Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Luska,dzierganie sobie zostawię jak już zaniemogę:D;) Szczerze mówiąc,nawet nie mam ochoty na większą balangę:DDość ciężki tydzień miałam,co zrobisz:DStarość nie radość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lusieńko:D😘 Luśka do ''Nie'':DAle jestem z siebie dumna,że nie uległam pokusie:D:D:DJak wczoraj widziałam te zmęczone twarze,to aż mi było ich szkoda:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa kotki dwa
Ojej, ale mnie głowa boli. Już nigdy więcej nie wezmę alkoholu do ust :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już też nie piję ,do następnego razu -ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
Żebym to ja pamiętał... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
Istny kac-vegas :-o Ale wiesz jak to jest Wiktorio, najlepsze imprezy to te, które musieli opowiedzieć nam trzeźwiejsi nieco kumple :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam😘 A co tu dziś tak smutno:DDalej leczycie kaca morderce?:D;)A może zabawiliście się w bociany:Di odlecieliście sobie do Afryki:-p Pozdrawiam cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
Hej Wiktorio...🖐️ :-) Dziś byłoby znacznie lepiej, gdyby nie ten fatalny obowiązek świadczenia pracy...😭 Ale nic to, jutro już środa a od godz. 12 w środę to już mamy tydzień roboczy z górki :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
cześć Luśka 🖐️ :-) Ja chcę czas wolny, duuużo czasu wolnego. Najlepiej 15 lat płatnego urlopu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteście:D:D:D Luśka,przyznaj się,byłaś na zakupach i kupiłaś nie złą łopatę do śniegu:D:D;)Ja na razie nie tęsknię za śniegiem:DBez niego nie chce mi się wychodzić z domu,taka zimnica brr:DFutrzak,jak masz dwoje oczu otwarte,to nie jest źle;) http://d.demotywatory.net/2094.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Wiki, Ty wiesz, że ten kociak ze zdjęcia jest bardzo podobny do mojego przybłędy :-D tylko mój Filuś ma trochę mniej rudego na łebku :-) Nie zakupiłam nowej łopaty :-D ja po prostu uwielbiam śnieg :-) taki świeżo nasypany, mmm... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takiego kocura Luśka,też ma łepek mniej rudawy,reszta jest biała:Dale takich burych kotów już jest coraz mniej.Chyba.Albo więcej azjatyckiej kuchni gości u nas,może to jest powodem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
A kto tu mówi o byczeniu się? 15 płatnego urlopu spędziłbym na podróżach, imprezach, sex, wóda i rock'n'roll :-) na plaży wylegiwałbym się nie dłużej niż rok...dwa...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
Wiki, ale Ty mi proponujesz drugs zamiast wódy, bo wiesz o czym jest ta piosenka fasolek...szkiełko...wciąganie...szczęście...odlot :-D Co to za miejsca Luśka? Jeśli jedno z nich to miasto wojewódzkie w centrum Polski, to mogę pomóc w spełnieniu marzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwa
...wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.... :-D piosenka o wciąganiu krechy nosem, bez dwóch zdań :-D No dobrze Luśka, niech to drugie miejsce pozostanie tajemnicą. Napiszesz mi na maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pożyczę Wam miłego dnia.Wczorajszy dzień zakończył się dla mnie fatalnie:(więc dziś też nie będzie lekko:(Trzymajcie się cieplutko kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusieńko dziękuje😘gdybym mogła,to podzieliłabym się z Tobą moją goryczką:)ale to nic,trzeba żyć dalej i mieć twardy tyłek,żeby mniej bolało na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ 👄 Oj, co to sie u Ciebie dzieje Wiki niedobrego ...:( łącze sie w smutku i trzymaj sie tam dzielnie :) Pozdrowinka zostawiam :) 👄 Do miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka :) No biegam dzisiaj i juz mi tchu brak ...:) może jutro sie zatrzymam na dłużej ... ;) Wybacz zatem ...:( trzymaj sie cieplutko i z uśmiechem :))) uśmiech zostawiam i to 👄 spokojnego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Ciebie Luśka,jak tam produkcja śniegu idzie?:D:-p Byłam sobie poprawić humor na zakupach,kupiłam ozdoby świąteczne,bo te starsze nie pasują już do niczego,ale najbardziej podobają mi się takie cudne sysunie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby coś ma tam u Ciebie popadać marznącego:D Ja Luśka robię zakupy wtedy,gdy już światło nie świeci w lodówce:D w świecidełkach to już inaczej sprawy się mają:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Witajcie 👄 🖐️ Jak to fajnie, ze jeszcze Was tu zastałem ...;) bo myślałem, ze nie będzie nikogo o tej porze ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×