Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość gość
Mój przez 1,5 miesiąca 1,6 kg. Moim zdaniem to też nie aż tak dużo chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia w ciągu miesiąca przybrała 800 g. Dziewczyny, odwiedzają Was jeszcze położne? Mnie już nie. Była 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina29
Moja Polozna była 6 razy i ja juz 2 razy byłam u niej w szkole rodzenia aby zważyć Marysię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
U mnie też była 4 razy i koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie położna była 5 razy. Fajna babka :) Moja Elizka ma 4 tyg. i od porodu przybrała 1100g. Madzia to nieźle,ze już nawet do kina się wybraliscie :) Ciekawe kiedy mój mnie zabierze ;) Na razie na pewno nie bo jest chory.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi mialam wyrzuty sumienia, ze zostawiam małą, ale wiem ze byla pod dobra opieka;-) Moja polozna byla na razie jeden raz i bedzie jeszcze dwa razy. we wtorek dowiem się ile przytyła moja kruszynka, ale ona kazdego dnia jest wieksza widze po zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka pytań odnoście cc: - wkłucie w kręgosłup jest bardzo bolesne? - czy po operacji bez problemu dają przeciwbólowe? Podobno ból straszny. - czy mialyście dreny w ranie? czy to bolesne? - zdjęcie szwów boli? Chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn, w poniedziałek skończy 6 tyg, a waży 5,1kg. Trochę za dużo, ale co zrobić, wydzielam mu jedzenie co 2-3h, oczywiście jak się da to dłużej a czasami się nie da nawet i tego jak się zanosi płaczem. Czasami nie mam siły już z nim walczyć i daję cyca. Padam dzisiaj jakoś, najchętniej poszłabym spać. Zaraz kąpanie nas czeka, może uśnie dziś wcześniej niż o 24. Ja kąpię co 2 dni, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morciek
Moje drogie, polećcie fajną matę edukacyjną. Przeglądam internet i mam wrażenie, że te, na które trafiam, jakoś mało mają przywieszek i tych wszystkich cudów. Wydają mi się mało atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Kasisi u mnie podobnie waży, ale nie wydzielam mu. Nie da rady, bo bardzo krzyczy. Czasami cały dzień jestem przy cycku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morciek, nie wiem czy cenowo Ci odpowiada, ale my dostaliśmy w prezencie śliczną matę. Kolorowa, piękna;-) Znalazłam dla Ciebie na allegro, tylko musisz sobie poszukać najtaniej, bo mi przez tel trudniej teraz znaleźć. http://allegro.pl/bright-starts-aktywna-mata-edukacyjna-zyrafa-9167-i5061378537.html Aguśka, a czy mały czasami śpi dłużej i przez to ma dłuższe przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasisi, dokładnie tę przed chwilą oglądałam. Fisher Price ma podobną, ale droższą o trzy dychy. Podejrzewam, że wybór padnie na jedną z tych dwóch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Dziewczyny jak macie możliwość pożyczyć od kogoś mate i sprawdzić czy waszemu maluchowi się spodoba to zaoszczędzicie trochę kasy bo nie każdemu maluchowi się mata podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Kasisi W nocy max prawie 3 h. W ciągu dnia z 2 ale bardzo rzadko. Tyle co spacer, a tak co 10 czy 20 minut cyc. Różnie. No i tylko moje mleko. Czasem odciągam i daje z butelki wtedy mniej ulewa. Ale ciężko odciągnąć, jak co chwilę chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Dzisiaj to po 1,5 h spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa razy w tygodniu, poza tym obmywam dokladnie i zaraz wycieram umyte miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rekord w nocy to 5 h, a zwykle to 3, 4 h za pierwszym razem, potem to już różnie co 1, 2 h. Wczoraj przed południem byliśmy na spacerze a potem koło 15 wystawiłam go jeszcze na balkon, bo było tak fajnie, ciepło, słońce. Ja robiłam obiad a prababcia miała go na oku, bo akurat wczoraj nas odwiedziła. Miałam wczoraj wizytę u ginekologa, więc miałam z kim zostawić małego. Nic mi się dziś nie chce... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina29
Dziewczyny ja kapie 2 razy w tygodniu rożnie jak wypadnie tzn maz kapie bo ja jeszcE tego nie robiłam :p a co do maty to ja tez szukam i nie wiem która czy fisher price czy tiny love bo tez sa fajne moja narazie mocno reaguje na grzechotka i na zawieszki Lamaze takie ktore szeleszczą no i na mnie i na tatę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina29
Do gościa o CC Znieczulenie nie boli, po podają duzo przeciwbólowych ale to i tak bedzie bolec bo to jest jednak operacja, ja nie miałam drenów, a szwy sa rozpuszczalne wiec trzeba obciąć tylko koncówki a to nie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Cześć Mamuśki. Jak noc ?;-) Ja moją kąpię codziennie, ale tak kazali w szpitalu i tam też kąpali dzieciaki codziennie. To za często ?? Mam pytanie pewnie głupie, ale moja Zuzia ma kolki. Czy herbatkę koperkową mam podawać jej czy ja mam pić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja podaje małej 2 razy dziennie herbatke z Humany rumiankowo-koperkowa po 1 tyg. życia i sama pije rano rumianek, a wieczorem koper włoski. Dodatkowo 3 razy dziennie daje Espumisan. Myslałam, ze moja ma kolki, ale to chyba sa zwykle problemy z brzuszkiem typu wzdecia, bo kolka pojawia sie o tej samej porze, dziecko budzi sie z krzykiem itd., a moja to roznie ma, ale teraz juz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, teraz zaleca się kąpanie co 2-3 dni, żeby nie zmywać zbyt często naturalnej bariery ochronnej skóry maluszka. Poczytaj o tym, jak masz wątpliwości;-) A co co herbatki koperkowej, to patrz na reakcję małej, na niektóre dzieci działa odwrotnie i jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przestałam podawać espumisan i chyba nawet jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dziękuję za odpowiedź. Nie miałam pojęcia o tej kąpieli. A po ilu Waszym skarbom odpadł pępuszek ?? bo moja ma dziś 12 dni i dalej jej sie trzyma, w dodatku nie chce tak schnąć i muszę energicznie nim kręcić i psikać octaniseptem i mocno wycierać patyczkami do uszu, że aż krwawi. Położna kazała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia nie pryskaj. U mnie w szpitalu kazali na sucho a położna że tym osceniseptem. I nie suszył się to przestałam. I wtedy szybko się zagoił. Tylko żeby nie śmierdział to sprawdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angela
Olusiowi odpadl po 7 dniach a pielegnowalismy tylko fioletem - wkrapialismy jedna krople w pepek ityle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez czysciłam Octeniseptem i odpadł po 2 tyg. Najpierw pryskałam na patyczek, później do pepuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×