Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety oczekuja tylko modeli dla tego nigdy nie bylem z kobieta

Polecane posty

"bo "sensowni" faceci podrywają w sytuacjach akceptowanych społecznie i stworzonych do nawiązywania kontaktów, np na imprezach różnego typu" x Ale to jest Polska i społeczeństwo mamy do d**y. I wszyscy co są do d**y chodzą właśnie na imprezy różnego typu. Tylko ulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur... Facet musiał być przystojny,przebojowy by miec atrakcyjną A ten miał wiele takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralcia nie pierdziel Skąd się biorą ci samotni co nigdy nikogo nie mieli Skąd ci przystojni co maja brzydule/przeciętniary i do tego ogarniają im życie Zwykły facet to może miec co najwyżej atrakcyjną dzifke s jak nie spełni wymagań (zwykle większych niż jego) to nie ma żadnej A tu gościu lata od ładnej do ładnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Nie musiał :-D no ale ja od początku nie miescilam się w twojej ciasnej główce wiec nie oczekuje ze mi kiedykolwiek w cos uwierzysz Ze swoja poprzednią byli 7 lat . wcześniej miał kogoś jeszcze ale nie wiem za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze swoim brodniami robisz świństwo takim ludziom jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Prawda czasem może zabolec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydkie dziewczyny też są fałszywe i wyrachowane. Dostając super wygląd z nienacka poleciałyby z miejsca do przystojniaków. Ale że to nie możliwe i wiedzą na czym stoją to zmniejszają wymagania. " x To chyba oczywiste, że każdy chce możliwie najlepszego partnera, bierze najlepszego, jaki jest w jego/jej zasięgu. Czasem trzeba "obejść się smakiem", bo skoro sami nie reprezentujemy sobą zbyt wiele, to musimy szukać raczej "na swojej półce", mówiąc metaforycznie, bo ktoś z "wyższej" nas nie zechce. Facet, czego ty oczekujesz od kobiet? Że będą instytucjami charytatywnymi, że będą się wiązać z byle jakimi facetami, bo IM SIĘ NALEŻY? Niby z jakiej racji? x Takie same problemy mają kobiety, jakbyś chciał wiedzieć. To nie jest kwestia tylko kobiecej rzekomo wyjątkowo wyrachowanej i podłej płci, bo faceci robią IDENTYCZNIE w stronę kobiet. Taka natura obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wytłumacz to tej tralcia Tralcia mialem na myśli ze w hoooja walisz nas tutaj A ogólnie to faceci maja mniejsze wymagania co do urody i ogólnie partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tralcia żadnej prawdy nie przestawiasz tylko okłamujesz samą siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli co, wolisz być zaczepiona przez faceta w pijanym widzie na imprezie zamiast kulturalnie gdzieś na przystanku? Wielokrotnie chciałem zaczepić tam właśnie dziewczynę ale jakieś dziwne uprzedzenia jakie właśnie pochwalasz (niesłusznie) sprawiły że nic z tego. " xxx Zauważyłam, że ludzie, którzy nie wychodzą z domu mają bardzo dziwne wyobrażenia o "imprezach" i widzą oczami wyobraźni jakąś dyskotekę w "remizie" na której wszyscy sa pijani do nieprzytomności, wzrok mętny, okładają się sztachetami i łapią za tyłek równie "zachlane" kobiety. Bzdura totalna. Poza tym nie rozumiesz mojej wypowiedzi w najmniejszym stopniu. Impreza w klubie, wyjście do pubu, bar, bankiet firmowy, wernisaż, koncert, urodziny koleżanki- to są miejsca i sytuacje, w których łatwo jest nawiązać kontakty i które służą tym celom. tak jest i kropka. I ludzie , którzy "grają" wg zasad rządzących w społeczeństwie właśnie w takich sytuacjach NAJCZĘŚCIEJ nawiązują znajomości, w warunkach które zawieraniu znajomości i przełamywaniu lodów sprzyjają, bo to jest latwe i logiczne. Jak Tobie to nie pasuje, to oczywiście możesz próbować poznawać kobiety nawet na autostradzie, nagabywać w przejściach podziemnych o 1 w nocy[na pewno będą zachwycone], na ulicy czy "kulturalnie" na przystanku, gdy babka myśli o swoich problemach, pracy, egzaminach i gdzieś sie spieszy, zamiast w sytuacji "relaksu", gdy jest otwarta na nowe znajomości. I ja osobiście nie byłam zainteresowana większością mężczyzn, którzy zaczepiali mnie na ulicy i duży procent, to totalne dziwadła, czasem typ potencjalnego prześladowcy, te zaczepki są