Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Lucy kuruj sie x Ja 90 szalejesz z tymi spadkami :-) tak trzymaj X U mnie - 0,2kg pozniej znajde tabele to powpisuje X Jak narazie wstalam o 8 i jestem bez sniadania. Ululalam mlodego i lece sprzatac Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Hej 🖐️ Dzięki dziewczynki za wsparcie :) U mnie waga -1,1kg. CLA działa cuda :D Czuję się fatalnie. Gorączka 38,4 po lekach. W poniedziałek po pracy, zapisuje się do innej przychodni i idę od razu do lekarza. Miejmy nadzieję, że będzie bardziej normalny od tego z wczoraj. X Kobitki, gratki dla każdej z osobna za spadki wagowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Lusy, to nie CLA dziala cuda ale Twoja ciezka praca. Gratuluje serdecznie niezlego minusa :) Kuruj sie kochana, dojdziesz do siebie po grypie to znow bedziesz "szalec" na silowni a ja bede zolka I zieleniala z zazdrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra23
Witam. Czy mogła bym do was dołączyć? Byłam kilka krotnie na różnych dietach, kapuścianej, dukanie, głodówki... Chudłam szybko... jak i szybko kilogramy wracały... Mam do zrzucenia na początek 9kg. Teraz do tego podeszłam "mądrzej" ... poszłam do dietetyka, ustalił mi jadłospis i od dzisiaj jestem na "zdrowej diecie". Mam lekka nadwagę ważę 64,5kg przy wzroście 158cm... Z wami zawsze było by rażniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko, dziękuję :* Siłownia siłownią, ale myślę, że CLA swoją rolę też odgrywa. Staram się też nie przekraczać 50g tłuszczu dziennie (wywaliłam masło orzechowe z owsianki). Źle się czuję po antybiotyku :O Odstawiam go ( po 2 tabl.). Swoją drogą, jakim trzeba być debilem, żeby na grypę antybiotyk przepisać? Leczę się aspiryną. Temperatura spadła do 37,7 :) X Astra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za przygarnięcie. O której dziewczyny jedzie ostatni posiłek? mi pani Dietetyk zaleciła o 20.00 i trapi mnie czy to oby nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszel nie daje spać :O Astra, ja jem ostatnio nawet o 21. Spokojnie możesz zjeść na 2-3 godziny przed pójściem spać. Jeśli przerwa jest za długa między kolacją a śniadaniem może to skutkować zwolnieniem metabolizmu. Jak rzecze m.in. moja trenerka. Grunt, to nie jeść więcej niż jesteś w stanie spalić. Ile kcal masz zjadać dziennie i z jakim podziałem BTW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 1300kcal dziennie. Z podziałem nie mam pojęcia, nie pytałam, nie mówiła... Wizytę kontrolna mam za 2 tygodnie to zapytam. Dziś dopiero mój drugi dzień diety, a właściwie zdrowego odżywiania, bo nigdy nie jadłam 5posiłków dziennie, z piciem 1,5l płynów też było cieżko... śniadanie już za mną... teraz przedpołudnie sprzątania mieszkania... a o 12.00 II śniadanie (pomarańcza)... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, co za konowały !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kazała Ci jeść 1300kcal i nie powiedziała o rozkładzie? Zmień dietetyka. To jakiś skandal jakich my w Polsce mamy "lekarzy". W ogóle uważam, że wizyty u dietetyka są stratą czasu i pieniędzy. Koleżanka z pracy ostatnio też narzekała, że kiedyś to było jej łatwo chudnąć, bo była młodsza, a teraz tarczyca, menopauza bla bla bla. Ale kiedy wreszcie przestała samą siebie oszukiwać, wywaliła alko i słodycze, to w ciągu miesiąca schudła 3,5kg. Więc to wszystko to takie pieprzenie. Ja już też miałam badać tarczycę, a tymczasem wystarczy ruch, właściwe proporcje BTW. Ja jem 1600 i chudnę. Ile masz lat Astra? Jakieś choroby, czegoś nie tolerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
U mnie z 64.8 na 65.1 ale nie tak zle myslalam ze bedzie gorzej bo maly mial roczek i pozwolilam sobie na kawalek tortu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
dziewczyny, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lata mam. Moja przyjaciółka chodzi do tej Pani Dietetyk w ciągu miesiąca schudła 4kg, jedząc 5posiłków dziennie, poleciła mi ją więc poszłam. na razie nie będę zmieniać zobaczymy jak jej dieta na mnie podziała. Dziś dopiero drugi dzień więc na razie nic nie mogę powiedzieć. 1300kcal pewnie dlatego, że praca siedząca malo ruchu więc mój organizm nie spali za dużo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) Lusy, u nas za nic w swiecie nie dostalabys natybiotyku na grype. Najpier biora probke z nosa a potem przypisuja leki. Musisz wygrzac to dziadostwo. Astra, ja nie licze kalorii ale pilnuje, zeby natalerzu bylo bialko, zlozone weglowodany, zdrowe tluszcze. Z tego co czytalam to jednak dieta 1400-1500 kalorii to minimum, zeby nie pospalac miesni bo potem to jedynie spowalniasz metabolizm. Oczywiscie masz swoj rozum, bedziesz wiedziec co masz robic, Witaj ponownie monia:) Milego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Jestem caly czas ale malo sie udzielam bo przy malym nie mam kiedy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
