Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
Dziwne...,to po co w ogóle trzymasz te kocury?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna godzina (nawet nie chce sobie wyobrażać lub liczyć która :D jest i tak przerażająca :D). A z hamaku zawsze spadam :D Może się za dużo kręcę... Ale przynajmniej jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem nie spadlibyśmy...,też możesz sobie wyobrazić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadlibyśmy szybciej niż osobno :D Tego jestem pewna akurat ;) Znam swoje zdolności kaskaderskie :D :D :D No chyba, że Ty tak potrafisz ogarniać przestrzeń za dwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taka pewna:D byłbym dla Ciebie tym czym jest kil dla jachtu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam przynudzać to znak,że już najwyższy czas do spania... Spokojnej nocy i erotycznych snów:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:56 proponuje jechać do Egiptu byłeś w styczniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny wróciłeś z lasu jak tam zimno było ale śpiwór zabrałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wędrowniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny przed słońcem...to nie będzie jakoś teraz?:-D ja juz od godziny nie śpię i na zmianę się nie zapowiada;-) Wy tak o tym hamaku, a ja mam przed sobą wizję śniegu za kilka dni:-(na razie jest pięknie, słonecznie, wręcz bardziej wiosennie niż jesiennie, ale kres tej cudownej aury zbliża się nieubłaganie:-(mogłam nie oglądać prognozy-przygnębiła mnie:-P Tak w ogóle, to się zastanawiam czy już bardziej dzień dobry, czy jeszcze dobranoc:-D pozostawiam do wyboru:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Czwóreczko :D O 3 wstajesz? Ja bym się chyba nie kładła... to jakaś koszmarna godzina jest :( Wizja śniegu może być miła wizją :) Pomyśl o białym puchu pokrywającym ziemie, domy, ludzi i (!) samochody :D :P Ja tam lubię zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jednak nie ja jedna jestem zboczona ;) a wizja bialego puchu jest ok pod warunkiem, ze jest to za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
a ja nie poniewaz pracuję na zewnątrz i w sumie bez rękawiczek:D zima powinna być w górach i na boze narodzenie:P hejka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj może i koszmarna godzina, ale zaświadczam Wam wszystkim, że gdybyście mieli taki powód do zerwania się przed świtem jak ja, to bez marudzenia byście wstawali;) Oczywiście już się nie kładłam do łóżka, zrobiłam kilka rzeczy, ogarnęłam się nieco i zaraz będę pędzić na siłownię. A zimy nie lubię wyjątkowo bardzo wrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jedynie fajny seks... ale to też pod warunkiem, że mogłabym "po" spać dalej :D A zimy mi i tak nie obrzydzicie :D Uwielbiam jak jest biało :P (skojarzyło mi się... w sumie to białe tez lubię :classic_cool: ) to chyba jeszcze wspomnienie z dzieciństwa bo jak było dużo śniegu to nie trzeba było iść do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
:) mam nadzieje, ze zima jeszcze dlugo nie przyjdzie :) ogrod jeszcze nie jest gotowy na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie to pewnie niewcześnie zawita ;) Do mnie... mam nadzieję, że przed Gwiazdką bedzie biało :D Na sanki bym poszła. Ktoś chce mnie popchnąć z górki? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że w trosce o mój tyłek nikt nie chce pchać po trawie (tak se to tłumacze ;) ):D :P To może chociaż ktoś poczęstuje mnie dobrą herbatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dziękuję ;) Szczególnie, że wielkość jest tu znacząca hehe. Dobrze, ze wybrałam herbatę a nie kawę bo po takiej ilości chodziłabym jak króliczek :D A dodałeś coś od siebie? :D Chociaż cukier? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gwiżdż :O Zamrucz :classic_cool: Do mocnej herbaty zawsze dodaję cukier, a Twoja wygląda na taką co ma moc :D (jeśli nie ma dolej mi anyżówki, rozgrzewająco ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×