Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość zoe84
Czesc dziewczyny :) widze ze temat okien na tapecie. Ja wlasnie wcOraj oznajmilam mamie ze musze okna umyc bo na Swieta nie mylam przez pogode, a ona na mnie ruszyla ze to niebezpieczne itd.. No wlasnie ale czym to grozi wlasciwie, bo nie zastanawialam sie wczesniej nad tym. Chodzi o machanie w gorze rekami, ze sie brzuch napina? Czy co... bo zielona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
zoe chodzi o to ze jak stoisz np na drabnie czy stole to moze ci sie zakrecic w glowie i mozesz spasc, ale z tymi rekami w górze tez bo wtedy napinaja się więzadła podtrzymujące macice i mogą się zerwac naprzykład, ale tak szczerze to ja tez nie m0ge usiasc na tylku kiedy ładna pogoda zawsze sie cos do roboty znajdzie a teraz tym bardziej jak cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dzis np doprowadzilam auto do porzadku umylam, poodkurzalam i wypralam tapicerke jeszcze mialam pastowac ale juz mi sie nie chcialo :) moze jutro sie za to zbiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe od razu lepiej ze Wy też normalnie funkcjonujące. Już sobie myślałam że zła matka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Dziewczyny, ja tak szczerze to baaardzo na siebie uważam i nic nie robie, ale to dlatego, ze moja ciaza była zagrozona. Taka szczegolna sytuacja. Normalnie pewnie wiele bym robila i się nie przejmowala za bardzo. Ale jeśli chodzi o mycie okien i np. wieszanie prania, to ja zawsze slyszalam, ze w ciąży nie jest to wskazane. Nie wiem ile w tym prawdy, a ile dawnych przekonan, ale jakos gdzies slyszalam, ze wówczas dziecko się mocno wierci i obraca i żeby sobie pępowiny wokół glowki nie zamotało. Nie wiem ile w tym prawdy. Z wiezadlami jak mowila elilu mi bardziej podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
witam z rana, u nas piękne sloneczko az milo wypic kawke na tarasie. tak na poprawe nastroju tym co go nie maja - śniło mi sie dzis ze pękł mi cycek :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Czesc , U nas dzisiaj deszcz z rana , ale ma sie poprawic i wyjsc slonce ( zobaczymy) , czuje sie jakbym byla na wakacjach i musiala siedziec w domku letniskowym podczas seszczu , nawet jak robilam sobie kawe dzisiaj to jakos tak inaczej w mojej kuchni bylo :D pewnie dlatego ze po kilku dniach deszcz i nagle zoelono sie zrobilo wszedzie Ja znowu chyba czytalam ze pidnoszenie rak do gory powoduje odklehanie lozyska :D kazdy widze ma inna teorie :P Ja nie mylam okien z lenistwa raczej niz z obawy , z reszta nie lubie myc z okazji swiat , raczej wole po jednym jak mnie najdzie ochota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej mamie po myciu okien odeszly wody w 32 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
U mnie też piękna pogoda od samego rana. Jak mąż wróci z pracy to idziemy z synkiem na spacer :) Ja również nie myłam okien, ale tylko dlatego, że mi się nie chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
dzieki elilu, szczerze sie zasmiałam :) u mnie tez piekne słońce. teść przyjechał w odwiedziny więc pewnie go wywieziemy z dziewczynami na jakas wycieczke krajoznawcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej dziewczyny co znowu tak zamilkłyscie :) moja mala chyba zaczyna sie pomalu rozkręcać, coraz czesciej ją czuje ale zadko w ciagu dnia bardziej jak juz poloze sie spac lub jak rano wstane i pije kawke w spokoju, no ale przynajmniej ja czuje i jestem spokojniejsza , brzuszek tez troche urósł , wizyta 24 kwietnia, a czekaja mnie wczesniej badania w tym glukoza :/ miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu mnie też rozbawiłaś :) Ja w pierwszej ciąży miałam sen ze urodziłam kota i bardzo go kochałam. Był piękny a ja byłam dumna mama :) Ja jestem mniej aktywna bo pogoda skutecznie odciąga mnie od neta. Większość dnia na powietrzu. Agata co u Ciebie? Odezwij się w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
a jak wam idą przygotowania tzn kupilyscie juz wozek, lozeczko, zbieracie ciuszki? wozek corek juz sie nie nadaje na 3 dziecko i zdecydowalam sie odkupic od kolezanki quinny buzz 3, widzialam go w akcji i spelnia moje kryteria czyli jest lekki, szybko sie sklada i po zlozeniu nie zajmuje duzo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie my juz jak wiecie wiemy co sie urodzi dzis chcemy powiedziec dzadka co bedzie wymyslilam wierszyk i jestem z siebie zadowolona : moje imie to ......zgadniecie? cechy mojego charakteru to uczciwosc interligentmosc ,wykazuje sie niezwykla subtelnoscia .posiadam dar zjednoczenia ludzi wiec nie dziwcie sie iloscia moich znajomych z ktorymi bede was kochani dziadkowie odwiedzal .jezyk bede mial niewyparzony ale to cecha dziedziczna w naszej rodzinie . to pewnie dlej wam nic nie mowi ,to podpowiem slawni ludzie nosza moje imie bokser adamek dwoch dziennikarzy kammel i lis aktor karolak i zagraniczni aktorzy to cruise i hanks pewnie juz wiecie :) taka mala podpowiedz jak oznajmic plec dziecka troche zabawy nie zaszkodzi nawet dziadka :) a do tego buciki i czapeczka koloru niebieskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej Zagadka ja wozek mialam , ciuszki tez mam po synku ( dokupuje tylko jak sie cos trafi ale wiekszosc mam bo te poerwsze rozmiary mialam unisex ) , kolyske kupie pozniej bo na razie nie mam gdzie trzymac , takze wyprawka raczej ogarnieta poki co :) Anusia moj starszy ma na imie Tomasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej mam wyprawkę po dzieciach. Dokupię tylko materacyk, nowy komplet pościeli, jakieś beciki, kocyk i kosmetyki. No i może kilka nowych ciuszków ale to dla własnej przyjemności :) Zakupy planuje robić w czerwcu i część przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja tez mam wszystko po pierwszym i juz nawet ciuszki w komodzie poukladane musze tylko kołyske kupic i w sumie tyle no i kosmetyki ale to w sumie kupuje na bieząco wiec wiele wydatków nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy mogłybyście napisać ile cm miały wasze maluszki na ostatnim USG ? I który to był tydzień. Z gory dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia super imie :) ja tez zawsze sprawdzam znaczenie imienia, bo np w moim przypadku bardzo sie zgadza a i u moich corek tez. z przygotowan to najmniej mi sie chce od nowa wyciagac te pudla z ciuszkami, prac je i ukladac. no ale na razie nic nie robie bo plci jeszcze nie znam. brzuch mi chwilowo przestal rosnac :P pisalam o tym wczesniej ze na samym poczatku chyba w 2 miesiacu mi taki bęben wywalilo i w sumie od tego czasu wiele sie nie powiekszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ciemnej kreski nie mam, ale pępek mam już taki wystający dzyndzelek :) A znacie może jakiś domowy sposób na kaszel? Grypa minęła ale niestety kaszel pozostał a syrop jest mało skuteczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja nie mam tej kreski ale w pierwszej ciazy tez nie mialam a kiedy ona sie mniej wiecej pojawia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Zagadka Twoj przestal rosnac amoj nie chce przestac , mam bebol taki ze bede potrzebowala zaswiadczenie na kiedy mam termin bo na poczatku maja lecimy na wakacje i boje sie ze mnie nie wpuszcza :D ale ja mam chyba taka budows , bo w pierwszej ciazy mnie pytlai w styczniu czy juz rodze a termin mialam na koniec marca Kreski nie mam i chyba miec nie bede chociaz kto wie :) Kurcze starszy syn w przedszkolu pierwszy dzien i siedze jak na szpilkach , bo mowilam zeby dzwonili jak bedzie chcial do domu :D jeszcze mam dzien wolny to juz w ogole pustka w domu , wysprzatalam za to na blysk A co do wagi , to jak mialam usg w 19 tyg to pytalam ile dziecko wazy i jakie dlugie to mi powiedziala babka co robila skan ze nie okresla sie wagi i ma gdzies kolo 20 cm ale to raczej tak przecietnie a nie ze moje akurat takie bylo , od razu zaznaczam ze mialam usg w UK wiec tutaj po prostu nie interesuja wielkoscia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Anga a syrop z cebuli? I nacieranie sie vickiem , wwentualnie inhalacje jakies moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska w drugim trymestrze, a pytam bo to niby takie czeste, a ja tez nie mialam do tej pory :P na kaszel moze inhalacje sprobuj. syrop wykrzusny pijesz? synek sie pewnie dobrze bawi i a ty siedzisz zestresowana :) tez tak mialam rozumiem w 100% jesli to ten z konca marca to nie masz sie co bac. moja tez jest z konca marca i odwzniejszej gadziny dawno nie widzialam ;) Agson zazdroszcze ci tych wakacji :) tez bym chetnie gdzies wyjechala, nawet samolotem choc zawsze sie stresuje jak lece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hancik i Agson dziękuje za odpowiedz. Ja miałam badanie w 19 tyg i moje miało 18 cm. Kolezanka która jest na położnictwie powiedziała ze to malo a mój gin przy badaniu tego nie komentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny. Mi też bęben na razie przystopował i już tak nie rośnie, skóra nie już swędzi, póki co cisza, oby nie przed burzą :) Jeśli chodzi o plecy to trochę odpuścił mi ten ból, już swobodniej się poruszam, choć nadal "pełzam" po łóżku jak chcę z niego wstać :D Agson - gdzie się wybieracie na wakacje? My z Mężem też postanowiliśmy ostatni raz sami pojechać ale w połowie Maja. Prawdopodobnie na Cypr, ale to i tak wykupimy last minute co tańsze i korzystniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny. Plecy mi już trochę odpuściły ale na razie nie chcę zapeszać, oby przeszło wcześniej niż po porodzie. Mi bęben na razie jakby się zatrzymał ze wzrostem, skóra tak nie swędzi ale ciągle się smaruję, bo może znowu nagle wystrzelić. Ciemnej kreski jeszcze u siebie nie zaobserwowałam. Agson, ja też wybieram się z Mężem na wakacje, ostatni raz jedziemy sami. W jakim kierunku się udajecie? My prawdopodobnie na Cypr w połowie maja, ale będę śledzić wycieczki last minute i zobaczę co będzie najbardziej atrakcyjne w tym czasie i w jakiej cenie. R_j, Ty już poznałaś płeć dziecka? Jeśli przegapiłam jakiś wpis to przepraszam ale strasznie jestem ciekawa jak u Ciebie się wszystko rozwija, bo szłyśmy właściwie łeb w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×