Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
Koci Ty chcesz Go teraz uczyć języka?:D Lepiej naucz Go jak sprawić Kobiecie przyjemność i przekonaj Go,że od samego narzekania i wzdychania Kobieta orgazmu nie osiągnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, tylko ja zawsze sama dbam o wlasny orgazm ;) wtedy nie ma rozczarowan i jest dokladnie jak lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-) Smofik i reszta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś tego w złą godzinę nie napisał Puszyściaku. Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :) Kwadransu wczoraj nie było, kolacji też nie :P Czasem nie wychodzi. W sumie nic dziwnego bo żeby wyszło wejść najpierw musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mknij mknij :D I sięgaj gdzie wzrok nie sięga :P I tak nie znajdziesz :D Skoro porzucona to jak Twoja? :P i co Cię tam tak pcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, myślisz, ze to zadziała? To może i ja splunę, sypnę... a nie, podłoga czysta, nie będę syfu robiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pominąłeś adresatkę ;) A właściwie pomyliłeś :P Później znowu jęczał będziesz, ze Czwóreczka Twą miłością a ja tylko niecnie uwieść Cię zdołałam i znowu na mnie będzie wina cała zrzucona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Lubię:-D trafiłaś w dziesiątkę:-D Oj nie zapeszaj Pusz;-)Koci ma rację-pluj przez ramię:-P Doktorku:-)ja nieraz korzystałam z przepisów z kanału skutecznieTv i sprawdzają się nieźle:-)ale ta karkówka...no nie wiem:-(tzn nigdy jej nie robiłam, ale ta zupa z proszku...hmm no ja bym się nie skusiła:-P no ale ja w ogóle nie używam gotowych produktów typu sosy, kostki rosołowe itp:-) Witaj Kredku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre będzie, dobre ;) Ja kiedyś robiłam :D Co prawda to wersja dla leniwych ale lepsze to niż fastfood ;) Widziałaś Czwóreczko? Dbam o Waszą miłość :D ;) x Cześć Kredek. Jak głosowanie? Kiedy wyniki wyborów do kafelandu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek wygrasz? Ja byłam głosować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tu jest bledny a rura dla kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz można szaleć po topikach do południa odwaliło się swoje obowiązki bledny a teraz szuka czegos ostrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Brunetka
Witam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, w końcu to nie ja stałam przy patelni :P :) Co tu tak cicho? Nie wiem o jakiejś żałobie? :P czy tak się przejęliście tym, że nie odczyniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jej wręcz nienawidzę...😠 Witaj eLKa😘🌻:) Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sąsiad. Zimno i dżdżysto jakoś na zewnątrz. Udziela mi się nastrój. Może chociaż przyśni mi się słoneczna plaża :D No ale jeszcze nie pora by iść do łóżka. A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem,lubię takie nastroje gdy pada,ziąb i chlapa,a w domku ciepło i z kubkiem gorącej herbaty można poczytać książkę,ale zdecydowanie bardziej widziałbym siebie na hamaku rozpiętym między dwoma palmami nad błękitną laguną na wyspie np. Tuamotu:) Spać się nie chce,niestety,ale jak pomyślę,że jutro trzeba wstać trzy godziny przed słońcem to już mnie do łóżeczka ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×