niechciane prawie zawsze. Tak jest i tyle. Nikły procent, to fajni faceci, ale tacy nigdy się nie narzucają, nie są natrętni i nie podchodzą do niezainteresowanej kobiety bez np. uprzedniego uśmiechu czy spojrzenia z jej strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie ma problemu. Twoja wymarzona kobieta zakocha sie w przystojniaku, bedzie jego wycieruchem a potem dostanie kopa i wtedy szybko do Ciebie sama przybiegnie. Tylko poczekaj. Wtedy sama Cie przekona ze cie kocha za charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to ze tylko facet musi się wykazać bo żeby zagadać do kogoś w towarzystwie musi miec w nim wyrobiona pozycje bo inaczej spowoduje zgorszenie Od kobiety jak zwykle nic się nie wymaga....tylko to facet się stara a kobieta wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymaga sie od facetow brzydkich i biednych. Jak facet jest przystojny to kobieta sama bedzie sie o niego starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko 17.30 ty się też w tym momencie posuwasz do absurdu mówiąc o tej autostradzie czy czatowaniu w przejściu o 1.00 w nocy. Społeczeństwo faktycznie ustala pewne ramy ale to nie oznacza że one są mądrę. Jakby tak w każdej dziedzinie się kurczowo trzymać tego co zostało ustalone kiedyś tam w przeszłości to by postęp nie zachodził. Przykład Europy Zachodniej pokazuje że ulica tak samo sprzyja poznawaniu jak impreza. A mówiąc w ten sposób że albo bywanie na salonach albo nic to krzywdzisz tych którzy to życie towarzyskie mają skromniejsze i co mają być sami z tego tytułu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Okłamuje sama siebie ze mój facet nie jest bogatym przystojniakiem bo to wstyd mieć przystojniaka albo bo...? Ta rozmowa zeszła na poziom absurdu do którego nie chce mi się znizac. Yawningggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to mie wstyd A facet żeby miec choć jedną atrakcyjna musi być przystojny przebojowy i z pozycją w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat twój ma słabość do pięknych i tylko takie dyma mimo ze jestt niby przeciętny Buhahaha sama w to wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Myślę ze moje zdanie w kwestii wygladu mojego faceta jest bardziej prawomocne od twojego. Z pewnego powodu. Oczywistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa dyma :D:D one jego dymają"" i wyśmiewają męską głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam bardzo faceci to niby nie oczekują modelek? Jasne, bo przecież wy kierujecie się wyłącznie charakterem swojej potencjalnej partnerki,a estetyka tutaj nie ma dla was żadnego znaczenia. Tacy dobrzy jesteście... ZAKŁAMANE DZIADY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D haa prawda , uroda nieważna :classic_cool: ale skąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(17:52) pocieszna ta wypowiedź :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.faceci mają mniejsze wymagania co do urody 2.bardziej zwracają uwagę na charakter 3.mimo to wszystkiego w związku wymaga się od faceta (kasy,dóbr materialnych,poderwanie,pewności siebie,ogarnięcia życiowego) kobieta może miec te cechy ale nie musi.... mimo większych wymagań rzadko który facet ma agencyjną tak realnie 3.faceci bardziej patrzą na charakter,kobiety na kasę i urodę 4.mężczyźni w odróżnieniu od kobiet nie przypisują negatywnych cech charakteru mniej atrakcyjnym ludziom Takie coś jak patrzenie na urodę to raczej występuje u kobiet Faceci nawet zwykle i tego nie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc stidynek wymagań kobiet i mężczyzn oraz to jacy ludzie tworzą związki to faktycznie u mężczyzn uroda w wyborze partnerki niema znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet daje dom kasę auto a w zamian ma zwykle nadęta przecietniare z mega przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:06 Całą prawde powiedział jak to jest wreszcie jakaś sensowna odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D haa dom kase auto :D :P raczej kobieta tym sie dzieli co ma ,po równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czesciej mozna spotkac, ze kobiety atrakcyjne wysmiewaja mniej przystojnych mezczyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×