Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość Anyczka
Witam was ;) mam termin na 14 sierpnia ;) zaczęłam 10 tydzien ciazy i Bogu dzieki moje całodniowe mdlosci pomału odchodzą w sina dal... Okropność ... Mam nadzieje ze moge sie przyłączyć do was? Mam 24 lata i to moja pierwsza ciaza :) mieszkam w uk także troszkę inaczej tu wyglada prowadzenie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hancik, no własnie u mnie jest teraz moda na leny, maje, pole, franki, a ja bym chciala tak inaczej tobiasza nie ma zadnego a i joanna ostatnia chyba była ładnych pare lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej , Pomyslalam ze sie dolacze , jestem jakos na poczatku 10 tygodnia , mdlosci umiatkowane , nie wymiotowalam nigdy , ale w pierwszej ciazy tez bylo ok , Miezzkam w uk wiec nie mialam jeszcze usg , mam nadzieje ze bedzie wazystko dobrze , dzisiaj ide do lekarza rodzinnego pochwalic aie ciaza :D i zeby mnie zapisal na usg , juz nie moge sie doczekac , jeszcze nikt nie wie o mojej ciazy ( w sumie to ciezko jest samemu uwirrzyc bez usg , wiec poczekam az bede miala pewnosc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Aha a co do imion to dziewczynka bedzie Izabela , dla chlopca imienia nie mam , ale jestem pewna ze bedzie dziewczynka ( w domu mam juz trzyletniego Tomasza i wiedzialam od poczatku ze bedzie chlopak , wtedy nie myslalam o imieniu dla dziewczynki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Dla córki jesteśmy zgodni z mężem, będzie Tamara. Dla syna natomiast nie możemy dojść do porozumienia. Mi bardzo podoba się Ferdynand, kolejne jest Borys, mężowi tylko Borys :) Wiem, że dziwne imiona wymyślam ale lubię takie twarde i wyróżniające się ( nie mam na myśli Bożydara czy Eutanazego:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ferdek kiepski:) nie rób dziecku takiej krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
No właśnie mi się nie kojarzy z Kiepskim, a z osobą bardzo mi bliską. Przynajmniej ja tak mam, że zawsze imiona dopasowuję do ludzi, których miałam okazję poznać i przypisuję im cechy tych właśnie osób. Wiem, że to imię może budzić kontrowersje, więc liczę się z tym, że syn będzie je nosił jako drugie. Tak czy inaczej, nic nie poradzę na to, że mi się podoba i mam do niego ogromny sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agson :) jeżeli chodzi o imię Pola to mnie zaskoczyłaś ze jest u Was popularne. U nas nie znam żadnej wiec myślałam że będzie to właśnie oryginalne imię. Tamara i Ferdynand tez ładnie. Ja wychodzę z założenia że imię ma się podobać rodzicom a nie wszystkim dookoła bo jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dowodził. Zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że imię jest brzydkie. Taka niestety ludzka natura ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Dla córki chcemy Natalia albo Klaudia a jeśli będzie syn to narazie brak imion ;) Jakoś dla chłopca ciężko nam wybrać bo żadne nam się nie podoba nie licząc Adriana którego mąż zaproponował ale ja nie jestem do końca przekonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
tak hancik u nas pola popularne w zeszłym roku na 7 chrzczonych dziewczynek 3 mialy takie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hancik jestem tego samego zdania co Ty odnośnie imion, ciężej tylko z małżem:) Mi także bardzo podoba się imię Pola i brałam je jeszcze do niedawna pod uwagę ale u nas też jest wysyp. Zosia, Pola, Lena, Majka, Julka, wszędzie ich pełno :) Zbaczając z tematu; dzisiaj wieczorem wizyta, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy :) Anyczka, Agson witam :) u nas chłopiec bedzie chyba Wojtuś (chociaz mi bardziej Adam podchodzi ) a dziewczynka Ola albo Magda. W pierwszej ciazy tez w 13 tc dowiedzielismy sie co bedzie. A teraz chcemy miec niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćterka trzymamy kciuki :) daj znać jak będziesz już po. Powodzenia! P/S zazdroszczę trochę. Tez już bym chciała wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa mama jestem pod wrażeniem. Ja bym nie wytrzymała chyba. Chociaż mam w domu parkę i jest mi obojętne co teraz będzie to i tak jestem mega ciekawa. Jeżeli chodzi o imiona to Wojtek i Magda to typy mojego męża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyczka
