Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Oli a potem się dziwisz,że na Luśkę mówię ''Diabelnica'':D Rozprasza mnie,nie można myśli skupić:D:-pAle szybko się zdyscyplinowałam i spokojnie dokończyłam swoją robotę:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Oli, ale , ale... Wiki sama prosiła o tę kawę ;-) :-D Wiki, robotę??? ;-) :-D :-D. I Ty tak sama? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
No tak, prosiła właśnie :D i wydaje mi się,że ta kawa przeszła Jej najśmielsze oczekiwania ;) :D dobrze, że potrafi się zdyscyplinować...;) :D a jak wspomniałaś Wiki o robocie, to mnie też się to skojarzyło co Luśce ;) :D sądząc po Jej śmiechu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...:( :D po co ja otwierałem ten link ... :O :D Wiki, obiecuję Ci, że nie poproszę Cię o żadne zdjęcie ;) :D Myślcie co chcecie? Luśka słyszałaś? ;) :D mamy uwolnić swoją fantazję... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka pal licho zarost,zima idzie:D:D Gorzej z moją jedynką:-pnawet banana ciężko będzie gryźć:DA co mi tam,łyżeczką będę skrobać:D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka :D myślę, że żaden depilator nie obsłuży takiej gęstwiny ;) :D też się wystraszyłaś po otwarciu? ;) :D Też nie będę ur******ał swojej wyobraźni, bo mogłoby być ciekawie ...;) :D chyba bezpieczniejszy byłby ochrzan ...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, że Cię zawiodłem :O :D ale to nie tak, po prostu spodziewałem sie czegoś innego po otwarciu...;) :D a tu taki małpiszon (teraz mi się dopiero dostanie) na cały ekran ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, spokojnej i szaleńczo udanej nocy i kolorowych snów 👄 ;) do jutra ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luśka,Madzia Luśka,nawet małpa zimą marznie:D:-pBez przesady Luśka,kawki to bym się napiła:DIdę zrobić,bo widzę,że szukasz wymówki:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki itd
Cześć dziewczyny i chłopaki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki itd
Jaka aura na wielkiej kuwecie, Luśka? Zazdrościć? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki itd
Wiki, wiesz ile sfermentowanego mleka musiałbym nadużyć żeby tak szaleć? :-D Luśka, a masz o kogo ogrzać te łapki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki itd
Czyimi uuu....? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki itd
No nic, muszę lecieć. Dziś kotki idą w tango :-D Miłego weekendowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lusieńko😘 Niestety,nie mam na dziś takiego dużego klucza z dziurką;)flaszka wina na dzisiejszy wieczór będzie musiała wystarczyć:DA Ty bawisz się pewnie dziś?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,siedzę w domu:DJadę zaraz po dobre winko,taka będzie moja balanga:-pw fotelu przed telewizorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×