Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona obcięła włosy

Polecane posty

Gość gość
No to ja mam długie ciemne wlosy do pasa i moj maz ciagle tylko gledzi obetnij i obetnij i pokazuje ze powyzej lopatek. Podcielam poniżej lopatek a on i tak marudzi ze sa ciagle za dlugie. Jezeli obetne wiecej to nie bede soba. Jakos tak mam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza wyjdż stąd oszołomko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 31 lat i dlugie wlosy, za to odpowiednio je upinam zeby nie wygladac jak stara malutka, jest tyle pieknych kobiecych upiec, niekoniecznie musza byc rozpuszczone, ale przyznam ze jak rozpuszcze wlosy to maz uwieeelbia, ja zreszta tez (poki twarz nie jest za stara :P ) ja tez nie kapuje dlaczego kobiety obcinaja wlosy po slubie albo tlumacza ze latwiej im z krotkimi w opiece nad dzieckiem.. przeciez krotkie wlosy trzeba czesto ukladac, a dlugie?zwiazac w konski ogon, albo kok albo totalnie jakkolwiek upiac i juz, nic nie odstaje niesfornie... mi koledzy zawsze mowili ze kobiety z dlugimi wlosami sa najpiekniejsze,,, a mialam w swoim zyciu przerozne etapy, od lugich , po dready i po 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam krótkie i podziękowałabym za związek z facetem który mówi mi jaką mam mieć fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ty piszesz bzdury. jak co innego? skoro większość facetów woli długie włosy to będzie je wolało u każdej kobiety bez względu na to czy jest ona matką czy nie jest roftl xxx jest co innego, bo ona nie wymaga on niego szacunku do swoich macierzyńskich, kobiecych instynktów, więc tez może sobie wsadzić, ze ktoś od niej wymaga szacunku do męskich popedó ewolucyjnych hipokrytkami sa natomiast kobiety w szale macierzyńskim, które powtarzają,ze to ich natura, że tak ma byc, nawet jak przesadzają, bo to intynkt, a natomiast faceci i ich instynkty juz ich nie obchodzą. ich krytykuja za spojrzenia za innymi babami, ale same oburzają się na krytykę ich obcietych włosów uważacie, że faceta odhcodzącego do młodszej za intynktem można zwyzywać od zwierza, ale kobiete , która już zawsze będzie za dzieckiem w mysl intynktu macierzyńskiego, to juz nie...;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam krótkie i podziękowałabym za związek z facetem który mówi mi jaką mam mieć fryzurę. xxx za to sama bys mu chętnie dyktowała co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie dyktowałabym mu jakie ma mieć włosy. Tobie mogę najwyżej radzić: lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety obcinają włosy, żeby do garów im nie wpadały przy gotowaniu tak, dziecko je za włosy ciągnie, to obcinają dziecko zawłada ich ciałem i umysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakieś spaczone postrzeganie. faceci również mają instynkt macierzyński hmm a raczej ojcowski i nie wiem co ma długość włosów do instynktu macierzyńskiego... rozumiem jak najbardziej, że facetom mogą się nie podobać długie włosy bo każdy ma swój gust, ale twoja logika jest bezsensowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloiza - ja nie mam dzieci, po prostu lubię krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i jeszcze jedno: uważasz że każda matka jest w szale macierzyńskim tylko dlatego, że urodzi dziecko? to w takim razie każdy facet uprawiający seks i oglądający się za innymi jest prymitywem i neandertalem myślącym c***jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza lecz się, miałaś zrobić to już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. wy mnie nie umiecie zrozumieć....chodzi o to, że jako kobiety żądacie wyrozumiałości dla swoich instynktów. ale nie umeicie tych instynktów szanować u mężczyzny. Dlaczego ścinacie te włosy, skoro facet lubi dłuższe z reguły? dlaczego najwyższym argumentem jest tu znów dziecko? bo lepiej wam sie dzieckiem zajmowac z krótkimi???? nawet