Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Pracowicie. Wpadłam się odprężyć ale zaczęłam się bawić komputerem i prawie nie zauważyłam kiedy wszedłeś z Gościem na łamaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie? (aż mi głupio, że nie zapytałam od razu :D ). Myszki dziś jakieś złowione? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łamaczy :O ależ to złowrogo zabrzmiało..... ale ufff szybko przewinąłem do tytułu i wszystko jasne 😴 ..... też szukam miejsca do relaksu refleksji z odrobiną ero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa a jeśli ludzkość to ja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altruizm to zdolność do poświęceń jednostki dla dobra ogółu lub jednostki słabszej. Przeciwieństwo egoizmu. Czyli w naszym przypadku poświęcenie cnoty Kotki w celu unicestwienia pana P. A co co szczegółowo chodziło gościowi to już musisz zapytać jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem zaskoczona dlaczego jeszcze nie śpisz ;) I ciekawa... jesteś jednostką potrzebująca? Słabszą? I czy chcesz akurat mojej pomocy i dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż masz czyste plecy Czwóreczko jak już się tak dobrze ślizgniesz Znam to z autopsji. W końcu... Sis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK ale pojechałaś :D czym jest altruizm wiem wiele rzeczy robię nie spodziewając się gratyfikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, widocznie nie zrozumiałam pytania :) Wiele jakich? Pochwal się co potrafisz bo wiesz, czasem by mi się przydała męska ręka do męskich prac (nieeee nie takich o których myślisz :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To istnieją takie "mieszanki"? :D Swoją drogą ciekawe... OKi, lecę do łóżka. Nikt mi nie zrobił masażu tylko dlatego, że lubię więc może mi się chociaż ciepłe łapki sunące po ciele przyśnią :D Czego i Wam życzę ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Noc była krótka za to poranek wiosenny :) Jakoś tak wilgotno, marcowo :) Za chwilę obudzą się w nas instynkt zachowania gatunku :D Lubię ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×