Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thora6

ESCULAP BIELSKO

Polecane posty

Gość thora6

Witam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thora6
Na pewno wielokrotnie szukałyście w internecie informacji na temat kliniki Esculap w Bielsku-Białej. Niestety spora część osób nie rozumie do czego służy forum tematyczne, więc otwieram temat na nowo. Odpowiem na wszystkie pytania i zachęcam do rozmowy. Wg mojej opinii jest to idealne miejsce do przywitania na świecie zarówno pierwszego jak i każdego kolejnego dzidziusia:) Miła atmosfera, ludzkie podejście do rodzącej oraz gro specjalistów w najlepszym tego słowa znaczeniu. To wszystko sprawia, że poród może być miłym wspomnieniem, a nie traumą do końca życia. Polecam, zwłaszcza tym osobom które są wrażliwe i podobnie jak ja bardzo bały się porodu:) Dużą rolę przed dokonaniem wyboru: Państwowy szpital czy prywatna klinika, odgrywają na pewno dla wielu osób pieniądze. Ale na prawdę warto wydać taką sumę dla własnego komfortu fizycznego i psychicznego. Sama odłożyłam część pieniędzy jeszcze przed zajściem w ciążę. Zachęcam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonniaa
Wlasnie sie dziwie dlaczego po wejsciu na stara strone wyskakuje blad... Ja ide jutro na 7.30:-) dopiero teraz mnie dopadla panika.. A bedzie to moj 2 drugi porod tam i wiem ze nie ma sie czego bac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie zastanawiałam się nad Esculapem. Pierwsze dziecko rodziłam własnie tam przez cc i bardzo sobie chwalę. Teraz zastanawiałam się pomiędzy Wyspiańskim, a Esculapem. Chciałam dziś coś poczytać, a tu wątek skasowany :( Nie wiecie czy można tam po cięciu rodzic naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thora6
MoOonniaa dokładnie na pewno jesteś w dobrych rękach. Daj potem znać jak poszło i jak dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thora6
jeżeli minęły co najmniej dwa lata od cc i nie masz przeciwwskazań to będziesz mogła rodzić naturalnie:) a jeżeli chodzi o wybór szpitala to ja bym się nie zastanawiała. W esculapie na pewno się Tobą dobrze zaopiekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×