Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety oczekuja tylko modeli dla tego nigdy nie bylem z kobieta

Polecane posty

Gość gość
Bo może tralcia nie jest taka piękna za jaką się uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
No widzisz, pewnie tez inaczej się ubierasz , malujesz, dodatki, bijou itp. Trudno powiedzieć. wyniosla tez nie jestem . No i może jesteśmy inne pokolenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Będę wredna i nie napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
No bo nie chce pisać takich informacji nie wiadomo komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę cię Przecież cię nie wyśledzimy jak podasz kierunek studiów (ani uczelni,ani miasta) O urodzie to możesz pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Gdzie to tak o tej urodzie rzekomo się rozpisalam? Daj mi spokój... Zajmij się czymś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey, faceci nie lepsi, sami mają wymagania z kosmosu, często słyszę, że jestem świetną,normalną i inteligentną dziewczyną, nawet mam ładne ciało, tylko ta twarz... (no brzydka jestem to fakt), więc on nie może być ze mną, bo woli ładną, choćby była głupia :) Ja mam w doopie wygląd u facetów, kocham facetów za ich wnętrze, osobowość, lubię jak facet jednak radzi sobie w życiu, ale to nie oznacza, że ma zarabiać miliony..nie, nie jestem materialistką, chodzi mi o to, że to on jest głową tej rodziny lub będzie tak? więc powinien być tym facetem, mieć jaja i móc zapewnić jednak rodzinie ten byt, bo nie oszukujmy się, kobiecie ciężko zdobyć dane stanowisko, czy wymarzoną pracę, a jak je mamy, to tak czy siak, ciągle musimy tym samcom coś udowadniać..eh, nie mówiąc już o płacy, spotkałam się już, z mniejszą płacą, tylko dlatego, że jestem kobietą nieważne, że robiłam taką samą robotę jak kolega po fachu, niestety, a jeszcze jak pojawi się dziecko, to kto taką kobietę zatrudni? w PL? zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jestem "inne pokolenie", co nie zmienia faktu, że nadal jestem atrakcyjna i wyglądam nieźle i będąc po studiach nadal mam powodzenie "na ulicy", jak udam się na imprezę, to w dalszym ciągu mam "branie". Nie ubieram się wyzywająco, styl mam a la "Francuzka", czyli minimalistyczny makijaż, ubrania kobiece, ale nie dziwaczne czy "tanie". Mój styl zresztą ewoluował i nawet we wczesnej młodości ubrana w trampki i jeansy, bez makijażu, po prostu nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania. Zresztą dziwne masz problemy, bo mam rózne znajome i koleżanki, rozrzut wiekowy mniej wiecej 20-36 i żadna nie narzeka na taka "posuchę" jak Ty- nawet te mniej ładne, grubsze zawsze znajdą jakichś adoratorów czy kogoś kto im chce postawic drinka w klubie i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Kurde wejdz na kafe a zaraz się dowiesz od innych ile masz problemów :-D Też jestem parę lat po studiach wiec chyba jednak pokolenie to samo. Do mnie podchodzą/-dzili rzadko mimo ze na urodę nie mogę narzekac ... I mam koleżanki w podobnej sytuacji. Była mojego jest wprost piękna - piękne delikatne rysy, geste wlosy, wysoka, szczupla, krok sarny, i mówiła ze tez do niej praktycznie nie podchodzili. Nie zamierzam dłużej roztrzasac tego "problemu"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powinien kochac kobiete .dbac o nia i szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie dalam spokoj z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kobiety sa niezalezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak pójdę do dzifki przed stałym związkiem by zobaczyć jak to jest piękną i seksowna to zrobię cos złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to kwestia miejsca zamieszkania- w małym mieście znacznie z tym gorzej, podczas gdy w Warszawie czy Krk-ie trudno sie opędzić, może za rzadko wychodzicie z domu- trudno, żeby jakieś hordy facetów się na Was rzucały w drodze od klatki do samochodu i z powrotem, a potem w pracy, gdzie np same babki i brzuchacze w średnim wieku. Zresztą np wartościowi faceci raczej rzadko zaczepiaja na ulicy- w większości, to desperaci czy prości faceci bez zahamowań, więc nie ma nad czym plakać. Jak się chce kogos poznać, to trzeba "bywać", prowadzić życie towarzyskie, bo "sensowni" faceci podrywają w sytuacjach akceptowanych społecznie i stworzonych do nawiązywania kontaktów, np na imprezach różnego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Nasze miasto ma ponad 400 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty stwierdzisz ze związałaś się ze zwykłym facetem? Przeciez to jakiś Pedro lowelas co wyrywa super laski Zwykle facet nigdy nie ma atrakcyjnej kobiety bo stwarzają zbyt duże wymagania,a nawet o brzyduli może jedynie pomarzyć. Paniusia ze świata fajnych ,ładnych,przebojowych wyzywającą innych od kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to sensowny facet? Do pani z brzydką twarzą -czyli chodzi o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie warto sie z żadną kobietą wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Ja przede wszystkim twierdze iż ty posiadasz cos nie tak z główka - puk puk tu się puknij Owszem moze i mój ma słabość do ładnych ale to dobrze bo tak nigdy bym nikogo nie znalazła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mialam b.przystojnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jakąś hora Każdy facet ma tylko takie maja mega wymagania A zwykle przeciętny facet nie ma nigdy w życiu atrakcyjnej kobiety tylko jak już to brzydszą od niego mimo że to głównie facet tworzy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz po prostu przystojniaka z dobrą bajera jak każda atrakcyjna I poco te kłamstwa i wyzwiska oraz udawanie wielce uduchowioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zwiazku liczy sie tylko wyglad i to dość wysoki poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Cieszę się ze w końcu ktoś uznal mojego faceta za przystojniaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I poco obrażacie przeciętnych i brzydkich Poco kręcicie i udajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prawda. Oczywiście zgadzam się ze człowiek ma jakieś wyobrażenie o przyszłym partnerze czy partnerce ale życie to weryfikuje. Mam na myśli wygląd bo co do charakteru, nie ma ustępstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
:-D Rany.... Wyobrazilam sobie taka scenę: Ty mnie siekasz mieczem i krzyczysz "na pewno jest przystojny i z bajera i drogim autem! Nie kłam!" A ja , ranna, w konwulsjach: "jest normalny nie jest przystojny! Przysięgam! Nie zabijaj mnie! Pokaze ci go!" Trochę komedia, co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilość bzdur wypisywanych w tym wątku jest wręcz porażająca. Szczególnie pani z godziny 14.44 Czyli co, wolisz być zaczepiona przez faceta w pijanym widzie na imprezie zamiast kulturalnie gdzieś na przystanku? Wielokrotnie chciałem zaczepić tam właśnie dziewczynę ale jakieś dziwne uprzedzenia jakie właśnie pochwalasz (niesłusznie) sprawiły że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie warto sie starać o kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×