Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupa korzenna

Figlokluby Rainbow Tours kto korzystał

Polecane posty

Gość mililula
Mi się wydaje, że odbywają się co najmniej od połowy czerwca. My byliśmy 2 lata temu pod koniec czerwca i była wystarczająca liczba chętnych, w grupie było 4-8 dzieciaczków. Nie wiem co się dzieje, gdy chętnych jest np dwójka, ale to łatwo sprawdzić dzwoniąc po prostu na infolinię Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to rzadkość żeby chętnych na zajęcia w figlo była tylko dwójka maluchów. Nam na dwa wyjazdy się taka sytuacja nie zdarzyła, a byliśmy początkiem września, już odrobinę po sezonie no i w roku szkolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameratka
We wrzesniu właściwie nigdy nie byłam, bo juz mamy szkolniaków, ale w miesiacach wakacyjnych jest tak dużo chętnych na animacje, że nie sądzę, aby od razu we wrześniu ta liczba spadła. A nawet jeśli, animatorzy i tak są na miejscu i mysle, ze zajęcia się odbywają nawet w kameralnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób które korzystały z figloklubów w szczycie sezonu: jak wygląda sprawa z figloklubami jak jest mega duże zainteresowanie, jest mnóstwo rodziców z dziećmi i są wielkie grupy. Ile wtedy w grupie jest osób i jak animatorzy radzą sobie z tyloma osobami? Ja wiem że panie przedszkolanki nie mają z tym problemu, ale to jest jednak hotel, duża przestrzeń wspólna itp. Jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wickacka
Dziewczyny szukam opinii i info na temat hotelu figloklubow w hotelu Ialyssos Bay, w ktorym to chce wlaśnie z Rainbow wykupić wczasy. Czy ktoś tam był i korzystał z figlokubów, a jeśli tak to proszę o info jak to wygląda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wickacka poszukajw opiniach na stronie biura, możliwe że tak są też opinie na temat działania figloklubów, albo zapytaj na forum figloklubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londha

Interesuje mnie hotel Ali Baba w Hurghadzie i animacje, które na terenie hotelu ma Rainbow. Gdzie prowadzone są zajęcia? W ogrodach hotelowych? W aquaparku? I kwestia plaży przy kompleksie Jasmine Village - czy tam zajęcia z Rainbow także są prowadzone? Czy ta plaża jest bezpieczna dla dzieci? Słyszałam że jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuxi
Dnia 9.12.2018 o 15:52, Gość Londha napisał:

Interesuje mnie hotel Ali Baba w Hurghadzie i animacje, które na terenie hotelu ma Rainbow. Gdzie prowadzone są zajęcia? W ogrodach hotelowych? W aquaparku? I kwestia plaży przy kompleksie Jasmine Village - czy tam zajęcia z Rainbow także są prowadzone? Czy ta plaża jest bezpieczna dla dzieci? Słyszałam że jest przepiękna.

Z tego co wiem, to zajęcia są prowadzone na terenie hotelu, i wtedy rodzice tez muszą byc na jego terenie... ale lepiej dopytac, albo posuzkac odpowiedzi na stronie figloklubow :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaela
Dnia 9.12.2018 o 15:52, Gość Londha napisał:

Interesuje mnie hotel Ali Baba w Hurghadzie i animacje, które na terenie hotelu ma Rainbow. Gdzie prowadzone są zajęcia? W ogrodach hotelowych? W aquaparku? I kwestia plaży przy kompleksie Jasmine Village - czy tam zajęcia z Rainbow także są prowadzone? Czy ta plaża jest bezpieczna dla dzieci? Słyszałam że jest przepiękna.

