Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

No i przy tym zostańmy Luska;)gdybym się zmieniła nie byłabym sobą,musiałabym udawać,a ja pozoracji nie lubię:D Mr.Elvis.....to muzyka mojego dzieciństwa.Mój tata miał płyty Elvisa,gdy zasiadał do słuchania,to zatracał się do łez:DRozklejał się jak baba,a ja miałam z Niego nie zły ubaw:)Kurczę chyba się rozkleję,czym bliżej Świąt,tym bardziej tęsknię za rodzicami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Lusieńko,to tak samo wyszło:(nie chciałam Cię zasmucić;) Wiesz co?U mnie prószy śnieżyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja,to racja Luśka:D;) Teraz moja wersja:DZamiast dywanu,mięciutki kocyk,music play:DTak cichutko i koniecznie do tego winko,oczywiście bianco:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Luśka,najwyżej potrzesz się trochę po dywanie:D:D:-p Luśka Oli pewnie nie może oderwać oczu od tego kubka,co nie?:D:D;)Pochwalił się i dał nogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D 🖐️ 👄 U mnie jeszcze nie wieje to wietrzysko, ani śnieg nie sypie ;( ;) spokojna ale mroźna noc ...:) Kubek jest super! :D koleżanka...yyy...nie Mikołajka ;):D sie spisała na medal, z prezentem ...;) naprawdę gustowny, w takie ładne krawaty;) :D a herbatka smakuje wybornie ;):D będzie to mój ulubiony ;):D :P ale nie przyssałem sie aż tak ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luśka ;) Przyssałem się delikatnie i czule... delektując smakiem ... smakując z każdym łykiem bardziej... A zapach i aromat drażnił moje zmysły ...powodując, ze zamykałem oczy na moment ... ten kubek sprawia tyle rozkoszy ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ;) ...a interpretacja dowolna ;) sam sie zastanawiam, czy aby na pewno ...;):D ale...ciii ;):D Tak, widoczkiem Wiki Cie zastrzeliła dzisiaj ;) cudny był ...:) Mam i ja cos dla Ciebie ...;) tylko sie nie śmiej za bardzo ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez muszę sie wybrać do kina (jeśli jeszcze leci gdzieś) na "Krainę lodu" ;):D prze zabawna jest...;) jak obejrzałem najzabawniejsze fragmenty ...;) Oj...oj...wybacz ;( nie myślałem, ze to aż tak na Ciebie podziała ...ale te zachody słońca i widoki Bieszczad...cudne ...:) ...i te wszystkie z tym związane scenerie, o których piszesz ...a które jak lawina...przewalają sie teraz po Twijeg głowie ... no cos wspaniałego ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać ;) ale nie do krainy lodu ;):D tu akurat wole ciepełko ;) :D Dobrej nocy ;) 👄 Wybacz za zamieszanie w Twojej głowie przed snem ...;( ;) Zaśniesz śniąc o tych cudach ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Co? Gdzie? Kiedy? :-) żadnego ciacha nie wstawiałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka na siodełku:D:DNa tym nie da się inaczej jechać,nawet gdybym chciała to nie dałabym rady go wykręcić:D:-p Karwasz kawka,gdy widzę słodycze to kwiczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciągle zamknięte:(gdzie poznikaliście,Luśka lepicie z Olim bałwany?:(Pozdrawiam i całuję;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejże....fajne 40!!! poleciałyscie za Olivierem na erotyk czy kocur Was obraca na mailu? :D Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy co,pozapadaliście w sen zimowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×