Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Duchowo tak :) Jeden mi tam u góry pomagał. Pachnie jak Sąsiad :D I zna dużo ładnych obrazków o tematyce... Milczący dziś. Zakneblowany czy jak? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się zgadzam. Mężczyzna jest ważny. Silny, mniej emocjonalny. Inaczej patrzy na świat i takie jak ja sprowadza z obłoków na ziemię. No i puzzle pasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(nie)spokojnych,skrępowanych,związanych, erotycznych snów... dobranoc:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto to mówi :D Spóźniony jesteś Misie już ze snu zimowego wstały dawno temu. Lepiej nadrabiaj zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej będzie gdy tej deklaracji łatwości nie skomentuję ;) Dobranoc Pusz. x Dobranoc Kopciuszku :) Rączki na kołderkę. Jak poczekasz do rana to bedzie lepiej smakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty Koci wiesz, że On nadrabia...? Albo nie. Nie chcę wiedzieć :D Dla własnego bezpieczeństwa. Uroczy? Eeee mówię jak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przesadzaj misiu, tak latwy to znowu nie jestes... ale jak sie wie, co sie wie i umie sie to wykorzystac......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe brawo Myszołowie :D Gdybyś mi wymienił wystrugałabym Ci medal z ziemniaka :P ;) A tak serio to prócz wymiany węża prysznicowego nie mam żadnych praco domowych do zlecenia dla mężczyzny. Kto chce wymienić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zazdrościć? :D Dopiero by pękł z dumy :P ;) Cieszę się Koci z Tobą cudami jakie Ci czyni ;) x Ten waż to bardziej dusiciel ;) A i z nim jednak delikatnie trzeba Ptaszku. Wiesz, mam wiele miłych wspomnień z nim związanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I? I koncertowo wręcz :D Brawo :) Zbieram się do mojej poduszki. Erotycznych wszystkim. Ooo mała orgietka niech się Wam przyśni ;) Niezliczona liczba chciwych rąk, mokrych języków i rozgrzanych ciał spragnionych wijących się między i w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×