Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Ja90, kwadrans przed snem to tyle, żeby nie zesztywnieć, natomiast od tego ani nie schudniesz ani nie zbudujesz mięśni. Więc tym bardziej ja bym Ci odradzała jeść polecane do 250g węgli. na kolację w ogóle powinnaś darować sobie jakiekolwiek węgle. Jedz białko plus warzywa. Masz tyle wzrostu co ja, ale ruszasz się mniej, więc może powinnaś spróbować jeść na poziomie 1500-1600kcal. Białka 100g, tłuszczu 60g, reszta ze zdrowych węgli. Unikać jogurtów wszelkiej maści, serków wiejskich, sera żółtego, kiełbas, smażonego. Ziemniaki, ryż brązowy, makaron razowy - spokojnie. Jeśli chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej, to jeżeli mogę Ci coś radzić, to ćwicz sobie na przemian w ciągu tych swoich 15min: nożyce/ i mega szybki bieg w miejscu ( zmiana co 20 sekund); przysiady np. z butelkami w rękach (stopy mogą być blisko; lub szeroko, kolana na zew. - wtedy pracują też mięsnie wew. ud)/ szybki bieg w miejscu ( zmiana co 20sek); brzuszki/bieg itd. Chodzi o to, żeby ćwiczyć interwałowo. I takie 15min. to więcej dobrego niż gdybyś 30min robiła nożyce i rowerek i brzuszki. To wiedza z dobrego, sprawdzonego źródła - od mojej utytułowanej trenerki. I widzę po sobie, że to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w łóżku, tym razem bez papierów ;) Zima zaatakowała dzisiaj brutalnie; rano własnym oczom nie wierzyłam na widok masy śniegu. Ale w ciągu dnia szybko zniknął.Niemniej rankiem na drogach był prawdziwy armagedon :O Jutro znowu wczesna pobudka, po 6 😭. Po pracy trening (dopiero 11, a już takie zmiany w ciele, jestem w pozytywnym szoku; nawiasem mówiąc chodziłam na siłownię 1,5 roku i nie widziałam takich efektów - zostawię to bez komentarza :O :classic_cool: ). Dobranoc kobiety 😴 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Dzięki Lusy za radę, właśnie zaczynam ją wprowadzać w swoje tłuste życie co do jogurtów to nie bardzo mogę je jeść bo mam po nich zgagę dziś do pracy zabrałam mleko bananowe 75kcal w 100g bo jetem przed @ i cholernie chce mi się słodkiego i 2 jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Izuś gdzie jesteś ? co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Ja90, powodzenia :) Nie mozesz jesc jogurtow to i dobrze, nic nie tracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
zawsze myślałam że jogurty to takie dietetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja 90 jakos ostatnio nie mam ochoty pisac, jesten ciagle niewyspana rozdrazniona. Diete trzymam nie podjadam a waga leci od piatku mam juz - 0,9kg Waga z dzis 66,4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Ja 90, jogurty albo mają cukier albo aspartam, nic ciekawego :D Lepszy kefir już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 67,3kg....0,0kg.....67,3......60 Ja90 82,0kg....0,0kg......82,0.......70 Czarnulka 59,8.........0,0.........59,8.........58 X X X Mam nadzieje, ze nie pomylilam sie z wagami, czarnulka twojej niestety nie pamietam Jesli jest jakis blad prosze poprawic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Lusy, ciezko pracujesz na silowni, ktos pokazal Ci jak to najbardziej efektywnie robic, Jestes silna kobieta, nie ulegasz pokusom podniebienia wiec i masz super efekty. Gratuluje. Ja niestety na razie nie moge sie skupic na sobie, jestesmy na roznych etapach zyciowych ;) Ale zeby nie byc jakas wredna i zazdrosna baba ciesze sie z moich malych kroczkow do przodu. mimo wszystko lepiej robic cos niz nic i tylko siedziec na kanapie i amrudzic - jestem gruba, nie mam czasu dla siebie itp ja90, nie lubisz jogurtow wiec nie ma sensu, zebys sie do nich zmuszala. Ja mam slabosc do greckich ale tylko z 2 firm, jak nie ma ich w lodowce to ich nie jadam ;) Moj maz zna moje slabosci i czasami je wykorzystuje, taka moja kochana wredota ;) Wczoraj cwiczylam tylko 25 min callanetiscu, niestety nie dalo rady wiecej. Dzis sprobuje pocwiczyc wiecej :) izulek, moja piatkowa waga to bylo 59.8. Nie moge skopiowac tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko, masz bardzo ładną wagę!!! Gratki :) 🌻 Ja ledwo żyję po treningu, a tu jeszcze czeka mnie gotowanie kolacji i obiadu na jutro