Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Hej wam,niestety święta szybko zleciały i znów codzienność,ale jeszcze trzy dni i weekend,u mnie brzydko i leje myslałem pobiegać ale nici z tego niestety,idę robić jajecznice w takim razie z pomidorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrościłam i poleciałam po zielonego melonika i już go połowę wciągnęłam bo zawsze kupuję połowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Hej juz po swietach na szczescie nie przybylo na wadze dzisiaj bulka pelnozuarnista z dynia ta z biedronki z pomidorem malinowym pozniej truskawki 300gr obiad piers z kurczaka pieczona z burakami troszke dodalam masla i jogurt i kolacja 2serki wiejskie z polendwica lososiowa nie bedzie wam przeszkadzac jak znowu zaczne pisac jadlospisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Co myslicie o tych produktach bezglutenowych chleb maka sa teraz prawie we wszystkich sklepach czy dobre sa przy odchudzaniu?i do Ciebie Gerda pytanie do jakiej grypy naleza w diecie rozdzielnej czy taki chleb moge z wedlina jesc lub mieso z maka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam czekoś takiego jak chleb maka to się nie wypowiadam . Chyba, że podasz skład to Ci powiem :) Sama jem chleb bezglutenowy kupuję go raz w tygodniu bo tylko raz w tygodniu jest pieczony skład : mąka kukurydziana,mąka gryczana,siemię lniane ,nasiona dyni,slonecznika i drożdże . W takim składzie nie lączymy z nabialem. Zawsze możesz pisać jałospis agatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Gerda mlode ziemniaki taki prosty obiad a taki dobry jutro pieke piers z indyka ale moze w sobote tez taki zjem nie wiem jaki sklad widzialam w gazetce w leclercu.a teraz w biedronce jest mieszanka do pieczenia chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
A Gerda mozesz mi powiedziec czemu na niektórych stronach jest napisane ze na diecie nielaczenia mozna tylko 1000cal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę Ci powiedzieć : dieta 1000 kalorii to jest juz dieta ekstremalna sama w sobie a dieta rozdzielna z 1000 kalorii to już jest totalna EKSTREMA i oczywiście efekt jojo murowany po takim czymś !!! a może Tobie nie o make tylko o mace chodzilo? hmmm aga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
I make wpisz w internecie leclerc gazetka i tam na stronie gdzie jest blonnik witalny jest ta maka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Gerda a gdzies jeszcze czytalam zeby do12jesc tylko owoce nieograniczone ilosci a pozniej obiad kolacje nielaczyc o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi że owoce są najlepiej trawione do godziny 12 stej ja staram się w tych godzinach zmieścić i np dziś zjadłam rano pól melona wczoraj sok z pomarańczy,grejfruta i mandarynek ok sprawdze te makę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Ale to chodzi o to ze do 12tylko owoce trzeba jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w końcu pogoda i wiosna na całego więc najwyszrzy czas zacząć sie ruszać na poważnie, Susan jak tam ćwiczenia,Gerda szybko na kije się brać a Agatka ma rower i bez wymówek proszę !!!!! ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
No ja ide z dzieckiem na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nareszcie słonecznie :) :) :) agatka no toż mówię, że się staram do 12 jeść tylko owoce !!! wczoraj poł melina dziś dwa jabłka ale nie trzymam się tego stalowo bo często jem owsiankę z owocami lub kaszę z owocami ... Deep no ja jeszcze się będę rehabilitować do wtorku potem kije no chyba ,że sobota i niedziela będzie ładna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Juz czwartek, a mam uczucie, ze dopiero wtorek. Deep, oczywiscie, ze cwicze, praktycznie codziennie. Mogloby byc lepiej, na wadze nie widze efektow, ale licze, ze przynajmniej w formie i miesniach sa. I, rzecz jasna, w bardzo dobrym samopoczuciu, takze ruszajcie sie dziewczyny, to Wam na pewno na zdrowie wyjdzie..... Pedze na zakupy, a potem bede sie szykowac do roboty, dzisiaj, jak co czwartek, pracuje do pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Nie moge tego wyslac wpisuje leclerc gazetka i tam ogladam u mnie dzis jajecznica z 3jajek szczypiorek i troche kielbaski wiejskiej obiad indyk pieczony z kapusta kiszona i pozniej mysle zrobic salatke ogorek papryka kukurydza makaron orkiszowy i niestety lyzka majonezu ale sprobuje mniej dac co myslicie o takiej salatce?jadlam taka ale z makaronem ryzowym wydaje mi sie ze orkiszowy jest zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
agatka jak tak napisze to widze dwie gazetki z ogrodem i domem jedzenia nie widze O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Sprobuje Ci wyslac jak dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam aga na tego linka a byłam nawet w eklerze przed chwilą i byla tam tylko tortilla ta chemiczna w workach ta sama co jest w biedrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Jest w tej gazetce strona 15 koncentrad maki bezglutenowej to w sumie chyba nie maka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Co myslicie o tej mojej salatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jak chcesz sałatkę bezglutenową to daj makaron ryżowy a jak dasz orkisz to masz pszenny makaron zależy dla kogo ktory jest zdrowszy ,jesli chodzi o majonez i kukurydzę to moje zdanie znasz odpadają od razu. a substytut bezglutenowy =chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może odnośnie sałatki w sumie to co Gerda napisała ja tylko powtórzę Majonez- wiadomo Kukurydza-,nie jest zalecana przy odchudzaniu,zamiast kukurydzy proponuje więcej ryżu brązowego Substytut bezglutenowy- chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Ja pisze na telefonie i ciezko wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Ja pisze na telefonie i ciezko wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Hej ale szybko ten tydzien zlecial juz piatek;)a u mnie dzis truskawki 2sliwki winogron i sok z grejfruta obiad dwa ziemniaki z mizeria i na kolacje nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×