Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Gość dwa niezalogowane kotki
No cóż...cały ja :-D Skąd masz moje zdjęcia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa kotki niezalogowane
Hmmmm. Chcesz się założyć?!?!?!?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
To nie tak. Miałaś się wystraszyć tego zakładu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
UUUaaaa uuuuaaa!!!! Dlaczego nie ma tu emotikona na straszenie? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Luśka...jak to gdzie? Tu jestem :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa niezalogowane kotki
Aaaaaaa, Luśka, Ty pytałaś oto miejsce w którym przebywam a które mi się nie podoba? Oczywiście chodzi mi o pomieszczenie bez okien, chcę jednak podkreślić, że nie jest to areszt ani więzienie, gdyż w tych przybytkach SĄ okna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak usiąść wygodnie w foteliku:DZ gorącą kawusią;) Też się już relaksujecie?Oli zabłądziłeś gdzieś po drodze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hejka ;):D 👄 🖐️ Błądzę Wiki jeszcze ...;) jakby mnie bardzo długo nie było to szukacie mnie na Pustyni Błędowskiej ...;) :D Znalazłem fajny utwór wpadający w ucho ;) http://youtu.be/xSS-352q7NQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli włącz GPS;)i szybko wracaj do nas;)tylko bądź ostrożny,bo pogoda paskudna:Dfajnie zagrałeś,też ich posłucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawiłaś mnie z tymi babkami :D:D:D Ciemno juz to będę klepać co namacam lopatką ...;):D GPS ustawiony ... teraz skręć w prawo, kieruj sie cały czas tą drogą na południe ....;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli:Dto dopiero babsko;)że łopatą klepiesz:-p Ech.....nie masz lekko bidulo:-pDasz radę,wierzę w Ciebie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka,jak będziesz tam występować w roli śnieżynki,to warto by się skusić;)Oli,co Ty na to?Jedziem?:D Oli.........potraktuj to poważnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zbłądziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka 👄 witaj 🖐️ kurczaki! niezła impreza się tam u Ciebie szykuje ;) :D dzięki za info ;) może być, co ja mówię może, na pewno będzie odlotowo ;) :D Już zapisałem w GPS-ie adres ;) Wiki :D kusząca ta Twoja propozycja, nie powiem ;) :D Luśka w takim kolorze...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już ominęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
OK Luśka ;) na pewno Cię rozpoznam ;):D Wiesz, naprawdę zaciekawiłaś mnie tą imprezą :) nigdy nie widziałem czegoś takiego :) patrzyłem na trasę przejazdu...długa ... jeszcze jak mówisz, ze rowerami, czy pieszo :) tylko oby nie było zbyt zimno ;) ale wtedy i na to sie nie zważa przecież ;) Wszystko fajnie, tylko dlaczego ja mam tak daleko ...:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka36
Hejka Wiki, Oliviera gdyby długo nie było miałyśmy szukać na Pustyni ;-) to może tak Mu się spodobało to klepanie babek, że jeszcze tam jest ;-) :-D No a Kotki, może być w tej ciemnej piwnicy albo szlaja się gdzieś tam... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luśieńko😘 On coś wspominał o łopacie....myślę,że ją połamał i własnoręcznie klepie:-pNo a kocur jak zwykle zrobił rząd:D Luśka ale zaszalałam dzisiaj:Dech..stara a głupia:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hejka :D 👄 🖐️ Oj, ale sie naklepałem babek, ze aż mnie ręka boli ...;) :D Tylko tak ciemno było, ze nic nie widziałem, nic...wszystko na wyczucie i z wyczuciem ...;):D :P Wiki, Jastrzębski zamieniam sie w słuch ...;):D A z wiekiem tam nie przesadzaj, wszyscy dopiero co skończyliśmy 18-nastki ...;) :D Luśka 👄 nic nie grasz ostatnio ;) No chyba, ze ktoś Ci tam na nerwach wystarczająco i wolisz ciszę ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Cześć Oli😘Tak myślałam,że z trzonka klepałeś,potem bawiłeś się w strusia;)łepek w piasek:D:D:D Włosy ścięłam:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×