do pracy 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć dziewczynki Izus rozumiem cię niedawno tak miałam że nie chciało mi się nawet pisać a za wagę masz buźkę i uśmiechnij się :) Czarnulko twoja waga jest moim marzeniem :) cieszę się waszym szczęściem a mi dziś się bateria w wadze wyczerpała już kupiłam nową ,wagę podam w poniedziałek bo teraz zaczynam długi weekend trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 rowniez Cie sciskam i caluje Usmiechnieta to jestem caly czas :-) poznalam kogos i randkuje prawiw codziennie Moze wroce od jutra na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, jak się zakochałaś to będziesz mniej jadła - super :D Ale Ty przecież z kimś byłaś, mieszkałaś? Pamiętam jak pisałam, że twój facet jest złoty i cierpliwy, że godzi się na małego od siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak dobrze, że już piątek!!! jest nieprzytomna, bo do 00:30 oglądałam film w Kocham Kino :O Piękny dramat, mądry film. Teraz jem owsiankę wyjątkowo na 100g mleka, bo zawsze na wodzie. Ważenie będzie jutro ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 67,3kg....-0,9kg.....66,4kg.....60 Ja90 82,0kg....0,0kg......82,0.......70 Czarnulka 59,8.........0,0.........59,8.........58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy jeszcze sie nie zakochalam (chyba) ale jestem na dobrej drodze. A co do mojego ex juz spory kawalek temu sie rozstalismy. Nie pisalam o tym bo nie bylo sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
witjacie kobietki :) U mnie spadek syboliczny, ale cos musze sie I zadowolic I takim. Wczoraj pociwczylam super callanetics, potanczylam troche zumby :) Izulek 67,3kg....-0,9kg.....66,4kg.....60 Ja90 82,0kg....0,0kg......82,0.......70 Czarnulka 59,8........-0,2.........59,6.........58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko lepsze - 0,2 niz plus hehe Ja sprzatam od rana i nie mam czasu gotowac wiec na obiad pizza :/ i salatka grecka Padam juz a tu jeszcze duzy pokoj i kprytarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Ty chyba w jakims zamczysku mieszkasz :D prawie 17 na zegarze, Ty sprzatasz od rana i jeszcze tyle Ci zostało, bidulko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratki za spadki wagowe :) ja dzisiaj miałam tzw. leg day na siłce, ciekawe czy jutro o własnych siłach wyjdę z łóżka :D Ten tydzień w pracy wykończył mnie psychicznie; dlatego jutro w ramach 1600kcal przyswoję jakieś % :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
U mnie waga w miejscu. Ale ruchu przy dziecku sporo jeszcze nie umie sam chodzic a juz po schodach wchodzi do pokoju tak wiec nie ma chwili wutchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Lucy nie mieszkam w zamczysku ale dosyc czesto przez moje mieszkanie tornado przechodzi hahaha czyt. Nathan A tak na serio robilam generalne porzadki. X Monia u mnie mlody jak szaleje to wszystko idzie w ruch teraz juz chodzi wiec wszedzie jest go pelno, jak nie nabroi tj chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Moj raczkuje to tez go pelno a teraz szczegolnie musze na schody uwazac bo wchodzi wczesniej moglam go na chwile na dole w pokoju zostawic i szybko na gore po vos skoczyc a teraz wchodzi za mna to juz musze go brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka00700777
KseniaZ podaj szczegóły, jestem ciekawa co to za katering, bo jeszcze nie spotkałam sie z takim i chętnie zamawiałabym gotowe posiłki, bo w domu mi się nie chce :P No i nie lubię ryb... czy dużo posiłków jest z rybami ? Wiem, że są zdrowe ale moje kupki smakowe ich nie tolerują... Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka00700777
KseniaZ podaj szczegóły, jestem ciekawa co to za katering, bo jeszcze nie spotkałam sie z takim i chętnie zamawiałabym gotowe posiłki, bo w domu mi się nie chce :P No i nie lubię ryb... czy dużo posiłków jest z rybami ? Wiem, że są zdrowe ale moje kupki smakowe ich nie tolerują... Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
witam poniedziałkowo waga ble 82 nic nie spadło ale za to wczoraj zaczęłam jazdę na moim lowelku :) stacjonarnym a dziś bolą mnie nogi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×