Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci boją się uczuć..

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego faceci boją się uczuć? Pewnie dlatego że jeśli się do nich otwarcie przyznają, to są skończeni w oczach kobiet. Ze swojego doświadczenia powiem tak... dopóki nie byłem pewny swoich uczuć i miałem wątpliwości, to dziewczyny sam zabiegały, starały się i w ogóle wszystko było pięknie, a kiedy w końcu przyznawałem się ze mi zależy i do tego nie daj Boże okazywałem to, to nagle im przechodziło i przestawało im zależeć... więc po co w ogóle coś czuć? To tylko prymitywne emocje, które i tak nie trwają zbyt długo i kiedyś się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się przekonać, że wzajemnie się kochamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 1.42, no co Ty nie powiesz? Dokładnie to samo mogę powiedzieć o reakcji moich byłych mężczyzn na to, że odwzajemniam ich uczucia. To nie zależy od płci, tylko od szczerości uczuć drugiej osoby. Jeśli naprawdę nie kocha, to przestanie jej zależeć po naszym wyznaniu. Jak kocha, to będzie góry przenosić z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham, jak to łatwo powiedzieć"-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham, tylko to, więcej nic, bo miłość jest niepokojem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak spotykasz wlasciwa osobe to wszystko sie samo uklada, nie ma zadnych lekow przed miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to najgorszy z objawów egoizmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Jak spotykasz wlasciwa osobe to wszystko sie samo uklada, nie ma zadnych lekow przed miloscia". Ja bym powiedziała raczej, że nie ma prawie żadnych lęków przed miłością wtedy, bo każdy im jest starszy, im więcej przeżył zawodów miłosnych, tym bardziej zawsze jakąś obawę będzie miał. Przy tej miłości naszego życia boimy się nadal, ale znacznie mniej. Albo inaczej - ten strach nas już nie paraliżuje, tylko pomimo niego jesteśmy w stanie ruszyć do działania, potrafimy go przezwyciężyć albo zignorować. No chyba że mówimy o młodziutkich 17-18-latkach, które jeszcze nie zdążyły być zranione, to one będą ufne i będzie im się wydawało przy nowym związku, że nie ma się czego obawiać, bo i jeszcze nie wiedzą, jacy potrafią być ludzie. I to jest cału urok tych młodych lat, który się wspomina z nutką sentymentu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego się boją?bo są egoistami,i kochają wolność a bycie w związku kojarzy im się z utratą swojej suwerenności ... Bo zaangażowanie to konieczność zawierania kompromisów, utrata niezależności i nieograniczonych wyborów seksualnych, nie mówiąc już o wspólnej kasie-czyli są dusigroszami.. Całkowita wolność i niezależność to zasada, jaką w życiu każdy prawdziwy mężczyzna chce się kierować. I nie jest to kwestia wyboru, lecz jego natury. Mężczyźni z natury wolą różnorodność, zwłaszcza tę w wymiarze seksualnym. Małżeństwo tej ich potrzebie zaprzecza. A związek naraz staje wobec groźby popadnięcia w rutynę, schemat i nudę. Dla mężczyzny to bodaj najbardziej przerażająca wizja przyszłości. itd itd,, ale istnieje coś takiego jak kompromis,i przecież zawsze ludzie mogą sie dogadać,tylko trzeba "chcieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego się boją?bo są egoistami,i kochają wolność x A dlaczego wam kobietom tak zależy na uczuciach facetów? Bo jesteście egoistkami i chcecie aby ktoś WAS kochał i się o WAS troszczył pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo faceci to dupki" x Bo to działa. Traktowanie dziewczyn z szacunkiem prowadzi tylko do bycia wykorzystanym bo komuś trzeba ponarzekać na swoich byłych i obecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdy je wyraziłem zostałem, sam zostawiła odeszła, nie chce utrzymywać kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auatorko, on ci jasno powiedzial o co mu chodzi - ty nie przystalas na jego propozycje i tyle. a co i do kogo masz pretensje? czego nie rozumiesz? Ja tutaj nie widze, zeby on bal sie uczuc - pewnie kiedys je bedzie mial itd. z tym ze nie dla ciebie;/ Sa kobiety z ktorymi mezczyzni tylko sypiaja i takie ktorym rzucaja sie do nog;-) Na pocieszenie ci powiem ze zdarza sie ze ta sama kobieta moze byc jednym i drugim dla roznych mezczyzn;-) to wszystko jest bardzo proste;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo to działa. Traktowanie dziewczyn z szacunkiem prowadzi tylko do bycia wykorzystanym bo komuś trzeba ponarzekać na swoich byłych i obecnych" xx nie masz racji jakby tak bylo to wszystkie panie bylyby wylacznie w zwiazkach z mezczyznami ktorzy je ponizaja, a sa tylko niektore - bywa roznie kwadratowo i podluznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubią gdy ktoś im mówi co mają robić A uczyć się