Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupa korzenna

Figlokluby Rainbow Tours kto korzystał

Polecane posty

Gość gość
Też się nad tym zastanawiałam, chociaż na razie jeszcze zastanawiam się czy w ogóle uda nam się wyjechać. Będę wdzięczna za informacje o tych figloklubach w zimie jeśli się czegoś dowiecie. Piszcie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamittka
Hej! Z tego co widzę na stronie Figloklubów to w dwóch hotelach w Portugalii i w jednym w ZEA są zimowe animacje, ale o szczegóły zapewne warto dopytać bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droheba
Warto kierować się wyborem wczasów figloklubami jeśli ma się 3 letnie dziecko? Będzie coś z tego miało? Czy nie jest przypadkiem za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murovanna
hej droheba, zdecydowanie tak, ja byłam z 2-latkiem i chodziłam z nim na animacje. minus jest taki, że dwulatka czy trzylatka nie zostawisz samego na takich zajęciach, ale jeśli z nim pójdziesz to jest super. zwłaszcza, że są też inne dzieci w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droheba
a jakiego typu zajęcia są na tych animacjach? bo czytam że są dla dzieci od najmłodszych do 12 lat. To spory rozstrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murovanna
Są zajęcia typowo zręcznościowe, dzieciaki szukają skarbów, rysują, tworzą sobie stroje, w których następnie występują na mini disko, słuchają niesamowitych historii, grają w różne gry. I jest to pomyślane tak, żeby dzieciaki w różnym wieku dobrze się bawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droheba
A czy jakieś zajęcia mogą być niebezpieczne dla takiego 4 - 5 latka? Np. jakieś zajęcia w basenie, gry zespołowe "brutalne" ze znacznie starszymi dziećmi? Wiem, może zadaję głupie pytania, ale w ogóle się nie orientuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollezankaa
Coo Ty, nie ma mowy o niebezpiecznych zajęciach - raczej są dobrane do wieku dzieci i tak kreatywne, żeby jak najbardziej rozwinąć maluchy ;) wiadomo, że wszystko może się zdarzyć, ale anielsko cierpliwi animatorzy czuwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikafika
A to ilu jest tych animatorów w jednym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollezankaa
Z tego co się orientuję to 1 - 3 mysle, że w zaleznosci od popularnosci hotelu i przewidywanego natężenia :) ale naprawde nie ma sie czego obawiać, to są bardzo ogarnięci mlodzi ludzie :) aaaa, a dzieci na zajeciach raczej są podzielone na grupy wiekowe 4-8 i 8-12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_85
Sama nie korzystałam, ale byłam w hotelu Kiani 4 lata temu z Rainbow i zakolegowałam się z dziewczyną z dwójką dzieci, która chodziła z nimi na animacje i animatorów było dwóch. Sama mam obecnie 2 letnie dziecko, do tej pory nie jeździliśmy za bardzo, ale w 2018 albo 2019 roku już będziemy chcieli gdzieś wyruszyć dalej na urlop i też szukamy czegoś pod tego małego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy posyłając dzieci na zajęcia do figlo mieliście taką sytuację, że były dwie grupy, a Wy chcieliście posłać oboje swoich dzieci do jednej? A ze względu na wiek przynależało do dwóch różnych? Jak rozwiązaliście taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkla
Byłam na dwóch wyjazdach z figloklubami i wobu przypadkach animatorzy to złoto nie ludzie, na pewno nie będzie problemu z ulokowaniem rodzeństwa w jednej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzkoCzko
A mi się nie zdarzyło jeszcze żeby dzieci były dzielone na dwie grupy, ale wyjeżdżałam zazwyczaj końcem sierpnia, kiedy jednak rodzice już myślą o wyprawkach dla dzieci do szkoły a nie wczasach, stąd też było mniej rodzin z dziećmi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buyaaa
Zajęcia są tak pomyślane, żeby zarówno 4 - latek jak i 9 - latek czerpał z tego radość, więc to, czy jest podział na grupy wiekowe czy nie,nie jest takie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie widać różnic wiekowych jak dzieci mają np. jakieś zajęcia sportowe? No bo tutaj jednak będzie różnica wzrostu, siły itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymaska
to w tym juz głowa animatora, żeby dobrze podzielić młodzież na zadania ;) ale serio animatorzy daja radę - szacun dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podziwiam tych ludzi - takie zbiorowisko dzieciaków z różnych środowisk, w różnym wieku, które się nie znają i które nie mają w sobie nic z tego minimum dyscypliny w szkole. Byłam z siostrą i z jej szkrabem i na ich miejscu dostałabym szaleju :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrrra
Czy mogę w jakiś sposób dostać z wyprzedzeniem plan tego, kiedy dokładnie będą odbywały się zajęcia z figloklubami? Zależy mi bo moglibyśmy wtedy pod to zaplanować inne aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie sądzę, żeby ktokolwiek dysponował takim planem poza animatorami, ale idź do biura i się dopytaj, może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo pewnie zależy od pogody, od ilości dzieci, które biorą udział w zajęciach. Ale jeśli chcesz wiedzieć ogólnie czym to się je, jakiego typu zajęcia są to w biurze Rainbow się tego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmonia
Faktycznie mysle, że plan jest troche uzalezniony od grupy i dosc edytowalny. Ale z tego co zauwazyłam, wszystko da się dogadać z animatorami, sa naprawdę PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorremi
Ale Ci animatorzy to sa jacyś przeszkoleni ludzie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorkowa
Taaak, Dorremi, nie miej żadnych obaw, to pedagodzy z odpowiednim przygotowaniem w Akademii Animatora organizowanej przez Rainbow :) naprawdę są świetni i dzieciaki ich uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dzieci z lekką niepełnosprawnością fizyczną (problemy z chodzeniem) także mogą brać udział w zajęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który hotel z figloklubem wybrać jeśli zależy mi przede wszystkim na łagodnym zejściu do morza i ładnej, piaszczystej plaży, tuż przy hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie Kiani Beach, o którym już tutaj niektórzy wcześniej wspominali. Piękna plaża, stosunkowo łagodne zejście do morza no i sam hotel piękny, a figlokluby dla dzieci angażujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×