Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Wiki 👄 :D Tak trzonek trzymał sie do końca dzielnie i wytrzymał nawet burze piaskową ...;):D Hm...ściełaś te piękne czarne włosy ...:( oj ... No jakiś to przeboleję:( zawsze jak coś można treskę dopiąć ;) ale wiesz, ja tez byłem u fryzura i tez ściąłem dużo ...:( ale jeszcze dożo zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Oli 😘 ale masz pewność, że klepałeś babki? ;) :D bo wiesz...po ciemku można się pomylić ;) :D :p Wiki, a Ty może zmień dilera ;) :D Ja sobie zapuszczam włosy, żeby no wiesz...było za co ciągnąć ;) :D :p No i śnieżynka musi mieć warkocze zaplecione ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka to ja je dlatego skróciłam;):-p Ileż można,skóra mnie już bolała:-pTak za ucho mi sięgają,moja prostownica odpocznie:D''Cisza''kojarzy mi się z jednym....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka Ty też pomyśl o nowym awatarku,bo myślę,że ciągle cierpisz:( Tak Oli,wyglądasz super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka 👄 ;):D wiesz w takich ciemnościach, racja, o pomyłkę nietrudno, ale wiesz...sprawdziłem dla pewności ;):D ale nie pytaj jak i co ...:P :D ;) Tak , ustawiłem sobie avatarek ;) chyba do mnie pasuje ...;) ? :) I masz racje, żadnej ciszy ma nie być ;) http://youtu.be/Sb7JlkiYSAQ Może taki hałas ....;):D zawsze chciałem tak moczyć nogi jak na 1:23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Naprawdę kiedyś chciałbym na łódce choć, juz nie myśle, ze nabrałam jachcie, moczyć NOGI :D w czasie jak on płynie ...;) serio serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Wiki, bo Oli wszystko robi w dobrej kolejności ;-) :-D najpierw klepanie potem moczenie ;-) :-D :-P Oli, awatar jak najbardziej pasuje ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka,kochana moja:DJest ładny,ale jak widzę,że płaczesz,to mnie aż serce ściska:D:-p Taka kolejność jest prawidłowa,ale czort wie co Ten Oli tam na Naszej Saharze wyrabia:D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wymowny ma ten avatarek Luśka, wymowny, choć smutny, ale mi się również podoba ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że chcesz abym Cię umył, czy coś ...;) :D spoko, znam się na żartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pojechałam po bandzie:D:D:D To się dogadaliśmy,ja nie mogę:D:DŹle odczytałam:-p Chodź to wcale nie głupia myśl:D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie był dziś ciężki ;) dziękuję, że pytasz :) pojeździłem sobie troszkę, i to w piękne strony, popracowałem, jeszcze mniej, i tak jak lubię, więc naprawdę, mogłoby tak być codziennie ;) :) ...a Tobie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem tę pomyłkę ;) :D :D ale spoko, każde z nas myśli o drugim a to bardzo miłe ;) :D a częste mycie jeszcze nikomu chyba nie zaszkodziło ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś troszkę dłużej i nie powiem troszkę ciężko,rusztowanie mi chyba siada;):-pale ogólnie ok;)A gdzie byłeś,że miałeś ładne widoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tym bardziej dobrze, że dałaś radę ;) skoro już coś tam chwilowo nie tak z Twoim ciałem, ważne że duch ochoczy...;) :) dałaś radę i tak trzymaj ;) :) Wiesz, widoczki to są tam fajne, ale latem... teraz wszystko spowite było jesienną mgłą...:( ale w pamięci miałem jak latem tam byłem, i wystarczyła ta właśnie świadomość ;) :D żeby czuć się z tm dobrze :) piękny widok na góry... (coś dla Luśki) a byłem jeszcze bardziej na południe bo w Nowym Sączu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda Ci wracać,jak jedziesz gdzieś w malownicze miejsce?No chyba,że też mieszkasz w ładnym miejscu;)Tak Luśka by miała radochę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że szkoda opuszczać takie urokliwe widoki...;) ładuję więc baterie na maxa i przedłużam chwilę do granic możliwości... ;) :) później już pozostają wspomnienia...;) ...a mieszkam w równie ładnym miejscu... ;) wspominałem w poprzedniej części ;) :) dobrej i spokojnej nocy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry😘 Lusieńko wyglądasz superrrr:D:D:D Kurczę do wczoraj mam zap......:D;) Ale kawkę Luśka możesz zrobić:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka......miej rzesz litość,ja muszę mieć na razie czysty umysł:-p;) Dzięki wielkie za kawuśkę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hejka :D 👄 🖐️ Ale sobie dogadzacie ;):D ta ostatnia "kawa" super ! :D Luśka 👄 nowy avatarek ;) No super ;):D przyjrzę Ci sie lepiej na dużym ekranie bo teraz nie mam podglądu na Twój profil i jesteś taka mini mini ;(:D filigranowa dosłownie ...;) :D nic nie widzę ...:( :D wiec pozostan taka choć do wieczora ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luśka 👄 Hmm...ten spazm nie wyglada mi ma łzy szczęścia ...:( ;) ale myśle, ze to z rozpaczy, ze nie może tej kawy dotknąć ustami ...;( :D bo Ją tam praca chyba przygniata ...:( ;) Ale pewnie niebawem zmieni minkę ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×