lubią jeśli ta nauka jest wynikiem ich zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie poniżanie kojarzy się z waleniem po mordzie i tu popełniasz błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się nie boimy uczuć, tylko zdajemy sobie sprawę że po prostu nie warto, bo kobieta i tak tego nie doceni na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker dziś Tobie poniżanie kojarzy się z waleniem po mordzie i tu popełniasz błąd" xx proponuje zebys wypowiedal sie wew wlasnym imieniu a nie dokonywal projekcji. Ponizanie to nie liczenie sie ze zdaniem drugiej osoby, wysmiewanie czy ciagla krytyka, rzadko kiedy konstruktywna - to rodzaj przemocy pscyhcznej - tym jest dla mnie ponizanie. xx "My się nie boimy uczuć, tylko zdajemy sobie sprawę że po prostu nie warto, bo kobieta i tak tego nie doceni na dłuższą metę" x jakby tak bylo to nie tworzylyb sie zadne zwiazki a jednak sie tworza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=EQJYNJEzX_Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związki się tworzą, bo ludzie potrzebują od czasu do czasu seksu i bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś związki się tworzą, bo ludzie potrzebują od czasu do czasu seksu i bliskości" xx mniejsza o powod, skoro sie tworza to znaczy ze istnieja - a wiec obala to teze kogos tam o tym, ze facetom sie nie oplaca wiec nie wchodza w zwiazki (bo jednak wchodza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego się boją?bo są egoistami,i kochają wolność x A dlaczego wam kobietom tak zależy na uczuciach facetów? Bo jesteście egoistkami i chcecie aby ktoś WAS kochał i się o WAS troszczył pod każdym względem. x ale,,ja się troszczę od zawsze,sama o siebie,więc to jakoś nie jest trafione,i ja nie chcę by "ktoś",ktokolwiek mnie kochał,interesuje mnie jedynie ta,nie inna osoba,partnerstwo,i właśnie bez zawłaszczania sobie nawzajem przestrzeni życiowej,bo każdy ma prawo żyć jak sobie chce,i na ile stworzy sobie do tego warunki ..nie mniej masz rację,że sporo dziewczyn/kobiet pluje na jeleni,żeby takiego ubezwłasnowolnić i "doić' z uczuć i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*poluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego się boją?bo są egoistami,i kochają wolność" x Ale wy chcąc abyśmy nagięli się do waszych wyobrażeń już egoistkami nie jesteście? Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy chcąc abyśmy nagięli się do waszych wyobrażeń już egoistkami nie jesteście? Dobre. x jakoś nawet historia świata pokazuje,że to zawsze kobiety się naginały do Waszych wyobrażeń i poczynań,więc skoro już wywalczyłyśmy sobie równouprawnienie to czemu WY nie macie się teraz deko ponaginać?czas obudzić lenia w sobie Panowie,,🖐️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to czemu WY nie macie się teraz deko ponaginać?" x Zapytaj tych potraktowanych jak śmieci. Tych rzuconych dla kompletnych bałwanów. A także tych co walczą w sądach o prawa do widywania dzieci częściej niż godzinę w tygodniu. Oni się naginali i teraz za to płacą bo kobiecie zawsze za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa milsoc to branie i dawanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie maja boga w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A dlaczego wam kobietom tak zależy na uczuciach facetów? Bo jesteście egoistkami i chcecie aby ktoś WAS kochał i się o WAS troszczył pod każdym względem" xx kazdy jest egosita i nie ma co sie nad tym rozwodzic a interesy mezczyzn i kobiet sa psrzeczne i dlatego jest walka o kontrole, proste;-) x "Darker dziś "dlaczego się boją?bo są egoistami,i kochają wolność" x Ale wy chcąc abyśmy nagięli się do waszych wyobrażeń już egoistkami nie jesteście? Dobre" xx obie strony sa egoistami i daza do zaspokojenia swoich potrezb im bardziej jedna strona zdesperowana tym bardziej druga rozdahe karty;-) x "jakoś nawet historia świata pokazuje,że to zawsze kobiety się naginały do Waszych wyobrażeń i poczynań,więc skoro już wywalczyłyśmy sobie równouprawnienie to czemu WY nie macie się teraz deko ponaginać?" xx a gdzie sie kobiety naginaly do wyobrazen facetow, hm?;-) moze byly bardziej zdominowane - tylko tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker dziś Zapytaj tych potraktowanych jak śmieci. Tych rzuconych dla kompletnych bałwanów. A także tych co walczą w sądach o prawa do widywania dzieci częściej niż godzinę w tygodniu. Oni się naginali i teraz za to płacą bo kobiecie zawsze za mało" xx ale tak samo maja kobiety! to ze istanieje jakas grupa mezczyzn pokrzywdzonych przez swoje eks oraz jakas grupa kobiet pokrzywdzona przez swoich eks - to jeszcze o niczym nie swiadczy - w kazdje populacji znajada sie tacy ktorzy zle wybiora partnerow i potem ponosza konsekwecje, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×