Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Witaj Luśka 👄 Jesteś, bo juz myślałem, ze jednak się myliłem ...;) Hm... Dobre pytanie ;):D Długo myślałem i ... Może sie zabawie, choć po cichu liczę i na to, ze i mnie odwiedzi w nocy ...;):D Ona, Ona, żeby nie było ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hmm... a wiesz, że to świetny pomysł ;) :D no, bo cóż może być lepszym prezentem ode mnie samego ;) :D nie skromnie mówiąc ;) :D kokardy odpowiedniej jeszcze nie mam... ale no nie, no... musi być tam gdzie mówisz, obowiązkowo... ;) :D i wydaje i się, że nyślimy o tym samym miejscu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi teraz dałaś do myślenia...;) :D co do mnie, to będę wiedział gdzie ją zawiązać, i zrobię to na pewno mocno... skoro ząbkami trzeba ją rozwiązywać... (pewnie się wtedy będzie zaciskać supeł jeszcze bardziej) :D ...ale co do rozwiązywania przeze mnie kokard, to do dwóch miejsc jestem pewien na 100% ale, że niby trzy mają być? ;) :D na oczach trzecia? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! masz rację... tak ją zapętlę, że tylko wilgoć języczka zwinnego i wilgotnego, da jej radę...;) :D już się pogubiłem w Jej kokardach... ale wiesz co? wydaje mi sie, że im mniej ich będzie tym lepiej... ;) :D nie mylę się? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodobało mi się to Twoje, Ojej ;) :D , i niech ta wyobraźnia sobie poszaleje prawidłowo, jak mówisz ;) :D bo i moim zdaniem, to lepsze, niż naga prawda... ;) :D jaka by nie była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajda obopólna jak najbardziej, tak! ;) :D ale masz rację... trzeba uspokoić wyobraźnię dziś, bo nas poniesie, a mikołajki dopiero w sobotę ;) :D ja zmykam pod prysznic... jakby mnie za długo ie było to wal w drzwi ...;) :D Dobrej nocy i Tobie i szaleńczo udanej ;) a snów jak gorących ;) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:D😘 Jestem normalnie Wami rozczarowana:(Luśka,Oli........dobrze nie zaczęliście wiązać,a już skończyliście:(ech amatorzy:D:D:D:-p Miłego dnia kochani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D 👄 🖐️ Amatorzy, nie amatorzy ...;):D ja tam byłem zadowolony ze spędzonego czasu ...;):D Luśka 👄 No pięknym klasykiem zagrałaś ...;):D chyba najlepszy utwór jaki powstał z tym okresem związany :) dzięki za przypomnienie ;) góry zimą są jeszcze piękniejsze niz kiedykolwiek ...;) a ja mam tak blisko i nie korzystam :P:D Wiki dobrze Cię widzieć w lepszym humorze ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka nie dorabiaj ideologi ok?:DJa tego nie powiedziałam:-pTyle razy Ci mówiłam,abyś spakowała tyłek i wparowała na ''Dziki Zachód'':D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli to zabieraj Lusieńkę na piękną wycieczkę,a nie się chwalisz,że masz bliskoDobrze wiesz,że Luśka lubi śmigać po pagórkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze mówisz Wiki ;) nie daj sie smutkom :) Wiem, ze Luśka lubi górki, pagórki i takie inne wzniesienia ...;):D ja tez, zwłaszcza takie dwa jak są tak blisko siebie ...;):D ale na takie to juz Ona musi mnie zabrać ...;):D a pózniej inne szczyty będzie nam sie zwiedzać śpiewająco ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy...No, tak, tak...;) :D jak najbardziej;):D lubię takie widoczki ....;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak Luśka ;) uwielbiam szczytować (osiągać szczyt góry) , zapomina sie o zmęczeniu, kroplach potu, sapaniu pod górę i takie tam ...;) będąc na szczycie góry zapiera dech w piersiach, a widoki bezcenne ...;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę uciekać ...:( Może mnie juz tu nie być, wiec... Udanych Mikołajek ;) :) cudownych i spełnionych prezentów, uniesień radości i słonecznych uśmiechów ;) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mnie nie być tutaj, już dzisiaj i jutro, a może i przez weekend ...;) dlatego też, już teraz złożyłem życzenia ;):) Jeszcze raz wszystkiego naj...dla Naj ...dziewczyn :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli pamiętaj też o lasce Mikołaja:D:-p Trzymaj się cieplutko i miłego rozpakowywania;):D Luśka co to za prezent?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Luśka 👄 pamietam, czerwona kokarda odpowiedniej szerokości, zapętlona aby łatwo nie było, i radość obopólna ...;):D Ty też sobie zakup i załóż tę trzy częściową ;):D Wiki dzięki 👄 myśle, ze prezent przerośnie moje oczekiwania ;):) Ps. ja tez jestem ciekaw co to za prezent Luśce po głowie chodzi ...;):D Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej😘 Zachodzę,a tu zamknięte:DGdzie Was znowu wyniosło?Luśka jak tam po imprezie?Miłego dzionka:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ 👄 Rownież słonecznie ;) i udaje, ze mi cieplej ...;):D na sercu tak...;) Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka ;) piękny zimowy avatarek ;) tez lubię śnieżną zimę ...dużo pięknego białego puchu ...;) można orła w nim zrobić ...;):D i takie tam inne fajne rzeczy ... :) a śniegu jak nie było tak nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:DLuśka,Oli;) Co się stało Luśka,nie mów,że nie byłaś na imprezie,chora jesteś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Amba Was w...rąbała?! ;-) Nikt nie opowiada i nie chwali się co dostał od Mikołaja? :-D Wiki, pochwal się ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem kubek dżentelmena od.. no mikołajki ...;):D ale wygladała bardzo znajomo ...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej😘 Witam w mroźny poranek:D;)Luśka jak wiesz Mikołaj odwiedza grzecznych ludzików:DJa do tego grona się nie zaliczam,jestem nie grzeczna,więc Mikoś mnie minął duuużym kołem:D:-p To miałaś pecha z tą jelitówką,szkoda tak się cieszyłaś:(Ale nie martw się czas szybko leci,nadrobisz w przyszłym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Serwus 😘 a ja witam bardzo wietrznie ;) :D Oooo...Oli, Ty to musiałeś być grzeczny ;) To dopiero herbatka będzie w nim smakować ;) :) Wiki, to Ty masz tak jak ja ;) Mnie Mikołaj ominął dwudziestą piątą ulicą. Może czas na poprawę? ;) Eeeee....chyba za późno na to ;) :D A mnie dziś wzięło na wspomnienia ;) :D :D https://www.youtube.com/watch?v=QzhbGaCwBzs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×