Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Doktorku grillowane cukinie są pyszne:-) a w połączeniu z makaronem, suszonymi pomidorami, czosnkiem, szpinakiem i parmezanem wręcz rewelacyjne:-) A teraz niech ktoś zaśpiewa kołysankę:-) tylko bez fałszu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat Wilk zdechł gość dziś A tak serio raz napiszę. W sumie wilk jaki tam był, taki był, ale fakt, że coś tam mu się kręciło. Dopóki nie zaczął wprowadzać swoich chorych praw, łamiąc odwieczne i święte prawa ero. Potem nastąpiła demolka totalna i nalot pomarańczy. Słuszny, uważam. Zamiast olewać i dalej bawić się w górala, wilk zaczął robić z siebie pośmiewisko, totalnego kretyna. Facet 43 lata, zaczął umawiać się na ustawki w realu, jak młokos. Wszyscy zaczęli robić z niego bekę, a on wszystkich brał na poważnie, od młokosów po pseudo pedałów. Inny inteligentny człowiek dałby ciętą ripostę i ignorował. Nie wilk. Zbłaźnił się na maxa. Ale nie dość mu było. Ponieważ w jego pustej głowie pomysły wirują w wiecznym przeciągu wymyślił sobie, że uderzy do niejakiej Inessy. A nuż zamoczy. Robił to tak systematycznie, że ubłagał kontakt na maila. Potem pewnie był real, w którym dostał kosza. Najprawdopodobniej z litości, że tak się stało, pozwoliła mu ona dociągnąć temat o górolskiej miłości. Jego kolejny idiotyczny pomysł. Początkowo dawało radę, ale wilk wpadł na pomysł ślubu i innych kompromitacji, z czego jeden post wyjaśniający był ewidentnie wklejony przez samego wilka z nicka Inessy- zero jej stylu pisania, same wilcze przekonania. Już wtedy musiał ona chyba oddać hasło i nick wilkowi. Teraz wilk przyznaje nagle, że jest wolny. Utrzymywał wcześniej, ze roocha kogoś i jest lojalny. Pewnie laska go rzuciła, co jest zrozumiałe, jeśli w realu zachowuje się tak samo jak tutaj.I tak bywał częściej tutaj niż w niej. usmiech.gif Co robi wilk po rozpadzie związku ? Uderza po kolei do wszystkich lasek na ero, nawet pomarańczowych, którym to kolorem zawsze gardził. Kolejny obciach, którego nie dostrzega. Jako życzliwy przyjaciel apeluję wilku, uspokój się. Bo rumienię się nie po męsku jak cię czytam. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja dzisiaj z premedytacja zaspalam 😴 uwielbiam tak byc zaspana, z tym goracym cialkiem obok, z tym chrapaniem nad uchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
he he poes, to jest dopiero zboczenie :) kazda normalna kobieta , tepi chrapanie :):) czesc polamani ja sie wlasnie radosnie spozniam na autobus, ale co tam bedzie nastepny, a kawke trzeba dopic, bo cos powolny rozruch dzis mam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dobrze :) Rozglądam się za plusami i dostrzegam ciastko francuskie z brzoskwinią i kiwi :D Uśmiecha się do mnie ;) A chrapanie mnie nie rusza :D więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli nie tajemnicy to może chociaż spódnicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lighjodivi1977slsea
pewnie lubie, ze ci nie wybacze zbalamucilas milosc zycia mego a teraz co?? znowu bede musial blagac i przekonywac tesknic, calowac tulic , glaskac i obiecywac i zapewniac ze to wcale nie chodzi o tylek czworeczki jak moglas zrobic misiu cos takiego zazdrosc, normalnie www.youtube.com/watch?v=F16piqqtzGY "Gdyby slowo mialo realna wartosc, kazdy by je wolal brac niz dawac" T.Z-B www.youtube.com/watch?v=qngCEyJES-E Jasne http://s.haza.fr/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Wiszę, że Pusz weekendową wartę trzymałeś :D Chyba Ci wpis z pierwszej strony tematu psikusa zrobił ;) x Gościu, kilkanaście minut temu uchyliłam sukienki. A później stwierdziłam, że lepiej mi bez niej ;) i poszłam pod prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och gdybym wiedziała, że jesteś obecny i chętny poczekałabym. A tak, już jestem czyściutka. Chociaż, nic nie stoi na przeszkodzie by namydlić się raz jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór:-) Tak się zastanawiam...kłaść się jeszcze do łóżka, czy rozpoczynać dzień...oj życie to same trudne wybory:-D I jak Lubię? Plecy umyte po raz drugi? Doktorek naprawdę taki pomocny?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Sis :D Szalona! Noc jest od spania, zabawy i bzykania a nie do siedzenia na kafe :P ;) A Dok, cóż, dobrze, że się umyłam bo oczywiście na deklaracji się skończyło. Tylko mówi, nie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×