Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Dobry😘 Luśka do miziania musisz znaleźć produkt zastępczy:DBo ten zew natury dość długo trwa:Dmój jak pójdzie w długą to wraca dopiero jak mu brakuje już sił i wygląda jak wysłużony stary mop:D Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Luśka natury nie oszukasz:DMoże Twój będzie grzeczniejszy,bo mój robi to dosłownie do utraty sił:-p Hej Olico u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hej Wiki :) 🖐️ Dziękuje, że pytasz:) u mnie dobrze...jak zwykle jestem wszędzie...tylko nie tam gdzie bym chciał i gdzie powinienem ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luśka😘 No właśnie:DCicho,cicho się porobiło:(Nie mów,że razem z Twoim kotem dajesz nogę w długą;):-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
:-D No wiesz...natury nie oszukasz ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Hejka 😘 Wiki głuptasku, to nie tak :-( Nosi mnie trochę ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hejka 🖐️👄 Pozdrowionka zostawiam ...:) Uśmiechniętego dnia życzę ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Oli :-) jak zwykle wpada i wypada ;-) :-D dziękuję bardzo Tobie również uśmiechniętego :-) Wiki, Ty też tylko z pozdrowieniami? :-o Nie opowiesz jak Ci minął weekend? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę,bo nie wiem czy zaglądniesz,czy nie:( W zasadzie to nie mam się czym chwalić.Rok zaczął się nie ciekawie,jak na razie ciągnie się to za mną:(Mam nadzieję,że nie potrwa to długo,bo inaczej kulka w łeb:-p A jak u Ciebie Luska leci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Ja Ci dam kulkę w łeb :-o nie lepiej coś www...:-P ok już lepiej nie kończę :-D :-P U mnie moja droga leci co m-c regularnie ;-) :-D A tak poważnie to po staremu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dziękuje Luśka ;):) jak w sercu radość, to świat kolorowy na około, prawda...?;) Dziękuje i Tobie uśmiechniętego popołudnia ;):D Wiki :) dziękuje za pozdrowionka ;) I nie chcę tu czytać o wycelowanej w niewłaściwe! miejsce kulce ...;) ...a mnie to nikt nie zapyta jak weekend ....;( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Oli wybacz :-( Jak Ci minął weekend? ;-) :-D klepałeś, gładziłeś czy woziłeś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Uff...no wreszcie ...;) zapomniane, wybaczone ;) Dziękuje, że pytasz ;):D a dobrze mi minął ...;) zastanawia mnie tylko skąd Ty masz tak dokładne info o mnie ...;):D ...zastanawiam się które zaznaczyć na tak...;) chyba wszystkie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka kawa jak najbardziej:DA te....no wiesz....to na razie muszę sobie odmawiać😭i jak tu żyć kochana powiedz mi,co?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Postanowienie? ;-) :-D Dziewczyno, masz Ty silną wolę ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newer!!!!Prędzej zrezygnowałabym z jedzenia mięsa:D;)nie,nie Luśka tego nie biorę pod uwagę;)Miałam zabieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Ach, ta kobieca intuicja...;) nigdy nie zawodzi ...;):D Dobrze, ze nie wnikałaś co gładzilem... czym się woziłem ...i co klepałem...;):D Ale masz rację...w weekend wszystko ma służyć odpoczynkowi ...;) Wiki :) zdrowia życzę :) i sił :) ...ale ja chyba też miałem to samo na myśli co Luśka ;):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Luśka:DNo co zrobisz,jak nic nie zrobisz;)do tej pory nie wiedziałam co to cierpliwość,teraz jestem do niej zmuszona:DAle poczekamy:-p Dziś słyszałam,że dziewczyna z Twoich okolic została znaleziona w zaroślach:(słyszałaś coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Wiki ;) nooo ...i co ja mam Ci powiedzieć ...;( no współczuje okropnie ...:) pozostać przez tyle czasu tylko na głaskaniu ...;):D żartuje ...;) ale jak mus to mus ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Oli, myślałam, że to Ty woziłeś ;-) Nie wnikam w to co klepałeś ;-) :-D Wiki kochana, cierpliwości mogłabyś się uczyć ode mnie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Tak masz racje Luśka;) mnie rzadko wożą...przeważnie to ja jeżdzę ...;) ...ja też nic nie słyszałem o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×