Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość gość
Witam wszystkich.Przeczytalem poprzednie posty Wasze.Chcialbym do Was dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy,ale wcześniej gościu zaloguj sie i i podaj swoje pseudo Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to serdecznie zapraszamy gosciu, zarejestruj sie i cos nam o sobie powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłem właśnie szybką sałatkę owocową - cała puszka ananasa -2 szt bananów (kroimy na małe kawałki) -garść winogron czerwonych -1 szt pomarańczy(kroimy na 6 części) -2 szt kiwi (kroimy każdą na 4 części) -wlewamy sok z ananasa co dostał w puszce,całość mieszamy a na koniec posypujemy cynamonem :) Taka mala wariacja moja,i nawet dobre mi to wyszło hehe ;) ;)eeee bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie.W którym miejscu jest rejestracja.Nie moge tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan07
Na gorze ekranu, po prawej stronie jest opcja: zarejestruj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotni wieczór i gościa też :) naprawdę przeczytałeś całe 90stron??? O_O dziś 2 godziny w plusie po cyfrowypolsat- ostatni dzień Smart Dom ,potem zakupy ,obiady (ja robię dwa :sobie spagetti z cukinią a mężowi żeberka pieczone) i tak jak Wy wiosenne porządki :) zawsze podziwiam jak komus sie chce robic sałatkę owocową ja np przez cały dzien wciągnęlam owoce:cytryna z miodem z rana potem gruszkę i banana,2 jabłka i 2 mandarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda ale mi to zajęło ok 20min wiec nie tak długo uważam,ale warto było :) gerda jakiego używasz makaronu do spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbuje go,trochę sobie muszę odmienić jak bede robić spaghetti,dostane go wogóle w sklepie ? czy trzeba go zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w niedziele, wciaz szaro, zimno i pochmurno, kto ukradl slonce? Nie wiem jeszcze, co bede dzis robic, chyba sie poucze francuskiego. Salatka brzmi pysznie, Deep, moze zrobie na swieta. Kolezanka oddala mi ksiazke o mace kokosowej, takze zapadla decyzja, ze pieke ciasto z tej maki na swieta. Tak w ogole, to swietna maka dla odchudzajacych sie, poniewaz wiekszosc weglowodanow w niej zawartych nie jest trawiona przez nasz organizm, a wiec nie tuczy. Na sniadanie jajecznica z pomidorem i szynka z indyka. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Hej ja na rowerze jezdze 2razy w tygodniu i spaceruje z dzieckiem ze dwie godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną Niedziele,dzisiaj zaświeciło u mnie słońce więc dzisiaj wykorzystam na spokojnie na długi spacer na pobliską górkę Susan zrób sobie tą sałatkę,dzisiaj tak jak ty na śniadanie jajecznica z pomidorem i wędlina drobiową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka jeżeli to możliwe zwiększ jazdę na rowerze do 3 razy w tygodniu np poniedziałek,środa,piantek,napisz ile jeździsz na rowerze to podpowiem ci jak masz jeździć i jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pochmurną niedzielę ja zaraz z palmą do kościoła :) na śniadanie jadłam sałatę ze śledziem a co :) Deep ja kupuję ten makaron w sklepie ze zdrową żywnością ale w Eklerze kupowałam gryczany z mąką pszenną i jest tez bardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda ewentualnie kupie jakiś zamiennik np makron gryczany z Symbio bo akurat z tej firmy mam pod dostatkiem u siebie Sałata ze śledziem bardzo dobra(bez majonezu oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep nie z majonezem tylko z olejem lnianym :) ale symbio chyba nie ma bezglutenowych makaronow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje i wieje ,że masakra... na obiad były talarki ziemniaczane z jajkiem sadzonym i kapucha kiszona ale