Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Zostań Lisi :) Od kiedy to się przejmujesz tym, ze ktoś nie lubi futerka? :D Zawsze zgolić można, wydepilować :D My Cię lubimy :) x Ze mną Ciociu? W sumie... co w rodzinie ;) Tęsknisz za moimi ustami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz! to tam leży człowiek i czeka a oni się tu seksują;) Za kobietami nie trafisz...bez drogowskazu oczywiście:) To jeszcze raz : Dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"grunt to umieć się z wszystkiego wytłumaczyć i usprawiedliwić"- :) I nie dać się złapać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof masz fajki? Czytałam że ci brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! nawet Lisica wpadła:)mam nadzieję że będzie miała ładne liski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof myślisz czasami o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo... w tym rudym futerku to od razu się zakochałem:) a potem szybko odkochałem... bo mnie nie chciała😭 :D TU! eLKa :)jestem CI taki wdzięczny jak nie wiem co! z wdzięczności mogę Ci się nawet oddać!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiam się:) Ja tylko dopisałam cd. do myśli przewodniej nowego topiku 4.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe zbyt chwiejnyś w uczuciach Tajemnico ;) Istnienie uzasadniona obawa, ze zdanie zmienisz i co ja wtedy biedna zrobię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof ciebie nikt nie kocha otwórz szeroko oczy chyba że lubisz taką zabawe na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sm-ow Ciebie też SKS dopadła?:D eLKa ja jestem stały,to one się zmieniały;) Co zrobisz? pójdziesz do Doktora , kto Ci lepiej pomoże niż nasza kochana służba zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ja poznaję ;) :P Czekaj... to ja zabawka jestem? :D Poza tym skąd wiesz, ze Dok mnie chciał będzie? Ostatnio coś przestał latać... sks mu minął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, znów wyrywny jesteś? :D Wczoraj Rycerza dzisiaj Doka chcesz bić... Dobrze, że moje cycki kochasz bo jeszcze mi by się dostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Smof agresywny się zrobiłeś! :D chyba Ci ten benelux nie służy:D Niestety już CWLK dorobił się podszywa,który chciał mi małpią mordę dorobić😠 a poza tym eLKa już mnie rozpoznaje:)😘 eLKa nie mówiłem o TYM Doktorze tylko ogólnie o naszej Służbie Zdowia:) W sumie jak się tak dobrze zastanowiłem to : Bądź mą Zabaweczką! będziemy się razem bawić jak rozkapryszone dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ty to zawsze ładnie wybrnąć potrafisz. Jęzorek masz miły. Aż zbyt miły :D i wraz widzisz podpadasz ;) Chcesz być misiem czy piłeczką? Bo o Barbie Cię nie posądzam :P x Puszek :) widzisz wrogów gdzie ich nie ma. No ale skoro potraficie koegzystować to chyba nie jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chcesz uczę się od Mistrzyni:D Możesz być moją Barbi...,ale mam nadzieję,że nie masz jej wymiarów:D mogę być Twoim Kenem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk się ucywilizował? Nie wierzę :P x Nie za duży jesteś na Kena? :D Powiedz, ze tak.. nie lubię takich wypacykowanych chłopców. Przecież nie mogą być piękniejsi ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślad szminki zostawię😘 i poczytam co żeście nabroili;) dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz Barbie mogę być Kenem,ale mam nadzieję,że nie jesteś:) więc i ja będę normalny:D a kosz róż mogę Ci przynieść osobiście:) lubisz róże?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara,cholero Ty jedna! gdzie się szlajasz? gołębie też Ci pozdychały?! :D Mogłabyś częściej zaglądać:) Buziak od ucha do ucha:D C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że normalny jesteś :D Najgorzej to psychopatę spotkać :P Wolę inne kwiaty :) Gdybyś uważniej czytał... wiedziałbyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof, puszyściaku.... stęskiniłam sie okropelnie:P C. może sprawdź pocztę co? buziaka łapie i oddaje ;) Lubie, mówisz, że grzecz(sz)na byłas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara! zaświadczam! eLKa jest najgrzeczniejsza i najporządniejsza na forum!... niestety😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm... zauważyć chciałam, że ja nie ksiundz i nie oczekuje spowiedzi:D:D zaświadczeń też nie:P:D mimo to dziękuję za potwierdzenia że jednak są na tym łez padole dobre kobiety;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Smof za lekcję:) już napisałem,że dostarczę osobiście tylko że eLKa jest tak porządna,że nawet adresu nie chce podać:( No znamy się trochę...,no nie Klar? :) nie bucz tylko cho przytulę,pogłaskam... i co jeszcze dalej będziesz miała ochotę:) w granicach rozsądku oczywiście:) Już odpisałem[wstydzi się]:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja zapraszam na spowiedź Ubiorę czarną sukienkę i będe mówiła niskim głosem przez kratki :P Z rozgrzeszeniem to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C. bo jak Cię palnę to zobaczysz:classic_cool: Ty i wstyd??:P no znamy się już trochę ile to lat?? :P:D staruszku?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×