Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona obcięła włosy

Polecane posty

Gość gość
"To w końcu sobie uświadomcie głupie baby, że my kochamy kobiety oczami i nawet dekady genderu nie sprawią, że mężczyźni będą lecieć na grube pasztety z krótkimi włosami." dla takiego słabego faceta nie warto się starać to po pierwsze, po drugie dużo mi zależy na waszym uznaniu. Jestem przy kości , mam krótkie włosy i dwóch młodszych od siebie kochanków. I to nie ja za nimi latałam. Więc nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wcale nie wyglądam jak mężczyzna! Lepiej się czuję z krótkimi włosami. Moje kolezanki nigdy nie były o mnie zazdrosne, obie są równie piekne jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he, a mi sie przypomnialo, ze kiedys były przepisy, ze zonie nie wolno było scinac włosów bez zgody meża. Do dzis w niektorych stanach USA np., ten stary przepis funkcjonuje, tzn ktos zapomniał go zniesc... Podobnie jak zakaz jazdy na brzydkim koniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wcale się nie dziwię autorowi mimo że jestem kobietą. Kobiety w 95% wyglądają lepiej w dłuższych włosach, a jak robią z siebie babochłopy ścinając się na krótko i robiąc sobie do tego jakieś żałosne, udziwnione "nowoczesne" fryzury to nic dziwnego, ze stają się mniej pociągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ro ja - wytatuowana i rozczochrana - ktoś mi zajął nick, w końcu weekend i dzieci się bawią :) Autorze - przesadzasz, to tylko włosy, odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dwóch feedersów lapka.gif oj byś się zdziwiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w 95% wyglądają lepiej w dłuższych włosach, ale co z tego, życie nie sprowadza się do tego żeby się stale wpisywać w gust jakiegoś faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - ignoruj trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Masz jakiś fetysz? Nie uroda, nie figura, nie wdzięk tylko WŁOSY Cię w niej pociągały?" x I co w tym dziwnego? Każdego pociąga co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa "tylko" włosy, ale jakby schudła z 30 kg i biust z dużego stał się mały i facetowi by się to nie podobało to ciekawe kto z was napisałby, że to "tylko" biust :) każdy zwraca uwagę na co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest właśnie to, że on się aż tak tym przejął. Po prostu przesadza, a włosy odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat fryzura, kolor i długość włosów cholernie wpływają na czyjąś urodę i atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale w ogóle trzeba być powaloną żeby farbować piękne, zdrowe i naturalne włosy - no chyba że to "mysi" ciemny blond to rozumiem bo to brzydki i nijaki kolor, ale jeśli to jaśniejszy blond, kasztan, rudy itd. to po prostu głupota jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że to zmiana tymczasowa no i nie wiemy co ona o tym myśli -Wytatuowana i Rozczochrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze facetów pociągają piękne i długie włosy to kwestia naturalna, a wy kobiety, kochacie wszystko, co naturalne, prawda??? porody, miłosć macierzyńską. I taką nature przyjmujecie, ale innej już nie rawda? Obrażacie się jak się was wyzywa z powodu krótkich włosów, tymczasem reakcja autora jest NATURALNA, wyobraźcie to sobie. Pojmijcie jedno z drugim, ze faceci zostawiają żony dla kobiet majacych talię plus ładne długie włosy. nie muszą być do pasa, ale baby maja gniazda i nie wiedzieć czemu uważają, ze to lepsze niż ładna czuprynka, bo jakiej miło jest dotykać. Tam gdzie chodzi o waszą naturę, np. o instynkt macierzyński, to tej natury bronicie. Ale tam gdzie chodzi o męską naturę (potrzeba seksu i partnerki zachęcajacej do seksu, a włosy są tu ważnym elementem, poczytajcie sobie ignorantki dlaczego tak jest), to naturę negujecie i nagle człowieka do zwierzęcia porównujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude i blondy są ohydne...sztuczne a feee.naturalne kolory sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interesująca teza, ale ja jako kobieta nie mam naturalnych potrzeb porodów naturalnych, naturalnych macierzyństw itp., więc daje mi to prawo uważania tegoż konkretnego autora za żenującą parodię faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloiza - jest jakiś temat gdzie nie wyskoczysz z "miłością macierzyńską"? Jak masz zamiar pieprzyć od rzeczy to wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś mam takie wewnętrzne, silne przekonanie ,że prawdziwy dorosły mężczyzna nie odp... na babskim forum takiej histerii z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście xle znów zostanę przyjęta, ale prawda jest taka, że ciało meża nalezy do zony i na odrót, gdyby wasz mąż zrobił z sobą coś, co odstraszyłoby was od niego, miałybyście żal lub niechętnie sie kochały. dlatego prawo zakazujące żonom ścinania włosów nie było takie złe. Kiedyś jeździłam na korki do jednej rodziny, piękni i bogaci ludzi,e ładna i kulturalna pani, miała piękne włosy. pewnego dnia pojechałam tam, a ona ścięta na grzybka....jeszcze od progu tak dotykała włosów jakby czekała na komplement z mojej strony. na nic nie powiedziałam, zareagowałam neutralnie, ale słów mi brak po prostu. co za pomysł to był, śmiech na sali kobiety chcą tylko respektu dla swoich intynktów, dla ich oddania dzieciom, dla ich walki o zapłodnienie, a męski intynkt jest drugorzędny, wtedy to sie nazywa zezwierzęcenie, facet ma sie z wami liczyć i nie oglądać za babami (ich instynkt), bo to was razi, ale wy możecie ścinac włosy do woli, prawda? on ma sie liczyc z waszymi uczuciami, ale wy z jego instynktem juz nie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza wszystko do tego porównuje :D dziś nawet założyła temat o tym, że kupiła sobie kolorowankę w której pokolorowała chłopca na czarno, a koło tyłka pomazała go brązową kredką tak żeby wyglądało to na "obsr/aną du/pę" i stwierdziła, że jest to jej bunt przeciw rodzicielstwu - buahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nteresująca teza, ale ja jako kobieta nie mam naturalnych potrzeb porodów naturalnych, naturalnych macierzyństw itp., więc daje mi to prawo uważania tegoż konkretnego autora za żenującą parodię faceta xxx no to co innego. ale te matki polki rządają prawa do szacunku, a same idą ścinać włosy nie licząc sie z instynktem meża, a dla swoich instynktów chcą szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie chce mi się czytać tego co heloiza wypisuje...to jest jakiś narwany belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, mężczyźni się nie liczą, kogo obchodzi ich zdanie, marnych dawców nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety w 95% wyglądają lepiej w dłuższych włosach, ale co z tego, życie nie sprowadza się do tego żeby się stale wpisywać w gust jakiegoś faceta xxx facet za to ma dla was zrobić wszystko....prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akoś mam takie wewnętrzne, silne przekonanie ,że prawdziwy dorosły mężczyzna nie odp... na babskim forum takiej histerii z takiego powodu xxx ja też mam swoje zdanie co do tego, czego nie powinny robić dorosłe dojrzałe kobiety, żony i matki. pierdoły jakie opowiadacie czasem przechodzą ludzkie pojęcie. I nie szanujecie tego co macie i same kochacie. a scinajcie te włosy, nawet łby sobie ścinajcie. i tak glowę przy proodzie tracicie, to co kogo obchodzi czy ja stracicie do konca. i co na niej będziecie miały, skoro w środku g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to co innego. " x teraz to ty piszesz bzdury. jak co innego? skoro większość facetów woli długie włosy to będzie je wolało u każdej kobiety bez względu na to czy jest ona matką czy nie jest roftl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×