Zajęcia Rainbow głównie na terenie hotelu, na plaży przy Jasminie nie widziałam. Ale sama jak tam byłam to bez dzieci, a więc to tylko z obserwacji wiem. Natomiast hotel bardzo polecam, też dla dzieci. Będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banieczka

Hotel Playasol SPA w Hiszpanii, Costa Almeria. Szukam i szukam jakiegoś info o nim i nie mogę znaleźć. To znaczy informacje o samym hotelu znajduję, ale ni w kwestii działających tam figloklubów. Jeżeli ktoś był i korzystał to proszę o jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letta
Dnia 2.01.2019 o 10:25, Gość Banieczka napisał:

Hotel Playasol SPA w Hiszpanii, Costa Almeria. Szukam i szukam jakiegoś info o nim i nie mogę znaleźć. To znaczy informacje o samym hotelu znajduję, ale ni w kwestii działających tam figloklubów. Jeżeli ktoś był i korzystał to proszę o jakieś informacje.

Też zastanawiam się nad tym hotelem, nie pod kątem dzieci, ale ogólnie wypoczynku. Przeczytaj sobie opinie na stronie Rainbow, nie ma tam o animacjach nic (albo ja przeoczyłam) ale ogólnie ludzie chwalą jako fajny hotel też dla dzieci. Albo popytaj na forum tych klubów dla dzieci, bo wiem że coś takiego w internecie funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa

Tak tak, pamietajcie, że jest forum na stronie Figloklubów i tam mozna podpytać o wszystko :) my bylismy z dziecmi w 2018 pierwszy raz na takim wyjezdzie, ale na pewno nie ostatni :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelyna

A trzeba coś specjalnego w Polsce załatwić żeby móc korzystać z tych figloklubów lub żeby tam zostawiać dzieci? Jakieś dodatkowe ubezpieczenia, trzeba w ogóle dać biuru znać, że będzie się chciało korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsjaninka
Dnia 30.01.2019 o 22:31, Gość Ewelyna napisał:

A trzeba coś specjalnego w Polsce załatwić żeby móc korzystać z tych figloklubów lub żeby tam zostawiać dzieci? Jakieś dodatkowe ubezpieczenia, trzeba w ogóle dać biuru znać, że będzie się chciało korzystać?

Podłączam się do pytania + czy coś trzeba zabrać z polski dla dzieci, jakieś materiały, kredki, przebrania itp? Czy wcześniej przed wyjazdem znany jest program działania klubików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkaka

Na pewno nic nie trzeba zabierac, animatorzy są świetnie przygotowani :) a co do wczesniejszej rejestracji to my chyba zaznaczalismy wczensiej wstepne zainteresowanie; ale i tak wszystko sie okazuje i dogrywa na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka
Dnia 18.02.2019 o 20:45, Gość jarkaka napisał:

Na pewno nic nie trzeba zabierac, animatorzy są świetnie przygotowani :) a co do wczesniejszej rejestracji to my chyba zaznaczalismy wczensiej wstepne zainteresowanie; ale i tak wszystko sie okazuje i dogrywa na miejscu.

Dokładnie, wszystko jest, kredki farbki, materiały, ozdoby i ozdóbki, papiery kolorowe i bibułki, wszystko absolutnie. Dodam, że zajęcia są szalenie kreatywne i często zapraszają jakichś gości, są jakieś zagadki, poszukiwanie skarbów, chodzenie za wskazówkami itp. Dla dzieci to prawdziwa przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areola

Na pewno nic nie trzeba zabierac, animatorzy są świetnie przygotowani :) a co do wczesniejszej rejestracji to my chyba zaznaczalismy wczensiej wstepne zainteresowanie; ale i tak wszystko sie okazuje i dogrywa na miejscu.

A czy małpka Figlo dalej tam szaleje? :D pamiętam ją sprzed trzech lat, teraz chyba wreszcie wrócimy do figloklubów :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smantha
6 godzin temu, Gość areola napisał:

Na pewno nic nie trzeba zabierac, animatorzy są świetnie przygotowani :) a co do wczesniejszej rejestracji to my chyba zaznaczalismy wczensiej wstepne zainteresowanie; ale i tak wszystko sie okazuje i dogrywa na miejscu.

A czy małpka Figlo dalej tam szaleje? :D pamiętam ją sprzed trzech lat, teraz chyba wreszcie wrócimy do figloklubów :D 

Czy musisz się dogadywać z animatorami co do obecności swoich dzieci na zajęciach za wczasu? Czy mozna to załatwić będąc już na miejscu i w miarę spontanicznie pojawiać się na zajęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baszka
Dnia 26.02.2019 o 18:23, Gość Smantha napisał:

Czy musisz się dogadywać z animatorami co do obecności swoich dzieci na zajęciach za wczasu? Czy mozna to załatwić będąc już na miejscu i w miarę spontanicznie pojawiać się na zajęciach?

