Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Dobrej nocy Wiki ;) i kolorowych snów 👄 uciekła :D ale ja napisałem jak było ;) :D i to pewnie dlatego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, dziekuję 👄 naprawdę starałem sie to zrobić rzetelnie nie pomijając niczego... ale wiem, że sprawozdania to nie to samo jak żywa dyskusja ... bo i odbiór już inny itd. :) Wiesz, ta rozmowa, to moja interpretacja (żart) bo powiedziała, że wanna Ją woła i zmyka do niej... ;) :D a ja dopowiedziałem sobie resztę...;) :D tak, że ... to nie do końca tak wygląda ;) wszystko z Nią Ok :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, szkoda, nam też było szkoda, że Cię nie ma z Nami, już to mówiłem ;) bo tak było ;) :) nic, nic, to nie smutaj, będzie jeszcze nie jeden taki, a może i lepszy...;) tyle jeszcze wieczorów przed nami, bedziemy szaleć, grać, słuchać się wzajemnie, i mówić co tam komu w duszy gra...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cię sen zmorzył ;) :) śpij i śnij ... To i ja się pożegnam już dzisiaj ;) :) Dobrej nocy i kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo;) Oli szału z Twojej strony nie widzę:DAle usprawiedliwiony jesteś,bo Luśka widocznie usnęła;)Miłego poniedziałku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
No proszę, kotka nie ma, myszy harcują ;-) Wiktorio witaj 🖐️ Ten okropny Poniedziałek znokautował mnie w ciągu pierwszych 30 minut nierównej walki...on, mający za plecami 4 kolegów, czyli 4 kolejne dni robocze, z którymi przyjdzie mi się mierzyć...a ja...jak zwykle po zbyt krótkim weekendzie, teoretycznie dwudniowym, ale weekendowe godziny mijają jak minuty. Zmęczony, niewyspany, zbyt słaby by podjąć walkę. Nienawidzę Cię, Poniedziałku 😠. Potrzebuję około...15 hektolitrów kawy, aby podnieść się z kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa kotki niezalogowane
Oj Wiki, czy Ty musisz mnie sobie wyobrażać jako wydepilowanego suchulca? ;-) Z tego zdjęcia faktycznie dzbanek kawy wydaje się najbardziej apetyczny :-) Wiem, marudzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie o ten dzbanek mi chodziło,nie o Ciebie Ciebie wyobrażam sobie zupełnie inaczej:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa kotki niezalogowane
A jak sobie wyobrażasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa kotki niezalogowane
Cały ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście,że nie rudy,bo tego bym nie zdzierżyła:D Za szybko pochwaliłam się słońcem,znowu ciemno się zrobiło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
No nie rudy :-) Podobno rude jest wredne, choć ja nie miałem tak złych doświadczeń z rudzielcami, wprost przeciwnie :-) Ale to pewnie dlatego, że to farbowane lisy były ;-) Ciesz się, że w ogóle ma widok za oknem. Ja nie mam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma z czego się cieszyć:(Taka deszczowa pogoda źle wpływa na stan moich włosów:-p To co Ty Koteczku w sztygara się bawisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Ooo, kręcą Ci się loki od tej wilgoci? :-) Fajnie :-) Chwilowo bawię się w wampira, który ucieka od światła słonecznego :-) Siedzę w wewnętrznym pomieszczeniu biurowca, na szczęście tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre:D:D:DTak myślałam,że siedzisz w jakimś ciemnym biurowcu,ale to chyba ma i swoje dobre strony;)co Kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Jeśli ma jakieś dobre strony, to ja ich nie znam. Zobacz Wiktorio co za czasy nadeszły, łatwiej mi zapytać o pogodę kogoś 500 km ode mnie, niż iść szukać najbliższego okna :-D A ja marzę o wiosennym wylegiwaniu się na łące w wysokiej trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak....i tak się zachowuje prawdziwy kocur;)O niczym innym nie myśli,jak wylegiwać się w miłym dla Niego miejscu:DJa wolałabym mały,cichy zakątek nad morzem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Znaczy się masz na myśli taką wielką kuwetę nad brzegiem morza? Tak, to miejsce też uwielbiam :-) Tym bardziej, im mniej ludzi wokół. No teraz to do końca dnia będę sobie wyobrażał morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Kotki to umie kobietę pocieszyć... :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Cześć Luśka! 🖐️ Bardzo dobrze że napisałaś o tej pogodzie, dzięki Tobie odechciało mi się morza :-) Co nie znaczy że podoba mi się miejsce w którym obecnie przebywam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Byłem na spacerku :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×