Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość agatka1214
kiedys jak przegladalam te prprzepisy Na south beach to zbalazlam taki sernik tylko zamiast slodzika bym dala ksylitolu co wy na to tylko ile wtedy dac tego cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Ser ricotta 450g Jajka 3 Slodzik 10g Aromat waniliowy 1lyzeczka Proszek do pieczenia4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiem sie o sernikach dietetycznych bo robie tylko takie klasyczne. Jakis taki nijaki mialam dzien, ale nie moge narzekac. Wiatr byl straszny! I nawet grad padal. Pogoda zmieniala sie co 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agtka ja Ci tylko dalam propozycje majonezu który dala mi dzis koleżanka posmakowac :) Co do ciast też nie mam zdania uwielbiam piec ale nie piekę bo ich nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Niebo przywitalo mnie dzis na rozowo, piekny widok. A teraz juz powrocila szara rzeczywistosc. Dzien jak codzien, nic specjalnego, bede pracowac i cwiczyc. Poza tym, dokonam ponownej proby sciagniecia do domu kogos, kto zrobilby mi meble na wymiar, ciagle mnie olewaja, moze to dlatego, ze ja mam tylko kilka do zrobienia, a oni chcieliby robic cala kuchnie na przyklad... Milego dnia wszystkim zycze, jutro Gerda twoja wyczekiwana sroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Was wczoraj żegnałam ostatnia tak Was dzisiaj witam pierwsza w ten WIELKI WTOREK :) no cóż przynajmniej nie wieje ale zimno i ponuro :( dziś na śniadanie grahamka z olejem lnianym i zielona pietruszką z mojego ogródka w jednej ręce i cykoria na przegryzkę w drugiej ręce :) do tego B-12 z biotyną, kwasem foliowym i b-6 do tego wit D3 i K2 mk-7 i oczywiście magnez z wapniem. Na obiad jarzynowa z soczewicą .W między czasie pół zielonego melona z biedry i 3 mandarynki też oczywiście z biedry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aby do środy a ja myślałam, że będę pierwsza a Ty pitko mnie wyprzedziłaś ! co masz na śniadanko ? bo za mną juz owsianka chodzi ;) muszę się zmobilizować na zakupy odpowiednie ale jestem tak zalatana przez te rehabilitacje i w ogóle jakoś dużo spraw mam do ogarnięcia jeszcze dobrze , że następna wizyta u onkologa na 18 stycznia 2016 :) tak jak już będzie Wielka Środa to już blisko do Wielkiego Piatku i czas koszyczek będzie przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam taki przepis na "sernik" z kaszy jaglanej. Moze byc dobry, i pewnie zdrowy i wart wchlonietych kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na sniadanko dzisiaj jajka na miekko. A potem jakies owoce, a potem zupa z soczewicy, wieczorem salatka albo bialy ser z kielkami, jeszcze nie wiem. Wyczekuje slonca jak kania dzdzu :) W nocy, przez te wichure nie mielismy swiatla, dobrze, ze mam duzo swieczek, wiec nie ma problemu. Bardzo mi sie ta pogoda nie podoba, wiem, ze to normalne o tej porze roku, ale i tak mi sie nie podoba, zreszta ma byc garniec albo plecien, a nie, ze tak non stop prawie szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susan powiedziała co wiedziała ;) przygadał kocioł garnkowi :D czepiasz się Deepa a myślisz , że mąż Ciebie w łóżku znajdzie??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki susan lepiej się czuję ale nie wiem czy po rehabilitacji czy dopalaczach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Powoli kilogram tygodniowo spada a dobry i zdowy jest ten olej z winogron z biedronki? bo chce na swieta zrobic salatke grecka a ta oliwa z biedronki sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Grda mozesz mi jeszcze raz podac przepis na nalesniki zgodne z dieta rozdzielna bo chce zrobic z szpinakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Suzan podaj ten przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Nie moge otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przygadał kocioł garnkowi tylko przyganiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno też mówisz, że noga się komuś podwinęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam,dobrze że juz wtorek jeszcze dwa dni i wolne,niestety u mnie pada śnieg z deszczem beznadzieja, U mnie dzisiaj schabowy ale gotowany z warzywami Susan nie jest tak źle aż taki chudy to ja nie jestem,bym powiedział że ''normalny'' a i żona w łóżku mnie widz ;),choć narzeka że ręce mi schudły aż że kiedyś były dużo dużo ładniejsze :(,no ale cóż chudnie sie z całego ciała niestety a nie z tych co byśmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Ja dzis szpinak robie z tortilla niestety nie pelnoziarnista ale jutro zrobie nalesniki jak mi gerda napisze przepis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Moge na nielaczeniu otreby z jogurtem lub kefirem do tego banan i rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Wielką Środę :) a tu wieje i ciągle pada jednym słowem : koszmar za oknem... no ale dwa razy jeszcze trzeba wstać i wolne... jak ja lubię rano spać :) agatka taka jesteś sprytna po necie latasz i poszukujesz nowości a ja mam Ci szukać przepis na naleśniki? robi się tak: otwierasz nową kartę i wpisujesz : gerda 1966 naleśniki i CI się znajdą :) napisz jak nie znajdziesz to Ci poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Mam ale jaka make dac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! W nocy sie zastanawialam, czy moje ubezpieczenie pokryje koszty odlotu dachu z wichura :D Agatka, ten sernik sie nazywa jagielnik, poszukaj sobie. Nie mam dzisiaj glowy do niczego, bo synus ma egzamin gimnazjalny i sie bardzo denerwuje (ja, nie wiem jak on, pewnie tez, ale chyba mniej ;) ). Wlasnie wrocilam do domu, odwozilam go do szkoly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
To powodzenia dla syna bedzie dobrze nie martw sie:) tak mysle moze znowu czas zaczac pisac jadlospis to dzis 4lyzki otrebow zalane wrzatkiem do tego jogurt naturalny troche orzechow rodzynek i zurawina nie smakowalo mi to alw jakos zjadlam wole owsianke z mlekiem i troche soli pozniej pita z szpinakiem i kolacja tez ta pita bo zrobilam dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko, Agatka dwie Pity zje dzisiaj :) Nie gniewaj sie Agatko, to taki zarcik, zreszta wiesz :) Ide cwiczyc, dalej sie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×