brzmi to zachęcająco :D Podaj mi proszę dokładną nazwę tej Twojej odżywki ( plus nazwa prod.) Dziękować :) X No a teraz już idę grzecznie spać, bo czekają już na mnie :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy bo to jest syntetyvzne bialko i lepiej smakuje z mlekiem 0% Ja mialam mass protein a teraz zamowilam z allegro active lab soya pro. Dzis dostalam przesylke wiec nie powiem jak smakuje. X Co do smakow slyszalam ze czekoladowe smakuje jak.... Zreszta do shaka zawsze mozesz dodac owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam odchudzanie z programem dietetycznym Limvena, dzięki tym odżywczym koktajlom można zastąpić codzienne posiłki i naprawdę szybko schudnąć. U mnie dało to znakomity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ludzie pisali o odżywce SFD z mlekiem, że jak mąka. Wolę nie pić/nie jeść niczego co ma w nazwie soję :) Dzięki! x menuna dzisiaj: owsiane górskie 30g, 10g orzechy włoskie, 15g rodzynki banan 110g kurczak 200g, sałata lodowa, pomidory kok., papryka, 3 pieczywa chrupkie sonko jajecznica z 2 jaj, 2 sonka, szpinak z odrobina czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość od Limveny - smacznego : i rozumiemy, że do końca życia będziesz już pić tylko te koktajle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pupa, mam uczulenie na soje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie skończyłam obrabiać robocze papiery :O jutro wstaję o 6. Po pracy trening. Mam nadzieję dać radę ;) Dobrej nocki dziewczyny. Padam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Pławecki
Widzę tutaj, że każdy ma jakieś swoje zdanie na temat zdrowego odżywiania. Jako, że prowadzę swoją przemianę sylwetki już ponad rok a wynik to prawie - 30kg przy bardzo zdrowym odżywianiu myślę, że przyda się każdemu z Was kilka porad o których mówię w moich nagraniach: Krótka zapowiedź: http://youtu.be/PPME9ij8SAE Jak rozpocząć: http://youtu.be/t79cUF3OCQQ Ale znajdziesz już kolejne nagrania np. o tym - Jak domowym sposobami przyspieszyć metabolizm, - Jak się motywować do działania Jeśli macie pytania śmiało piszcie, chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid, ja osobiście nie będę Cię słuchać ani oglądać :) Ale dzięki za troskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ menu na dzisiaj: owsiane górsie 35g, rodzynki 15g, orzechy wł. 10g banan 100g, kefir naturalny 200g 2 pieczywa lekkie sonko, 10g almette suszone pomidory, sałata lodowa, 2 jajka na twardo, papryka czerwona, pomidorki kok., 10g musztardy tunczyk z wody 100g, warzywa na patelnie 300g Zakupie dzisiaj po treningu shake proteinowy, sprawdze czy on tez ma soje w skladzie. Milego dnia bez grzechow kulinarnych ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy to nie soja tylko izolat bialka sojowego :-) sa dwa rodzaje odzywek. Musiszpopatrzec na necie na skladniki bo byc moze sa bez soi. Ja sie nigdy nie interesowalam bo nie mam zadnego uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Ja jestem alergikiem. Nie moge soi, mleka z laktoza i wielu, wielu innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz poczytac o skladach odzywek :-) niestety mass protein mi sie skinczyl wiec nie powiem czy tam byla soya czy nie. Wtym co mam napewno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) mam raczej niedoleczone zatoki I tak mi sie ciezko cwiczy. Wczoraj robilam 2 podejscia do cwiczen. Pierwsze skonczylo sie po 10 min, drugim razem juz wlaczylam wersje podstawowa callaneticsu I wytrwalam do konca. Dolozylam 25 przysiadow z malym obciazeniem - 2 galony wody ;) Tym oto sposobem ramiona I brzuch 2 razy byly zaganiane do roboty. Lusy, przechlapane, musisz sie pilnowac na kazdym kroku z powodu uczulen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko, ja Cie podziwiam, ze tak potrafisz zmotywowac sie do cwiczen w domu. Mnie zawsze zapalu wystarcza na krotko; musze miec nad soba bat ;) No i mialam dzisiaj. Trening odbyl sie; nie byl bardzo forsowny, bo ja jeszcze nei jestem calkiem zdrowa, ale i tak wykonczyl mnie i jak wrocilam to od razu poszlam spac ;) Wlasnie obudzilam sie. Teraz prysznic i kolacja. I najchetniej poszlabym znow spac :O A co do moich uczulen Czarnulko, juz przywyklam. Nie moge tez uzywac zadnych kosmetykow z olejami sojowymi. Uczulaja mnie wszystkie mydla poza Bialym Jeleniem itd itp dlugo bym mogla wymieniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, gdybym tak cwiczyla, zeby nie bylo nadprogramowych cm to moglabys mnie podziwiac ;) A tak nie masz za co ale I tak dziekuje za mile slowa. Kurcze, mam jednak niedoleczone zatoki, dzis znow mnie bolala glowa, ze nie obylo sie bez tabletki. Nie dalo rady nawet pokrecic sie przy zombie. Dietetycznie, za badzo ciagnie mnie do owocow. Oj nie bedzie sie czym pochwalic w piatek :( Ale nic, za tydzien bedzie lepiej, przynajmniej sie postaram :) Lusy, brawa za trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×