Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona obcięła włosy

Polecane posty

Gość gość
Heloiza ..i tak jestes sama,bo nikt cie nie chce.Jesteś pop*************a i to zdrowo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda mołek na przykład wygląda dobrze, ale tylko ona. baby na ulicy nie wyglądaja dobrze w krótkich włosach. halle berry dorze wygląda, ale wy nie. wiec po co obcicnacie jak kwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% aktorek, piosenkarek itd. ogólnie celebrytek wygląda gorzej po ścięciu włosów a mołek nie ma aż takich krótkich, natomiast halle berry też ładnie w dłuższych wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jeż na łbie u kobiety to przesada :D dla mnie krótkie włosy to takie do ramion, krótszych nigdy nie miałam :D a co dopiero jeż :o chyba bym nie mogła patrzeć na siebie w lusterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np. anne hathaway to już w ogóle masakrycznie brzydko wyglądała w krótkich, a taką piękną kobietą była w długich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 21:51 haha wiem ze to podszyw,ale rozbawil mnie.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie do ramion to są ok, wiadomo. natomiast za ucho to już chyba ta granica, bo przed uchem wyglądają już męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona miała piękne włosy. Naprawdę. Długie, gęste, cięzkie o naturalnym kolorze. Każdy zwracał uwagę na jej włosy. Jak je upięła w warkocz to był taki gruby.. jak z jakiejś reklamy. A teraz wygląda dennie, aseksualnie..po prostu jestem tym załamany..zniszczyła je, ma tak popalone i brzydko ścięte, że już nigdy jej nie odrosną. A była taka piękna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 90% aktorek, piosenkarek itd. ogólnie celebrytek wygląda gorzej po ścięciu włosów a mołek nie ma aż takich krótkich, natomiast halle berry też ładnie w dłuższych wyglądała xxx tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie do ramion to są ok, wiadomo. natomiast za ucho to już chyba ta granica, bo przed uchem wyglądają już męsko. xxx tak, nie miałam tak krótkich i dla odmiany, dla siebie samej, chcę spróbować, ale krócej nie zetnę nigdy niektórym ładnie, ja nie mówię, że nie, ale to są wyjątki od reguły!!! poza tym kobiety wyglądają źle w krókich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, autorze, na pewno odrosną. Spalenie czupryny nie ma wpływu na cebulki i na wzrost włosów. A przynajmniej powiedziałeś szczerze co sądzisz o jej nowej fryzurze czy udawałeś, że Ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje autorze twojej żonie nigdy nie odrosną włosy, włosy są przecież jak ręka czy noga, raz obcięte to koniec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mina jak ją zobaczyłem mówiła sama za siebie. Ale powiedziałem jej, że wygląda teraz niekorzystnie i jej taka fryzura nie pasuje, jakas taka postrzepiona. Ona się obraziła i stwierdziała, że długie włosy ją męczyły i że jest jej tak wygodniej, bo nie ma czasu na czesanie się tylko zajmowanie dzieckiem :o. A przecież ja też się synkeim zajmuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z tym ze są teraz bardzo zniszczone i takie jakby wyrzedzone po tej farbie. Poza tym ile lat będą jej włosy odrastać? 5-6??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z tym ze są teraz bardzo zniszczone i takie jakby wyrzedzone po tej farbie. Poza tym ile lat będą jej włosy odrastać? 5-6??pechowiec.gif x jakie 5-6 lat dobrze sie czujesz?:o ja jak miałam włosy do ramion to po pół roku już miałam do łopatek jak ich nie ruszałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do łopatek to miałam na myśli do połowy pleców, mówiąc bardziej precyzyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona ma takie do uszu po jednej stronie, a po drugiej ma krótsze tak do skroni. Jak miała włosy do talii to minie chyba 5 lat zanim jej odrosną. No i po tym rozjaśnianiu już nigdy nie będa takie gęste jak kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mówiłam, że to z lenistwa. Włosy przeciętnie rosną ok. 1 cm (z kawałkiem) miesięcznie, tak więc już za rok powinna mieć je dłuższe o co najmniej te 12 cm, jeżeli nie będzie ich podcinać oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem kobiet, które się oszpecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona ma takie do uszu po jednej stronie, a po drugiej ma krótsze tak do skroni. Jak miała włosy do talii to minie chyba 5 lat zanim jej odrosną. No i po tym rozjaśnianiu już nigdy nie będa takie gęste jak kiedyś smutas.gif x jeśli z natury ma gęste włosy to jej zgęstnieją jeśli przestanie je męczyć, ja też mam swoje grube włosy ale kiedyś też ****ardzie przerzedziłam zabiegami i miałam kilka włosów na krzyż, zaczełam o nie dbać, brać różne suplementy i wszystko wróciło do poprzedniego stanu. autorze powtarzam, włosy to nie ręka odrosną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No jak dobrze pójdzie, to jej odrosną w ciągu 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć są i osoby, którym szybciej rosną włosy np. ponad 2 cm miesięcznie i jeżeli Twoja żona też do nich należy to wtedy np. za rok włosy będą jej sięgać już do okolic biustu. Istnieje też wiele wcierek, odżywek itd. przyspieszających porost włosów. Kup jej na gwiazdkę jakiś dobry preparat/zestaw przyspieszający ich wzrost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy preparat to Moppyhair z viledy. Polecam,ladnie pachnie i faktycznie nalozenie go przyspiesza porost wlosow i zagęszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh aż mi Cię szkoda chłopie, bo widać, że naprawdę uwielbiałeś jej włosy :D Niestety, ale nie polecę, ja sama zapuszczałam do pasa, ale nie używałam żadnych "wspomagaczy", po prostu w ogóle nie podcinałam aż do momentu uzyskania wymarzonej długości. I muszę powiedzieć, że Twoje 5 lat jest przesadzone. Mi akurat włosy rosną wolno, a od długości "do ramion" jakieś 2,5 roku czekałam na to aby dosięgły pasa. Sprawdź np. na wizażu jakie preparaty są polecane na szybszy wzrost włosów. Z tego co się orientuję to najlepsze jest picie drożdży tudzież przyjmowanie ich w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego niby on niedobry mąż ,a jakby wasz facet zapuścił brodę i kudły na głowie i ufarbował na zielono i wiązał w dwa warkocze tak samo będzie was podniecać? :-) tak tak wiem że tak bo wy tak kochacie swoich mężulków heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz powinna ci kupic peruke pod choinke zebys sie w nia onanizowal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrońcie niebiosa przed takim facetem co nawet o fryzurę ma pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrosną za 5 lat....sratatataa...a gdzie Ona napisała,że zamierza zapuszczać włosy???mężuś-cwaniaczek,przed rodziną się chwalił włosami żony....a swoimi osiągnięciami, nie mógł się pochwalić?po obcięciu i 1 farbowaniu,włosy nie robią się nagle rzadkie ,skoro wcześniej były gęste...i jeszcze Heloiza w tym wszystkim.... żenua.pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×