Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety oczekuja tylko modeli dla tego nigdy nie bylem z kobieta

Polecane posty

Gość gość
Od faceta wymaga się kasy ,charyzmy,pewności siebie,ogarnięcia,urody a od kobiety nic xxxxxx no tak :D bo faceci to sobie biorą za żonę żebraczkę z ulicy z trądem na twarzy :D w ogóle nie macie żadnych wymagań. Idioto, dziś to więcej kobiet pracuje zawodowo niż mężczyzn (większe bezrobocie jest wśród was!) Ogarnięcie, pewność siebie są to wartości uniwersalne które mają słuzyć nie tyle kobiecie co Tobie samemu. Co za miernota z Ciebie :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jak nie wygladasz jak model, przystojny to nie masz szans kompletnie na zwiazek proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tańsza i bardziej opłacalna jest prostytutka xxxxx tak leczenie chorób wenerycznych, w tym hiva jest baaaardzo opłacalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od faceta wymaga się kasy ,charyzmy,pewności siebie,ogarnięcia,urody a od kobiety nic xxxxxx no tak :D bo faceci to sobie biorą za żonę żebraczkę z ulicy z trądem na twarzy :D w ogóle nie macie żadnych wymagań :D ! Idioto, dziś to więcej kobiet pracuje zawodowo niż mężczyzn (większe bezrobocie jest wśród was!) Kobiety mają prawo jazdy, samochody i wszystko. Ogarnięcie, pewność siebie są to wartości uniwersalne które mają słuzyć nie tyle kobiecie co Tobie samemu. Co za miernota z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze jest ta gorszą i brzydszą w związku mimo że więcej wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze jest ta gorszą i brzydszą w związku mimo że więcej wymaga xxx Adrianna Lima jest brzydsza od swojego męża "cyklopa" :P ? Monica Belucci jest brzydsza od Vincenta Cassela :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to facet kocha a kobieta wymaga xxxx skoro tak jest to dlaczego 70 % rozwodów jest z waszej winy ? dlaczego co 3 temat na forach to "mąż rzucił mnie dla młodszej i zostawił z dziecmi"...nigdy na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bierzecie *****czy a nie romantyków proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Roman
Tak dziewczyny to tylko lecą na kasę samochód wygląd itp te ładne dziewczyny takie są taka prawda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rooochacze to jakieś 75 % populacji męskiej. wiec moze na poczatku troche krytycznie podejdź do swojej płci a potem krytykuj kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"proste" "taka prawda" Zapewne sądzicie, że powyższe podnosi znaczenie waszych wypowiedzi? Gdy tak faktycznie wskazuje jedynie na braki intelektualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
mój 30 letni facet ma samochod Wiec Macie racje! To wszystko prawda! Huehuehueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie! Zajmijcie sie sobą, swoimi kolegami, przecież to same ideały! A dajcie spokój tym wybrakowanym kobietom! Przeciez z kumplem przy piwku wam przyjemnej, niż z dziewczyną na spacerze, a juz nie daj Boże, w teatrze (tak tak, bywają takie dziwadła, które to lubią). I po co sie tak męczyć? Przeciez to kumpel i tak lepiej wie, jak sie prawidłowo robi laskę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mój 30 letni facet ma samochod" zzzzz wow, ale wyczyn, samochód nawet mam ja a jestem dziewczyną i ledwo skończyłam 18nastkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Przecież nabijam się z idiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama zarobiłaś na samochód czy tatko kupił Akro zapłaci za teatr? A kto za wszystko płaci? A wygląd faktycznie jest ważniejszy u mężczyzn tylko kobiety wyżej się cenią i mają mniejsze wymagania U mężczyzn dostrzega się wady pośród zalet U kobiet zalety pośród wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roohacze to mniejszość tylko wy na takich lecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama zarobiłaś na samochód czy tatko kupił zzzzzz Akurat nie tatko a mama, która jest kobietą i która zarabia duże pieniądze mimo, ze ojciec nas kiedyś zostawił :D I to też nie za free a to dlatego, że mam same 5 i 6 na świadectwie :) według twojej filozofii powinnam dostać od sponsora za dawanie tyłka :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ty nie kupiłaś To poco się wpisałaś-samochód to nie twoja zasługa Wychodzi na moje ze facet jest zdany tylko na siebie A mamcia jest skora zwiążą się z brzydszym i biedniejszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez kobiety nie można się zakochać. Wymagania z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ty nie kupiłaś To poco się wpisałaś-samochód to nie twoja zasługa Wychodzi na moje ze facet jest zdany tylko na siebie A mamcia jest skora zwiążą się z brzydszym i biedniejszym? xxxxxx Moja bo gdybym się beznadziejnie uczyła samochodu bym nie dała :) Matka od małego mi wpaja pozytywne wartości, że żeby mieć trzaa pracować :) I moja mama nie jest skora do niczego bo po tym jak ja ojciec zostawił gdy miałam 3 latka i wystarczająco się przejechała na facetach i jest SAMOWYSTARCZALNA :) ja też taka zamierzam być :) no ale według ciebie ojciec nas zostawił bo "to facet kocha a kobieta wymaga"...żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ojca nic nigdy nie dostałam a wszystko zapewniła mi samotna matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autortematu54546
Po co sie starac o kobiete jak zawsze wyjdzie to samo? Lepiej byc starym kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Jakoś nie dostrzegam przełożenia tego co tu piszą ci idioci na życie... Chyba ze urwali się z XIX wieku. Teraz każdy głupi wie ze kobiety same się utrzymują, studiuja wiecej niz mezczyzni, sa ambitniejsze, przez to nie biorą pierwszego lepszego co im sprawi komplement, A panowie zepchnięci w cien... Zostaje im tylko zrzedzic na zle kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie dlatego. i w ogóle powiedz, to tym wszystkim trollom z brzuchani, którzy maja dziewczyny, zony. I wiekszość nie ma zadnej fortuny- normalna robota, czasem wręcz żałosna albo chroniczne bezrobocie. pojekujecie codzinnie na kafe z tymi wydumanymi teoriami, podczas gdy nawet lokalny zbieracz zlomu z waszej okolicy ma dziewczynę i to niejedną, w każdej melinie inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko on by chciał, żeby przyszła do niego "Natalia Vodianowa" , sama płaciła za swoją pizzę i bilety do kina[i jego tez najlepiej], w łózku była jak rakieta, podczas, gdy on będzie leżał i dłubał w nosie, a potem wzięła go na utrzymanie, gotowała, opierała i sprzątała, donosiła obiadki na klawiaturę komputera. I jeszcze musi sama go znaleźć- najlepiej sama zapukać do jego pokoju u mamy, bo on przecież nie pójdzie do klubu[po co? same d******.], znajomych nie ma, więc opcja poznania laski u kogoś odpada, zagadać do obcej też nie zagada, bo ostatnio rozmawiał z dziewczyną w 5 klasie, gdy pozyczał od niej strugaczkę i nie potrafi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Właśnie tak :-D Chociaż pewnie jeszcze stwierdzi ze Vodianowa jest brzydka a piękna jest Siwiec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego skoro od was się nic nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Jestem facetem i powiem tak autor nikogo nie miał nie ze względu na wygląd tylko prawdopodobnie bo jest mameją. Przecież zarówno brzydcy mężczyźni kogoś mają jak i brzydkie kobiety. Autor pewnie czeka aż kobieta sama mu zaproponuje randke a może jeszcze ma mu się oświadczyć. Wg mnie w tych czasach jest odsetek singli wzrósł nie z powodu podniesienia wymagań tylko z powodu tego że ludzie są mniej towarzyscy. Większość siedzi sobie w domku przed komputerem nigdzie nie wychodzi nie ma znajomych przez co ludzie dziczeją nie potrafią przeprowadzać konstruktywnych rozmów wiedząc że nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Najbardziej jednak denerwujące są osoby co żalą się że nikogo nie mają jednocześnie całą winię zwalając na tą drugą płeć np: nie ma już prawdziwych kobiet czy prawdziwych mężczyzn a to nasza wina bo to my jesteśmy kowalami swojego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autortematu54546
Przeciez sie staralem z wieloma i wychodzilo tak beznadziejnie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×