Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Witajcie kobitki pozdrawiam serdecznie agatko,malinko,wieczorku i Soniu :) ,Deepa też pozdrawiam gdziekolwiek zaginął :( dzięki za słowa wsparcia i pamięc jesteście kochane :D czuję się w miarę dobrze jak na szpital hehe, dziś ide prosić o przepustkę na weekend ,proszę trzymajcie kciuki laseczki i za modlitwy bardzo dziękuję i modlę się za Was na różańcu o siłę do życia w trzezwości ( za siebie oczywiście też :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Bóg zapłać za modlitwy! Ja dzisiaj na ogród. Zaniedbania mam spore. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Yolanta, dziękuję. Napewno bede wspierać modlitwa. A wiesz już kiedy wyjdziesz ze szpitala? Sonja, dzięki, pocieszylas mnie bardzo ze twoi koledzy nie mają ochoty na alkohol, to mnie motywuje jeszcze bardziej, na tym niemieckim piszą ze jak mają duże problemy to czy coś złego się stanie to muszą uważać żeby się nie napić. A mogla bys mi napisac gdzie ja mam ten SMS wysłać, na jaki nr? Mogła byś mi to na maila posłać? Była bym bardzo wdzięczna :) czasowy@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
to mniej motywuje jeszcze bardziej, na tym niemieckim piszą ze jak mają duże problemy to czy coś złego się stanie to muszą uważać żeby się nie napić. A mogla bys mi napisac gdzie ja mam ten SMS wysłać, na jaki nr? Mogła byś mi to na maila posłać? Była bym bardzo wdzięczna :) czasowy@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Chyba trzeba stronkę przerzucić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Sonja to ty byłaś? :p Napisze do ciebie o 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLANTA555
Witam wieczorkiem :) narazie nie wiem kiedy stad wyjdę ale przepustkę dostałam od 8smej w sobotę do 20stej w niedzielę i jadę nad jeziorko :D tyle dobrego na dziś pozdrawiem serdecznie kobitki a gdzie ten nasz górol??? a i stronkę już umiecie przerzucić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witam. A ja tnę senatorem roślinki przekwitłe , aż pęcherz dostałam.Jutro ścinam ostatni majeranek, koperek i pietruszkę do mnożenia. Miłego pobytu Yolcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
I znów mamy weekend :) Yolanta odpocznij tam nad tym jeziorkiem za siebie i za mnie :D Ostatnio się taka słaba czuje. Może to jesienne przesilenie Miłego weekendu wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) oj Wieczorku jak Ci słabo to dawaj do mnie :D dziś sie przenioslam na salę 3 osobową i jest 1 wolne miejsce hehe ;) Ja odpoczywam za wszystkich :D Soniu a Ty byś tak mogła mi podesłać troszki pietruszki i majeranku bo ja wszystko co urosło pożarłam :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie. A ja odebrałam wyniki. Krew dobrze a mocz niekoniecznie. Mam wysokie eurocyty i ciała ketonowe. W poniedziałek okupuje lekarza. A przy tym coś marnie ostatnio się czuje. Wieczorna co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie. A ja odebrałam wyniki. Krew dobrze a mocz niekoniecznie. Mam wysokie eurocyty i ciała ketonowe. W poniedziałek okupuje lekarza. A przy tym coś marnie ostatnio się czuje. Wieczorna co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Oj nie wiem ale apetyt mam to chyba wszystko ok :) Fakt ze nigdy się nie wyspie porządnie bo w tygodniu do pracy i dziecko a weekend tez dziecko które lubi wcześnie wstawać :) Sonja ok. Właśnie miałam mining z ta pewną osoba na Fb :) A ty Sonja co masz za objawy ze poszłaś na badania? A tak w ogóle to oprócz Deppa to brakuje tu co najmniej Maliny Agatki Samsonka....Susan to już wiadomo :/ Yolanta nie nudno ci w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia napisz co powiedział lekarz a CRP miałaś robione? Wieczorna ja się nigdy nie nudzę jestem samowystarczalna :D tu w szpitalu mam laptopa to mam co oglądać i czytać a poza tym wychodzę na przepustki kiedy chcę :) Spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE !! Deep powraca po dłuższej nieobecności,już sie tłumacze czemu mnie nie