zaszalałam :) na kolację będzie sok z marchwi z naciowym selerem a od jutra drugi tydzień rehabilitacji i wizyta kontrolna u onkologa i poniedzialek zleci.Teraz gotuję zupkę z soczewicą i grzybkami sh ii take na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zarowno na dzisiaj, jak i na jutro kalafiorowo-selerowa zupa krem z piersia z kurczaka. Bardzo dobre! A na kolacje bedzie salata z tunczykiem. Co prawda, tunczyk, jak wiadomo, zdrowy nie jest, ale tak wyszlo ;) Ide dalej robic cwiczenia z francuza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan u mnie za dwa tygodnie otwierają darmową siłkę w ramach UE na ''świeżym powietrzu'' byłem dziś to ogladać i nawet całkiem całkiem to wygląda jest ok czyli rowerek,orbitrek,ćwiczenia na klatkę,i pare więcej ale nie dopatrzyłem wszystkich,wiesz coś więcej może na ten temat,a może u ciebie też będą zakładać fajna sprawa Susan zobacz coś takiego http://www.outdoorfitness.pl/images/do-pobrania/katalog-zewnetrzne-silownie-outdooffitnesscenter.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie silki sa w wielu miejscach, slyszalam o tym, nawet zdjecia ogladalam, ale kolo mnie nie ma. Dla mnie to i tak by nie dzialalo, bo nie lubie cwiczyc przy innych ludziach, no chyba, ze na damskiej silowni, ale ogolnie pomysl uwazam za swietny i zachecam Cie Deep do skorzystania :) Obwody mi spadaja, waga mniej, chociaz tez spada, wiadomo, miesnie mi sie tworza (przynajmniej taka mam nadzieje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan tak myśle może skorzystam od czasu do czasu,ale jak bede na treningu biegowym czy rowerowym to przecież nie bede sie w trakcie wyrywać,jedynie zahaczę w dni nie treningowe,zresztą Susan narazie nie ma co gdybać,pójdę pierwszy raz i zobaczę jak jest i ci powiem wtedy Super waga ci spada i juz widzisz efekty,Gratulacje a ja poszedłem na kondyche bardziej, waga kilo mniej na dzień dzisiejszy i cały czas kardio :P :-P uzależniłem sie chyba od ruchu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten okropnie ohydny Wielki Poniedziałek ... u mnie dalej wiatrzysko i co chwila leje koszmar ... Ja jestem onkologiczna 13 lat po operacji, nie będę WAS tu zanudzać raz w roku mam ustaloną datę wizyty kontrolnej u onkologa i muszę się stawić na badania i się tego pilnuję, żeby żyć :) np idę dzisiaj to dostanę od razu datę wizyty na przyszły rok ! kochani aby do WIELKIEJ ŚRODY ! to do piatku będzie bliżej :) może pogoda się poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep , u mnie taki siłki są dwie a ,że miasto jest nieduże obydwie są obok mnie :) Przyznaję się byłam tam dwa razy z siostrzenicą :) i powiem tak: jak już się pójdzie to się poćwiczy ,jak jest pogoda to jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Pogoda, faktycznie, nie jest dobra. Slonca brak, ale wzielam witamine D3 to mam slonce w srodku :) Ide cwiczyc, a potem przygotuje sie do pracy. Milego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka specjalnie dla Ciebie super majonez jadłam go przed chwilą PYCHA !!! Serek wiejski - kubek 200g Jajo ugotowane na twardo (gorące) - sztuka Musztarda - 2 łyżeczki Ocet - 2 łyżeczki Sól, pieprz Do misy blendera wrzuć wszystkie składniki oprócz jaja. Jeśli serek wiejski ma dużo śmietanki nie przelewaj jej całej, aby majonez nie wyszedł za rzadki. Ugotowane jajo od razu obierz ze skorupki i jeszcze ciepłe pokrój na mniejsze kawałki - dodaj do pozostałych składników i zmiksuj na gładką i gęstą masę (2 - 3 minuty do uzyskania kremowej konsystencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Ale pisalam Ci ze robie taki tylko ze serka naturalnego ma 3%tluszczu cieple jajko na twardo musztarda i octet ale chybamnie skrytykowaliscie za niego z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×