Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Słoneczne dzień dobry ;) Tak się intensywnie dobijają promienie do okna, że mi tulipany w wazonie zwariowały :D Myślą, że jest wiosna. Niebawem będzie... Ja już czuję jej ciepły oddech na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór:P Numer strony mamy bardzo seksowny;) idealny na ranną pobudkę, choć o każdej porze dnia jest przyjemny...ale jednak na dobry początek dnia najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Panie Puszysty...ja wiem, że zawiodłyśmy...obiecałyśmy gwałt, ale tak jakoś wyszło/nie wyszło, się zeszło, rozpierzchło:P ale żeby w taką melancholię i rozpacz wpaść??? no nieeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się ukrywają przed Twoim bacznym spojrzeniem. Zapewne nie chcesz się z nimi bawić... To drżą, ze strachu. A właściwie to skąd ten nick? Lubisz kobiety grzeczne i potulne czy z mysimi ogonkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery ogień to trzeba krzesać .... jedno miźnięcie to jeszcze nie krzesanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Łowco, my się z Czwórką potrafimy krzesać całkiem nieźle ;) Wielu mężczyzn lubi "nudne". Są bezpieczne. Panowie mogę sobie porządzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK łe cieszy mnie że "wielu" lubi nudne i wygodne :D mam nadzieję że ja to różnica całej populacji M i "wielu" :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu wszystko co ma pochodzenie francuskie jest bliskie memu sercu...ewentualnie (albo przede wszystkim) ustom:-D:-D A co do krzesania...Lubię robi to za nas dwie, ja bywam zbyt leniwa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie z dzióbków pijecie.... a ja facetem jestem ;) więc :D damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc we dwie jesteśmy jak we trzy tylko z dwoma parami piersi? :D Nie wiem czy jest taki mężczyzna, który by nie spłonął od nadmiaru żaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×