było,a wiec tak,w pracy miałem mały przestój wieć po chorobowym co miałem z nogą poszedłem na urlop i pojechałem do ciotki do Holandi coś tam trochę zarobić a że była okazja to czemu nie ,to również była decyzja z dnia na dzień i wszystko na szybkiego,od Czwartku w sumie jestem w domu i musiałem też pare spraw ogarnąć. Z nogą lepiej ale jeszcze ten tydzień pochodzę z tą ortezą,po górach w sumie moge już łazić,więc jurtro poważne wyzwanie Granaty i kawałek Orlej Perci (najtrudniejszy szlak w Tatrach;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że przez moją nieobecność narobiło mi sie braków,muszę ogarnąć na spokojnie wszystko. Jola wracaj szybko do zdrowia,i mam nadzieje że szybko wyjdziesz ze szpitala. Sonia co u ciebie jak zdrowie Wieczorna jak sie sprawa ma z alkoholem u ciebie Pozdrawiam wszystkich ,ide sie szykować pomału na jutro bo wyzwanie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Lekarz nic nie powiedział. Dopiero będzie w poniedziałek. Mam ciągle infekcje/zatoki i odddchowe/a poza tym zmęczona jestem. Chodzę i chodzę do tego lekarza, lekarstw tona a zdrowie coraz gorzej. Miałam robione krew, prześwietlenie płuc i zatok a teraz mocz. Wieczorna napisz czy Ci odpowiada. Jakby co to jestem do Twojej dyspozycji. Deep dobrze, że wróciłeś. Pozostali też byłoby fajnie jakby się odezwali . Dorzucę do listy jeszcze Pyzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Hej wszystkim Dzisiaj sie czuje jak bym miała jakaś żałobę i w ogóle ostatnio jestem taka przybita. Na tą jesień coś nas wszystkich zdrowiem nie obdarza :/ Sonja wielkie dzięki. Odezwał się i dostałam parę numerów tel od kobiet z okolic jedna mieszka nawet w tej samej miejscowości co ja :D Za tydz w niedzielę się z nią spotkam ona już bardzo długo nie pije. Oczywiście ze jeśli się jakoś mogę odwiedzić kiedyś to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiieczorna Po odstawieniu alkoholu huśtawka nastojów to norma ,szczególnie w pierwszych dwóch tygodniach,więc to może byc przyczyną twojego złego nastroju,po czym nagle wystąpi euforia że utrzymujesz abstynencje,po czym znów dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nocna sobotę.Deep cieszę sie, że wróciłeś cały i zdrowy a już się bałam,ze zaginiesz jak susan ,bardzo tesknię za nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,przeczytałam całe forum i dzięki wam nie pije dwa tygodnie,dzięki Yolci zaczęłam się zdrowo odżywiać i dbać o siebie,dziękuję wam,że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Gość, świetnie! Witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) gościu jesteś GOŚCIEM ! albo GOŚCIÓWĄ ! SUPER !!! fajnie,że coś nam zawdzięczasz :D pozdrawiam serdecznie i zostań z nami ,zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorku jak minęła sobota? spokojnie? (wieczorna mogę tak do Ciebie mówić ??? - Wieczorku :D ) i co u reszty Państwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Hm jak minął weekend ? Humor juz lepszy mam ale dalej czuje się jak bym prawie w ogóle nie spala w nocy :/ Yolanta mów jak hcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam powiedzieć,że odwalacie kawał dobrej roboty,jakąś siłe czerpie z tego forum i myślę,że takich podczytujących w ukryciu jest wiecej,jesteście mimo swoich problemów budujący...Yolcia dla mnie jesteś wyjątkowa,zdrowiej kobitko bo bez Ciebie to upadnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLA no u mnie na dzisiaj rewelacja czyli pozytywnie zmęczony Granaty zaliczone Orlą Percią 21 km w nogach przy podejściu 1300m,chodź wyrypa ma maksa,szlak już nie dla początkujących. Wrzucił bym foty ale niestety kafateria nie za bardzo jest za tym pomysłem 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiieczorna Daj czas czasowi,nie da sie wszystko na raz,pomału stabilizacja przyjdzie ale trzeba być cierpliwym i przez ten okres ,za wszelką cenę nie poddawać sie jak przyjdzie głód, wszystko leży w twojej głowie a pamietaj głód minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×