U mnie nie było problemu, wszystko na spontanie. A byliśmy w Kiani Beach i figlokluby działają tam bardzo dobrze. Nie wiem jak w innych hotelach z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radina

Bardzo fajne zajęcia, a animatorzy mają nowoczesne podejście, także do pracy w grupie. Zaskoczyło mnie, że w każdym niemal zajęciu wdrażają takie podejście, jakie można znać z pracy nad projektami w nowocześnie zarządzanych firmach. Tylko oczywiście w zabawie :) Ale to bardzo bardzo na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczka

Nie no, nie trzeba sie wcześniej zapisywać na udzial w animacjach, po prostu się przychodzi na nie :) animatorzy dają rade, naprawde podziwiam ich kreatywnosc i cierpliwość :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakija

Chciałaym się zapisać na zajęcia z figloklubów w hotelu, w którym też planuję wykupić wczasy. Jak to zrobić? Można na miejscu, trzeba wcześniej czy nie trzeba się jakoś z wyprzedzeniem zapisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeska
Dnia 4.03.2015 o 20:14, Gość NerwowaDziewoja napisał:

A kim są w ogóle animatorki/animatorzy w figloklubach? Jakie macie z nimi doświadczenia? Czy to odpowiedzialni i przeszkoleni ludzie?

Ja Ci mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że to są rewelacyjni ludzie, z powołania i dobrze przygotowani. Poczytaj sobie na stronie figloklubów, ale też gdzieś w necie krążył artykuł o kilkustopniowej rekrutacji i wielu szkoleniach, więc to nie są ludzie z łapanki. A tak niestety często bywa przy tych animacjach stricte hotelowych mam wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzora

Figlokluby bardzo polecam, sama jeżdżę z dzieciakami w tym roku będzie 4 rok. Nic się nie płaci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osetka
Dnia 26.04.2019 o 09:03, Gość Mzora napisał:

Figlokluby bardzo polecam, sama jeżdżę z dzieciakami w tym roku będzie 4 rok. Nic się nie płaci :))

A jak wygląda sytuacja z dziećmi młodszymi niż 4 latka, z którymi chce zostać w figloklubie ktoś inny niż opiekun prawny? Czy może taka osoba wystąpić w figloklubie w roli opiekuna tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osetka
Dnia 26.04.2019 o 09:03, Gość Mzora napisał:

Figlokluby bardzo polecam, sama jeżdżę z dzieciakami w tym roku będzie 4 rok. Nic się nie płaci :))

A jak wygląda sytuacja z dziećmi młodszymi niż 4 latka, z którymi chce zostać w figloklubie ktoś inny niż opiekun prawny? Czy może taka osoba wystąpić w figloklubie w roli opiekuna tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka

Dziś pojechaliśmy do salonu wykupić wakacje z moim brzdącem i się mile zaskoczyłam, bo dostało małpkę - maskotkę figloklubu Rainbow. Naprawdę miły gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammka
Dnia 26.04.2019 o 09:03, Gość Mzora napisał:

Figlokluby bardzo polecam, sama jeżdżę z dzieciakami w tym roku będzie 4 rok. Nic się nie płaci :))

Nic sie nie płaci, a w tym sezonie jeszcze są dodatkowe promocje, teraz bodajże do 12 czerwca dziecko jedzie  nawet i za darmo :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxka

W którym salonie takie akcje? :D w jakichś wybranych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammka
Dnia 3.06.2019 o 19:15, Gość maxka napisał:

W którym salonie takie akcje? :D w jakichś wybranych? 

Myślę, że w każdym :) mało tego, teraz rezerwując wczasy dostaliśmy małpkę - maskotkę :) bardzo miły gest, zwłaszcza, że nasz najmlodszy członek rodziny bedzie figlowal pierwszy raz, a jest bardzo nieśmialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×