astra, czarnulka ma rację. dieta 1300 to za malo. zamiast siedziec na zadku i sie glodzic, jedz wiecej, ale zdrowo i ruszaj sie. ja tez mam siedzaca prace,dodatkowo kupe papierow zabieram do domu, a czas na treningi tez znajduje. wiec zadnych glupich wymowek :P X czarnulko, ostatecznie biore tylko apap, antyb. odstawilam i od razu ozylam. temp. spadla do 37 i czuje sie juz calkiiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie powiem wam szczerze że ilości kalorii nie powiedziała dała mi tylko jadłospis ja sobie w kalkulatorze kalorii obliczyłam... może coś źle policzyłam??? może kalorii jest więcej? Chyba rzeczywiście ta moja dietetyk jest jakaś dziwna... nie podała ani kcal ani tego podziału... hm... już sama nie wiem... zważę się jutro po 3 dniach diety... ogólnie sie nie głodze raczej jestem na tej diecie najedzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astra a czy mozesz napisac menu z jednego dnia? podejrzewam ze rozpiske co do kcal masz w notatkach od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Astra, dała Ci jadłospis z rozpiską czego i ile gram masz zjadać? Jak ja czytam o tych dietetykach to flaki mi sie przewracają. Astra, a co takiego jadłaś, że utyłaś? Ile jadłaś? Może by wystarczyło tylko to zmienić? I zacząć się ruszać jakoś. Masz mozliwość jakiegoś fitnessu? siłowni? roweru stacjonarnego? itd itp. Pomyśl nad czymś takim zamiast napychać kapsę pseudo specjalistom. Mam nadzieję, że poszłaś w ramach funduszu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra, ja jem ok. 1600kcal. I jem ok. 100g białka, 45g tłuszczu, a reszta węgle, ale nie ze słodkiego czy innych syfów, ale ze zdrowego żarełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Witajcie poniedziałkowo :) Lusy zaszyj się gdzieś w pracy cichutko coby się nie przemęczać ; dziś weszłam na wage i o dziwo dalej 81kg więc zaczynam tydzień w niezłym nastroju sytuacja u mnie trochę się unormowała więc dziś zamierzam dotrwać do 15stej w pracy i potem relaksować się popołudniem a na razie kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90, dziekuje za rade, ale moja praca polega na tym, ze jestem stale na swieczniku niejako, a narzedziem mojej pracy jest glownie glos :D aaaaaaaaaaaaa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dała mi rozpiske czego ile mam zjadać ale bez podanych kcal. Przykładowy dzień: I śniadanie 9.00: kawałek chleba razowego (30g), masło, plasterek polędwicy sopockiej, jajko (bez soli majonezu itd.) II śniadanie 12.00: 2 kawałki chleba RYŻowego III śniadanie 15.00: jabłko+pomarańcz(po 1 sztuce) Obiad 0 18.00: 1/3 woreczka ryżu brązowego, 100g piersi z kurczaka z ziołami upieczone w worku w piekarniku, surówka Kolacja o 20.00: warzywa na patelnie max. 400gram. Na fundusz tak... u nas nie ma takiej możliwości. z siłownią, fitness też cięzko pozostają tylko ćwiczenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, co to za dieta? 100g kurczaka? I dieta 1300 kcal? spalenie miesni na 100%, po takiej diecie, bedziesz szczupla, ale jak sie rozbierzesz bedziesz wygladac gorzej niz teraz. obwisla dupa, cycki do pasa itd. :( galareta na nogach. Bo przeciez 1300kcal, bez bialka prawie, za to masa wegli !!!, i zero cwiczen. Jestem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astra, kup sobie w necie pilke gimanstyczna, regulowane hantle i cwicz w domu :) sa cale programy w necie jak z takim oprzyrzadowaniem cwiczyc- konkretne cwiczenia, sposob wykoniania, ilosc serii, powtorzen. Jak mowi moja trenerka, mozna robic na przemian damskie pompki z pajacykami - zawsze to pewien rodzaj interwalow ktory podkreca metabolizm. Tylko musi byc tempo dobre. Albo skakanka. Jest super ponoc, rzezbi cala sylwetke i odchudza. Mnie skakanka meczy strasznie :O A moja trenerka na raz robi 2tys powtorzen :classic_cool: Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×