Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość Sonia 1
Podobno kudzu nie pomaga od razu. Dzisiaj czuję się lepiej. Zaprosiłam parę osób. Zobaczymy czy przyjdą. Jak tam wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
A mnie dzisiaj głowa boli. Od wczoraj mi się chce piwa napić ale idzie wytrzymać. Idę sprzątać chatę. Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ja byłam na przepustce poprałam,posprzątałam,pogotowałam i po imprezie :D tyle u mnie ... Jeszcze ciekawostka dotycząca kudzu jest też w proszku ,który dostypuje się cichaczem komuś do potraw w wiadomym celu ,stwierdzono ,że wielu z tych nieświadomych osób odstawiło alkohol lub piło znacznie mniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Tez czytałam te świadectwa. W ogóle to dużo pozytywnych opinii jest na internecie nawet na amerykańskich stronach ale są wyjątki takie jak ja ze im nie pomaga :( Dzisiaj się czuje znów fatalnie. Jestem taka słaba i apetyt mam ogromny. Ale nie chce mi sie pic.Pisałam z kimś i stwierdziliśmy ze organizm się widoczne alk domaga. Ooo jak ja nie lubię jak jestem taka słaba dosłownie czuje się jak bym była chora dzisiaj w sklepie myślałam że zemdleje . Mam nadzieje ze szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorna jutro będzie znacznie lepiej zobaczysz , wstań rano wyjdź z domu, ciesz sie życiem które cie otacza a zobaczysz, że wszystkie dzisiejsze doły miną z każdym dniem kiedy stawiasz czołu alkoholu i wygrywasz wiedz że kolejny dzień będzie jeszcze lepszy.' Będziesz dumna z siebie że kolejny dzień wygrałaś da ci to motywacje na kolejny dzień aż w końcu wygrasz raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Cześć. .pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości i silnej woli. Ja chyba też zamówię sobie to kudzu. . W najgorszym wypadku uzależnie się też od kudzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Dzięki dep . Nie mam dola czuje się fizycznie zle jestem bardzo słaba i trochę mnie w sercu kuje tak jak miałam na początku. Rano ledwo żyje. Jak w tym tyg się nie poprawi to pójdę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Wszystkie te objawy są w normie. Pamiętam jak koleżanka miała objawy zawału. Oczywiście należy to sprawdzać. Niemniej jednak po sobie wiem, że co chwilę bolało mnie co innego. Miałam nawet gorączkę pół roku po zaprzestaniu picia. U każdego jest inaczej. Poczytajcie o nawrotach choroby alkoholowej. Bardzo ważne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Alkoholizm-forum. pl>8859-głód-i-nawrót Mechanizm iluzji i zaprzeczenie w chorobie alkoholowej. Youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Zaprzeczeń miało być. Poszukajcie jeszcze wykładów dr. Woronowicza Polecam też blog Meszuge. A jak znajdziecie coś fajnego to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Dzięki na pewno poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy niedzielny wieczór alee dopiero u mnie na terenie bo w gorach miałem mega pogodę na Słowacji czyli 22 km praktycznie w biegu przewyższenia 1200m ,wyrąbany jestem na dwie strony ale 8 szczytów zdobytych To się nazywa pozytywnie spędzony dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława
Witajcie, ja dziś po dwóch tygodniach nie picia mam okropny dzień. Od samego rana nerwy mnie ponoszą i na wszystkich wrzeszczę. Byłam na długim spacerze, ale dalej we mnie buzuje złość. Może to na zmianę pogody albo już zwariowałam. Mam nadzieję, że jutro mi przejdzie. Trzymajcie się dziś dziewczynki> Na trzeźwo oczywiście! Trzymam mocno kciuci za Was i za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronia Mogą to być symptomy nawrotu,np huśtawka nastrojów od euforii do niezrozumiałego smutku. Narastanie uczucia złości bez określonego powodu. Trudności w jej rozpoznawaniu. To minie z czasem tylko należy to rozpoznawać i uczyć się radzić z tym. Po prostu życie trzeba brać takie jakie jest,i zaakceptować to,osoba nadużywająca alkoholu świat odbiera sztucznie,chore myślenie wmawia nam że przez alko będzie dobrze i jakoś to bedzie a tylko pogłębiamy swoje niestety smutne w szarych kolorach życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Wczoraj wyczytałam ze te symptomy do 12 tyg mogą często występować. Ja po tych 3 dniach suchego kaca czuje się trochę lepiej. Jak tam reszta?? Ciekawe czy Malina i Samsonka się tutaj jeszcze pokażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Ja dzisiaj na badanie USG. Trochę jestem zdenerwowana. Nie lubię badań itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zapadany poniedziałek :) Wczoraj miałam dola to sobie poryczałam na oczyszczenie. Nawet na kompa nie miałam siły ... Dziś już lepiej, ale ja chcę już iść do domu ... pozdrawiam trzezwo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Yolcia Ty mi się tam nie łam.Szpital Przeżyłam w maju i wiem co czujesz,do dzisiaj śnią mi się koszmary a tylko dlatego,że lekarz,który robił USG stwierdził,że mam przerzuty i trzeba znaleźć główne ognisko wrr...Tego strachu do końca życia nie zapomnę. Ale mi taki kopniak był potrzebny...Mam nadzieję,że wszystko dobrze u Ciebie a,że sobie poryczymy to już taki nasz urok. Z czym smakuje kasza jaglana bo też nigdy nie jadłam a właśnie zakupilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Sonja ja też trzymam mocno kciuki jesteś już po? Yolanta a ja dzisiaj tak mam jak ty wczoraj ale nie mogę się po płakać co by mi na pewno dobrze zrobiło... Bronisława i majka i gośćjolka jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mi kudzu pomaga,tylko mam wrażenie,że ciśnienie mi za bardzo leci i jednak biorę więcej niż wcześniej planowałam.Mam też świadomość,że kudzu tylko ułatwia ale roboty za mnie nie odwali niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorna mi jak się chce ryczeć,to nie ma mocnych,nic i nikt nie jest w stanie mnie powstrzymać i nie potrafię jakoś tak delikatnie,tylko wyrycze wiadro łez a nos dwa dni czerwony.Tak samo mam z napadami zlosci, nigdy do 10 nie dam rady policzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×