Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Gość Wiktoria40
Dobra koniec jazdy,bieg zakończony:-P Tak słyszałam,że dziewczyna z Twojej miejscowości w Gdańsku bidulkę w krzakach ją znaleziono,podobno ślady od noża były,ale nie wiele jeszcze wiedzą:-( takiego jak bym dupła to siwy dym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Bry 😘 Wiki, jak Twoje samopoczucie? :-) Mam ochotę na te...no...wiesz co ;-) :-D Długo jeszcze będę przy Tobie pościć? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To długo Ci zeszło z tą drugą,ale ją chyba wymuldałaś:D:-p Moja psinka wygląda identycznie,ale ogonka jej nie dałam obciąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie.......gdybym była na Twoim Luśka miejscu,też bym wcale się nie spieszyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest cudna Luśka,mocniarno ją kocham:DNie masz psiny nie? Co do rurki,to następnym razem dostaniesz taką specjalnie dla Ciebie:)normalnie delicja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę robić jakieś jedzonko,bo się głodna zrobiłam szukając Ci słodkości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Czołem 😘 Też witam pięknym słoneczkiem :) Wiki, u mnie żurawie są od tygodnia ;) I nawet motyla 3 dni temu w garażu miałam :D Kochana teraz to pojechałaś ;) Dobrze, że wczoraj porobiłam wszystko na kompie, bo dziś bym nie dała rady ;) nie po takim dodatku do kawy ;) Dla mnie tylko środek?? Eeee...nieee....wierzch rurki też liznę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie fajne 40tki :)) Z tego co widzę to niewiele ich, przynajmniej w tym miejscu. Wygląda na to, że to jakaś prywatna rozmowa tu się toczy i nie wiadomo, czy należy (przystoi) do niej się dołączać. Z uwagi na to, że jest to forum ogólnodostępne, to chyba nie popełnię wielkiej gafy, jeśli podejmę próbę skreślenia kilku zdań. A nóż zrobi się ciekawiej? KARO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka,może zostawię tą terapię na potem Zaczyna mnie strzelać,a to brzydki objaw u mnie:-prozważam czy nie spakować tyłka i pojechać na parę dni nad morze:D Karo miejsca jest sporo,więc serdecznie Ciebie witam i zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Ożesz Ty do mnie za daleko?? :-o A ja do Ciebie to miałabym blisko??? Jadę się odprężyć ;-) może jakiś fajny masażysta będzie ;-) :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hejka ;):D Co tam u Was ...? Luśka ;) ...na pełnym relaksie ...;):D pozostań, pozostań jak najdłużej ...;) tylko zerkaj tu rownież ...;) Wiki ;) ach te kocurki ...;):D Gdzie ta Luśka się wybiera...może trzeba Ką podwieźć ...?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oli;-) Tego nie wiem gdzie Luśka się wybiera,jest tajemnicza:-) pewnie ma w planie spa itd i itp:-) Jak tam Oli minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Jak się wybiera na SPA...to tym bardziej Ją mogę podwieźć ...;) fajnie, niech odpoczywa sobie tajemniczo ... w jakimś kurorcie ...;) Wiki, dziękuje, ze pytasz :) hmm... no niby dobrze minął ...choć nie obyło się bez przykrej niespodzianki ...:( ale już na szczęście relax ...;) ...a Tobie jak minął ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stanęło Oli,wiozłeś dzikie dziewczyny na pace:-P Oli cały dzień ćwiczyłam relax:-( strasznie się nudzę na l4:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Nie, no...;) z tego to bym się akurat ucieszył ...;):D Hmm...ktoś za mną jechał...a pózniej mówił, ze za szybko jechałem ...;( i coś...tam...gdzieś... to zanotował ...;) i ubędzie trochę z portfela ...;( no cóż ... ...Ty się tam nudzisz...a ja to bym chętnie odpoczął. ..;) ale chyba wiem o czym mówisz ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Oli zaraz dorabiasz ideologię:-p Kasa jak kasa,ale punkty:DPoczułeś wiosnę od razu depnąłeś po pedale hehe;)Ty nie dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
No masz rację ...najgorsze punkty ...;) a pomysleć, ze zbyt długo miałem zerowe konto ...;) Tak...to przez ten las za oknem...;):D ... Jakbym poczuł wiatr we włosach...to chyba by mnie nie dogonili ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Wiki, wytrzymałabym :-) jestem cierpliwa ;-) Właśnie tam się wybieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Luśka ;) w życiu ...;):D zasiądziesz obok kierowcy ...;) tylko zważywszy powyższe ...nie będę za bardzo szalał ...;):D a w lesie nie więcej jak 5/h i okna na oścież ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Luśka przygotuj się na spikojną jazdę,bez trzymanki.Oli spokojnie pełen relax Luśka będzie drążek dzierżyć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem,facet co szuka czterdziestki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli pisząc "Fajne 40"? Jeśli chodzi o wygląd to lepsze są 20 i 30. 40 zadbana chemią może być znośna wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ale fajnie,że ktoś odnalazł temat:-D Luśka,Luśka odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk,puk jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeszcze jakaś fajna 40-tka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria40
O jak fajnie,że ktoś odkopał mój topik.Dawno mnie tu nie było;-)Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×