Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Dziewczyny zapomniałam jakiego miałyśmy maila. Prosze napiszcie mi raz jeszcze. Hasło chyba pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle u nas coraz lepiej. Elizka w końcu wie, ze w nocy sie spi. Budzi sie na karmienie tylko 2 razy. Najpierw około północy i później ok.4. Fajnie, ze jest taka super pogoda, w końcu spacerujemy codziennie :) No i nastrój też jest lepszy. Na mnie pogoda ma niesamowity wpływ, np. w pełnie jestem zawsz zła jak osa, jak jest pochmurno - łatwo o depresje, a jak tak pięknie świeci słonko to od razu zaczynam żyć pełnią życia :) Miłej niedzieli Mamusie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Edi, super ze Malutka tak ładnie Ci spi :) a po obudzeniu najpierw zmiana pieluszki czy karmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dzieki wielkie. U nas mala czasami pręży sie podczas jedzenia, ale nie zawsze. Ona tylko na piersi. Teraz robi mniej kupek, ale one wlasnie tak wsiakaja. Kiedys bylo ok 5 kupek o konsystencji jajecznicy, teraz 1-2 wsiąknieta. Śluz chyba ciezko dostrzec :( Ja jutro zakupie krople Bio Gaia, mlidemu też je podawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam karuzelę i matę, działają na chwilę;-) Któraś pytała czy Espumisan ważny jest 30 dni, tak byłam właśnie w aptece i chciałam kupić. Pani powiedziała, że 28 dni od otwarcia, więc wzięłam coś innego. Mały nie ma kolek raczej, ale bywa, że się pręży jakby go trochę bolał brzuch, dlatego doraźnie mu to podam, gdyby się coś działo. Mały wczoraj nie zrobił kupki, dziś też nie, chyba muszę mu jakoś pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, pielucha. :) mała zasypia już przy cycu, nie chcę jej rozbudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Kasisi, na espumisanie jest data ważności na 2019 rok i nie jest nic napisane o tym, że jest tylko dobry 28 dni. Kurcze Nie wiem co robić, bo u mnie pani w aptece powiedziała, że nie jest prawdą ze tak szybko traci ważność :) ale skoro Kasisi tak powiedzieli, tzn że coś musi być na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Akurat u mnie dzis mija 28 dni więc jeszcze mogę podać :) no i niestety pół butelki do wyrzucenia, ale najważniejsze,że działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria sprawdz w ulotce. Dicoflor i Bio gaia napewno po otwariu sa wazne 28dni bo to probiotyki, ale espumisan nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od tego jak bardzo głodna jest moja Niunia staram się zmienić najpierw pampera, ale to różnie bywa ;) Moja Elizka to straszny głodomorek ;) Madzia napisz mi maila bo zapomniałam jaki mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Na ulotce nie jest nic zapisane :)ja Tez ja też chcę maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Kasisi mojej znajomej córeczka od początku robiła tylko raz na parę dni kupkę więc u każdego maluszka to sprawa indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to jakiś inny rodzaj Espumisanu, widziałam na opakowaniu, pani z apteki przeczytała informację z opakowania. Taki zielony kartonik? Jak nie ma takiego info na ulotce, to musi być jakiś inny i pewnie można go używać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po cc...czy to takie straszne? Bardzo boję się porodu sn i będę starała załatwić sobie cc. Po prostu tego nie przeżyję. Strach nie tylko o ból, ale również o dziecko, dotlenienie itd. Napiszcie coś o cc. Niby jest pełno na ten temat w internecie, ale wy jesteście świeżo po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, dzięki, trochę mnie uspokoiłaś. Ostatnio robił raz dziennie a wcześniej kilka razy na dzień. Co do maila to był chyba super.mamy@tlen.pl ale nie mam pewności i hasła nie pamiętam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ja rodziłam naturalnie, i nie jest to nic, czego nie da się nie przeżyć. A i dochodzenie do siebie krótsze. Ja dwie godziny po śmigałam po oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Kasisi, takie zielone opakowanie a na buteleczce jest dużo rzeczy w języku niemieckim :) no nic. Ja jestem po cc. I niczego się nie bój! Sama operacja całkowicie bezbolesna. Dwie doby, owszem są dość ciężkie, bo bol daje o sobie znać, ale z każdą godziną jest coraz lepiej. Dostajesz środki przeciwbolowe i ból jest mniejszy. I ten komfort, że wiesz, że dziecko jest już na świecie powodowalo u mnie, że ból schodził na boczne tory. Następna ciąże również chce zakończyć cc. Pytaj o co chcesz Gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
