Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

No przecież, że Doktorkowi :D A co Ty mnie tak zachęcasz? :D Macie jakieś konszachty? Zapłacił Ci? Ile? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie znam powodów. Nie znam powodów nie ma mruczenia :D Pomijam już fakt, że próbujesz sprzedać coś co Twoje nie jest :P A i czekaj czekaj... skoro Ty Doka chcesz bić i chcesz żebym Mu mruczała to już nic nie wiem :P To ma być kara czy nagroda? :D Ale nie martw się Misiek, czwóreczka Cie kocha ;) Przyjdzie to pocieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dzien dobry szukam swego szczescia. Jest tu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezyc przezyjemy, ale pozostajemy okaleczeni... pytanie czy te rany dadza sie zaleczyc i jak wielki pozostanie uraz po nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
nie wiem o jakich ranach mówisz ale muszą cie bolec . Tak czas jest naszym wrogiem ale i naszym sprzymierzeńcem. Moze to infantylne i trąci zlotymi myslami ale goją sie i okazuje sie ze nie bolą tak bardzo. Spadną do roli chandry czy jednoniowego doła po którym wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnie.pl/xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof, to jeszcze potrzebowalabym kogos kto by mi wlosy z twarzy odgarnial kiedy bylabym pochylona nad muszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje troche stracic kontrole bo raz juz zaczelem sie rozbierac i w sumie po pijaku to mit ze nie staje:P wiec rozumiesz pije raz na ruski rok ale nie tak by fim stracic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ile moge wypic by sie dobrze bawic... po przekroczeniu tej porcji wlacza sie program obronny... co zostalo wlane ta sama droga tylko na wstecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór... Wieczór już? Kotka, nie dołuj. Ja też nie umiem się upić w trupa bo mój żołądek chce wtedy modlić się do muszli a film uparcie trwa. Tyle, że to naprawdę nie działa. Żal mi Ciebie, że smutasz i że boli :( Cho, przytulę i sobie pomilczymy 🌼 x Pusz, tak mnie namawiasz zawzięcie, że coraz bardziej podejrzane się to staje :) Zastanowię się :P Tyle mogę dla Ciebie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż mi powiedz kiedy i gdzie. Też wpadnę i wtedy pomruczę :) może :P Musze wypytać Doka jak wpadnie :D Może będzie bardziej rozmowny ;) Teraz to lepiej bym pomruczała Kotce i Ją pomiziała. Chyba bardziej tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko kombinujesz bo ja piwa nie lubię :P :D Za to domyślam się co Tobą kieruje ;) Psy szczekają, karuzela się kręci, karawana jedzie dalej a Ty się zgubiłeś? :( Teraz nie kpię. Moje mruczenie nic tu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×