w sferach czysto małżeńskich najwazniejsze musi być dziecko//// w tej sferze jaką jest wasz wyglad i pociągłość mogłby facet byc ważniejszy....wszedzie tylko dziecko i dziecko,a potem czepiacie się mnie, że ja was się czepiam. dla dziecka sie malujesz i dbac o atrakcyjność? dziecko dyktuje wam kuuuurfa jakie włosy macie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e mamy twoje chore wymysły, nie będziemy nawet próbować rozumieć o co chodzi jakiejś schizofreniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, za to ty napewno ejsteś normalna, właśnie widze...człowiek człowieka nie obchodzi, tzreba było się tego domyslać, dlatego mam rację mając w d***e czyjąś krzywde, tak samo jak wy mnie;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona powinna jakieś leki przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym, "dziecko" to jedynie przykrywka, przecież wiadomo, że dłuższe włosy można raz dwa związać w koka czy kucyk, a krótkie też przecież mogą wypadać. Kobietom po prostu nie chce się dbać o długie włosy, bo wiadomo, że dłuższe włosy wymagają intensywniejszej pielęgnacji (bo nie odrosną "nowe" w ciągu pół roku czy roku tak jak krótkie), dłużej schną itd. To ze zwykłego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest...lubię zmieniać kolor włosów i fryzurę, a dużo łatwiej to robić na krótkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha heloiza znowu daje czadu, ale z tymi kleszczami to ostatnio pojechałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie obcinaj tylko włosów! 31 lat to jeszcze młody wiek, a kobiece długie pukle są naprawde piękne Moja żona ma 26 i teraz wygląda beznadziejnie. W dodatku ma tak poniszczone te włosy od farby, że chyba już nigdy nie bedzie miała takich pięknych jak kiedyś. Jak można się oszpecać na siłe. Kiedy ma się coś pięknego, to warto o to dbac, a nie niszczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardzo ucieszył ten topic! Ciągle mówi się, że chłopy zwracają uwagę tylko/głównie na dupę i cycki, więc cieszę się, że są jeszcze tacy faceci jak autor, którzy równie dużą uwagę przywiązują do innych rzeczy w ocenianiu atrakcyjności kobiet jak np. właśnie do włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko jeśli chodzi o włosy tot eż ich czeka rozczarowanie niestety z tymi kleszczami pojechałam, bo mi żal psiaka było, no....że też każde emocje wywołują w was niechęć, tam to akurat była czysta empatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza a ty jakie masz włosy? wpisujesz się w preferencję męskich instynktów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam przez większość życia długie włosy, teraz od dwóch miesięcy mam ledwo do ramion, tak mi wygodniej i w doopie miałabym takiego faceta któremu przestałabym się podobać tylko dlatego że obciełam włosy, taki kopnąłby też pewnie kobiete gdyby przytyła np. po ciąży :o zwykły szmaciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zdrowe, złote włosy do ramion, teraz obetne za ucho, potem znów zapuszczę, bo kiedyś miałam dużo za ramion mogę mieć za ucho włosy i wciąz miec je puszyste, lekkie, naturalne i takie, jakimi da sie bawić, zas te, co mają na zapałkę, jak chłopak, i do tego 30kg nadwagi wyglądają jak małpy człekokształtne i to na własne życzenie, przestańcie je usprawieldiwiać jak ja moją daleką kuzynke zobaczyłam w takim stanie to myslałam, ze jej się w nogi coś stało, bo mało, że baniaki, to jeszcze we wzorzastych cielistych rajstopach, jakby blizny miała, b***h, gruba, włosy na 3 mm i mi w/j/e/b/a/l/a dzieciaka na kolana, dwulatek wielkości 5latka urodzony naturalnie, 5 kg, leczyła krwotoki wewnętrzne poporodowe, bo mówiła mi inna kuzynka co z nia gada intymniej, to wie ja jebię....wzór macierzyństwa, typowa matka polka i mi wp*********a gnoja na kolana, by się iść wysrać, nie, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×