No i tak będzie :) Morciek dobrze mówi o porodzie sn, ja dobrze mówię o cc. Ile możliwości tyle opinii :) Kasisi, jeśli Dzidzia nie marudzi bardzo i się nie pręży i nie steka tzn, że nie ma czym się martwic :) gdyby komuś przypomniało sie hasło to ja chętnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, Daria, nam akurat trafiły się dobre porody. Ale każda pacjentka to osobna historia. Istna loteria. :) Daria, czemu miałaś cc? Wybacz wścibstwo i sklerozę, jeżeli o tym już pisałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
kafeteria2015 :) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Więc miałam dwa powody: Dwuroznosc macicy i delikatne skośne ułożenie Małej. Lekarz powiedział, że jest możliwość, że urodze też naturalnie, ale przy tej wadzie może być tak, że moja macica nie wypchnie dziecka. I dlatego powiedział, że mam prawo wyboru :) miałam cudownego lekarza :) który zresztą później mnie kroil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Maleństwa cudowne! :) jestem na telefonie więc nie wrzucę narazie zdjęcia, ale niedługo dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Ja się bałam i cc i sn. I to panicznie. Najchętniej dałabym sobie małą wyciągnąć przez nos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Morciek ja już wolę tą szerszą stroną :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o cc to owszem fajno nie boli ale za to masz kilka dni z głowy. Ja przez tydzień cały byłam mocno obolala przez pierwsze 3 dni wstać z łóżka to było pół godziny przygotowań ze łzami w oczach a potem okropny ból przy wstawaniu i chodzeniu. Gdybym mogła rodzić naturalnie byłoby lepiej bo ból jest tylko przy samym wychodzeniu dziecka i nie trwa wcale tak długo. Podobno mają wprowadzić bezpłatne znieczulenia w każdym szpitalu, albo źle zrozumiałam albo awewntualnie usłyszałam to co chciałam :P po sn można zaraz chodzić i normalnie się dzieckiem zajmować a po cc ciężko jest nosić takiego malucha który jednak coś tam waży. Mnie kręgosłup bardzo dlugo po cc bolał. Rany jeszcze mnie bolą mimo że jestem 7 tygodni po operacji. Przysięgam, że nie wiem czy będę w stanie zdecydować się na drugie dziecko :( w ogóle przy moim diable człowiek zmienia zdanie o słodkich bobasach :D Amelia, mój brudas, dostała wczoraj czopek Viburcol uspokajający przy kolkach itd. zniosla to dobrze bo w ogóle ją nie ruszyło, że ktoś w dupke wsadza coś po czym dzisiaj rano po tym czopku zasrala się po samą szyje. Gdyby teściowa mi nie pomogła ściągnąć z niej osranego body to by miała nawet głowę zasrana, po prostu masakra. Tak się śmiałam, że nie mogłam się skupić :p ostatnio młoda płakała a P mowi do niej "uspokoisz się w końcu?" Na co moje dziecie krzyknelo "nieeeeeeeeeeeeeeeee". Także pierwszym słowem mojej niuni jest NIE. Jak słodko. Wiecie co jak ta jędza czasem marudzi i zaczyna płakać już ze łzami i zrobi taką minę mniej więcej <:C to mi cala złość na nią mija i mi samej chce się płakać :p rozczula mnie to do granic możliwości. Dziewczyny może zrobimy nowego maila albo zmienimy hasło i każda wyślę fotki malucha ze swojego maila i w odpowiedzi dostanie nowe hasło żebyśmy miały trochę prywatności w naszych maleństwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina 29
Jest bardzo za nowym mailem i hasłami :-) nie chciałabym zeby mojego malucha podziwiali wszyscy :p dlatego tez nie umieściłam jej na fb. Dziewczyny czy juz normalnie przyjmujecie gości albo zabieracie maluszki gdzieś "w gości" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Tylko odsuwam się od takich osób co nie myją rąk. Ja zawsze jak przychodzę do domu to myje ręce, a co dopiero do takiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmienilam haslo. Wysylajcie fotki z podpisem ze swojej poczty haslo odesle w odpowiedzi :) mail to dalej super.mamy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×