Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość Mmalina
Witam Mało pisze bo praktycznie caly czas w pracy jestem ale za to czytam was codziennie ;)jeszcze tydzien i urlopik i moje ukochane góry ;) Teraz mam mała kondycje wiec tu zwracam sie do Deepa aby podpowiedzial mi gdzie chodzic.Oczywiscie doliny typu chochołowska,strążyska,kościeliska itp juz zaliczone.Nosal,kasproey Mo,czrny staw,dolina trzech stawów także ;)Także Deep Pomóż;) Jolcia super sprawa z tą trampoliną moze i ja o tym pomyślę Pozdrawiam eszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiieczorna
A ja tutaj jestem. Tez mam urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1214
Witam u mnie przeprowadzka pochłonęła czas ale już jestem. trampolina super sprawa ja osobiście wolę rower ale zawsze to ruch. Wiecie stwierdzam że chyba sobie nie radzę nie jest mi łatwo o tym pisać ponieważ od dłuższego czasu zmieniłam to że nie piłam do końca czasami teraz na jakieś imprezie lub w weekend że 2 drinki ale niestety zauważyłam że te dwa drinki pije co dziennie nie jestem pijana ale boję się że stracę kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam GERLACH 2655 m.n.p.m zaliczony coś niesamowitego stanąć na najwyższym szczycie Tatr pogoda była wręcz wymarzona :D Malin jeżeli pozaliczałaś doliny które opisujesz czas na coś bardziej ekstra ale w dalszym ciągu nic trudnego,jeżeli masz juz w jakimś stopniu wyrobioną kondycje to polecił bym ci Tatry Zachodnie z Doliny Chochołowskiej na Grześia,jeżeli będziesz czuła się na siłach dalej na Rakoń i na już dwutysięcznik Wołowiec. Inną opcją to Regle Tatr Wysokich coś w stylu Nosala jak np Sarnia Skała,czy Gęsia Szyja. Ewentualnie jak czujesz się na siłach to Czerwone Wierchy z Doliny Kościeliskiej.(jesienią najpiękniejsze) ;) czyli Małołączniak,Krzesanica ,Ciemniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola Trening kardio – trening interwałowy - naprzemienne dawki intensywnego wysiłku (np.bieganie,rower,skakanka) i mniej dynamicznego (np. trucht,pajacyki,) - zwiększa szybkość przemiany materii.Trampolinę również sie zalicza yola do kardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola ćwiczenia na Tramoline mogą być różne,pomagają odchudzić i wyrobić sobie lepszą wydolność --Złącz razem nogi, ramiona wyciągnij przed siebie. Skacz w miejscu przez 3 minuty. --Biegnij w miejscu na trampolinie przez kilka minut, uderzając piętami o pośladki. --Pajacyki – wykonuj na trampolinie tradycyjne pajacyki. Ćwicz przez 2-3 minuty. ---Skręty tułowia. Ręce wyciągnij przed siebie. Odbijaj się od trampoliny i skręcaj tułów, by poczuć pracę mięśni brzucha. Ciało od pasa w górę powinno być nieruchome, skręcaj tylko biodra. Ćwicz 3 minuty. ---Odbijanie się na pośladkach. Zamiast nogami, odbijaj się od trampoliny pośladkami do pozycji stojącej, po czym znów opadaj do tyłu na pośladki. Wykonuj 3-4 minuty. ---Podciąganie kolan z wymachami. Po wybiciu się w powietrze podkurcz nogi i podciągnij kolana jak najbliżej brody. Jednocześnie rób wymachy rękami. Ćwicz 3 minuty. Yola,po takich ćwiczeniach, poświęć 10 minut na swobodne wyskoki. Co 2-3 minuty przyspieszaj tempo na około minutę. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie. U mnie wszystko dobrze, tylko byłam zajęta. Mieliśmy tragedię śmiertelną, oczywiście alkohol w tle. Nie otwiera mi się pierwsza strona kafeterii. Oczywiście nie mam pojęcia co z tym zrobić. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiieczorna
Oj ten alkohol :( Ja nie pije. Niestety nie jest łatwo ale ja stwierdziłam ze nie mogę pić bo nie umiem pić normalnie.Meczy mnie to czeste myślenie o alkoholu kiedy to minie? :s Znalazłam przez ten online miting miting raz w tygodniu który odbywa się rano ale niestety za daleko chyba 500 km od mojej miejscowości. Ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Oj ten alkohol :( Ja nie pije. Niestety nie jest łatwo ale ja stwierdziłam ze nie mogę pić bo nie umiem pić normalnie.Meczy mnie to czeste myślenie o alkoholu kiedy to minie? :s Znalazłam przez ten online miting miting raz w tygodniu który odbywa się rano ale niestety za daleko chyba 500 km od mojej miejscowości. Ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Dlaczego nie mogę przerzucić strony? Tyle razy pisałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Co z ta kasę teorią? Wczoraj nic nie mogłam napisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy czwartek ,witajcie :) pogoda nas nie rozpieszcza bynajmniej u mnie.Pomidory zielone ,ogórki byle jakie ,chyba już po nich. Tylko jabłka dobre już są a ja dziś testuję multicookera dostałam o męża na 50tkę :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorna pusisz tak dużo pisać aż sie strona przewróci i zobaczysz swój wpis ,możesz stawiać . tyle razy pisalam jak przewracać strony ojoj :) pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Mi też nie chce wysyłać wpisów. Ja mam pomidorów dużo. Zrobiłam już sok. Dzisiaj maliny robię na sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Wieczorna! Głód pojawia się falami. Z czasem coraz rzadziej. Zobacz pod nawrotom choroby alkoholowej albo głodem alkoholowym. Powinno coś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijusia201
Mi w końcu pojawił się uśmiech na twarzy gdy zaczęłam odchudzać się wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Dziękuję! :) Ja sie dodatkowo dzisiaj zapisałam na czat miting. Podobno ze w niektórych miastach są miting rano ale u mnie i w okolicach niestety nie ma Dobrej nocy kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny piatek :) Malina ja te wszystkie nawrócenia słuchałam jak byłam w szpitalu i pisałam o tym tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Malina jak moja propozycja w góry,myśle że punkt zaczepienia dobry. Agatka jak u ciebie z alko jak sobie radzisz po ostatnim wpisie ,uważam że miałaś mały kryzys, ale to minie,ważne aby przetrzymać , Agatka musisz wyhamować ,dwa drinki codziennie to stanowczo za dużo, odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1214
Po wpisie nie piłam ale wczoraj już niestety tak wiem że pewnie całkowicie nie skończę wypić raz na jakiś czas ale nie chce codziennie wydaje mi się że to takie przyzwyczajenie jak palacz z papierosem że musi coś trzymać w ręce to ja wieczorem przed filmem muszę mieć drinka może to głupie ale spróbuję oszukać będę robiła wodę z limonka lub świeże soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie! Malina trafiła w sedno. To jest świadectwo takie jak na mitingach. Oczywiście ludzie nie mówią tak sprawnie o wszystkim od razu. Z braku żywego mitingu można z takiego czegoś korzystać, bo wypowiadają się publicznie najlepsi mówcy. Polecam jeszcze wykłady np. ANI Dudziak albo dr. WORONOWICZA. To stara kadra, która mi jest znana ale teraz są młodsi. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja juz nareszczie na urlopie :)Wieczorna dobry pomysl z tymi mitingami. Jolcia to pewnie przeoczyłam to ze o tym wspominałaś;) Agatka dasz rade,masz dobry pomysl z tym oszukaniem zamiast drinka pij co innego.Ja jak mam ochote na alko to pije duzo wody i wtedy powoli mi przechodzi ;) Deep dzieki bardzo super propozycje.Wybiore sie tez na spływ dunajcem i chce isc do jakiejs jaskini.byłam tylko w mroznej.moze cos mi podpowiesz . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim zimnio u mnie brrr. Idę ganiać chwasty ,dziewczyny ja też się wodą oszukuję i herbatkami ziołowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim w razie napadu głodu pic dużo wody,zjeść coś słodkiego np czekoladę gorzką,arbuza,zrobić sobie herbatę zieloną z cytryną. Malina z Doliny Kościeliskiej z (Kiry) zielonym szlakiem,później czerwonym na Jaskinie Mylną,później kawałek czarnym na Jaskinie Raptawicką w lewo zaś,z zielonego szlaku ,możesz podejść żółtym na Smoczą Jame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pada od rana.Ehh ta pogoda.Lece teraz na zakupki,potem sprzątanie. Dzięki Deep ;)Mam tylko nadzieje ze jak 20 pojade to pogoda mi dopisze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja fizycznie już się narobiam teraz maska na twarz i włosy i trampolina w/g Deepa wskazówek. Malina napewno do tego czasu pogoda się wyklaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×