Ja myslalam o imieniu dla dziewczynki Zosia ;) bardzo mi sie podoba w Anglii bedzie Spohija ;) a dla chłopca noe mamy imienia nic kompletnie do głowy nie przychodzi :) za duzo Kacperków i Oskarków sie zrobiło wokół mnie wiec myśle ... Ktos tu wymienił Borys i to mi sie nawet podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mnie kusi nie powiem ale maz jest 100% pewny ze chcialby niespodzianke a ja znajac płec na pewno bym się wygadała :) no i wydaje mi sie ze to bedzie niesamowite jak dopiero po porodzie sie dowiemy a wiecej dzieci nie planujemy wiec ostatnia szansa ;) ja i tak mowie do brzuszka cały czas Wojtus jakos tak na chłopca jestem nastawiona tak jak w pierwszej ciazy od poczatku. Nam wlasnie takie "zwykłe" imiona sie podobaja Mateusz, Grześ itp w domu mamy Bartosza. Pisałam Wam ze objawow zero a od wczoraj rycze bez powodu jakies bzdury do meza wygaduje a jak za mało wspolczucia mi okazuje to placze jeszcze bardziej ze mnie nie kocha juz :p no i znow mi nie dobrze, brzuch mnie dzis boli i mam na cos chec ale sama nie wiem na co. Maz mi pierogi ruskie kupił moje ulubione ale sama nie wiem czy bym je zjadła. No i skonczyłam dzis 12 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik388
My tez rozmawialismy o imonach mamy Kacpra i Natalie a teraz albo Emilka albo Maksymilian . Nie stety nie mam przeczucia co tam w brzuchu siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja też nie mam przeczucia ale to może i lepiej bo w poprzednich ciążach niestety mnie zawiodło ;) W domu mamy Hanie i Szymona. Od razu zgodnie wybraliśmy. Teraz będzie coś czuje ciężka przeprawa. Nie możemy dojść do porozumienia. Pewnie o tak stanie na moim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Już jestem po. Według usg to jest 8tydz 6dni, choć ja sobie wyliczyłam 10 tydzień. Lekarz wpisał mi datę porodu na 20 sierpnia choć nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to się przesunie. Cóż, czas pokarze. Serce bije jak szalone, a małe coś ma 2,4 cm:) Niestety lekarz zauważył jakieś krwiaki na łożysku, małe wylewy krwi. Mówi, że nie wie od czego to jest, możliwe, że za mało progesteronu. Na razie przepisał mi duphaston 2x dziennie. Nie powinno się nic dziać ale mówi, że to nie błaha sprawa. Nie wiem co mam o tym myśleć, ufam mu ale i tak mnie trochę nastraszył. Najlepsze jest jednak to, że nie wypisał mi recepty... Tzn wypisał ale jakoś tak wyszło, że mi jej nie dał, a ja z tego wszystkiego się nie upomniałam :P Jutro do niego zadzwonię i się upomnę. Kolejna wizyta 6 lutego z usg genetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy :) gośćterka może owu Ci się przesunęło? w każdym razie gratuluję serducha! :) xxx Malinowa gratuluję skończonego 12 Tc! ;) ja wczoraj zaczęłam 12 ;) jeszcze półtorej tygodnia i jedna kawa dziennie! :D xxx co do imion to chciałam Hanię i Antka, ale z uwagi na ich liczbę rozważamy Martę i nie wiemy co dla chłopca... Czekamy na płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wyszłam ze szpitala. Miałam indukowane poronienie i zabieg. Ciąża obumarła i nic nie dało się już zrobić. Nie mam siły na nic. Wszystko mnie boli. Ciągle płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataarynkaa bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana. Niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Oby w przyszłości wszystko ułożyło się po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Kaatarynkaa przykre wieści nam przynosisz, współczuję Ci ogromnie. Może to banalnie zabrzmi ale wierzę, że wszystko w życiu ma swój cel. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko ułożyło się tak jak sobie zaplanujesz i wymarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataarynkaa bardzo Ci wspolczuje :( wiem jak sie czujesz ja we wrzesniu rowniez to przechodziłam a teraz znow jestem w ciazy. Wierzę, że Ciebie jesli tylko zechcesz za jakis czas tez tak na pewno bedzie :* Praczetta ja już od ok tygodnia jedna kawke rano popijam. Wczesniej mnie odrzucało a teraz wróciła chęć, ale nie smakuje mi tak jak wczesniej. gośćterka super ze u dzieciaczka ok :) po ten duphaston koniecznie się zgłoś do niego bo to ważne. A masz konieczność leżenia? Bo przy krwiaku chyba powinnaś dużo odpoczywać leżąc właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny leniwy poranek :) ja jeszcze w łóżku, mąż w kuchni przygotowuje śniadanie dla dzieci. Ta opcja.zdecydowanie mi się podoba :) Dziewczyny chciałam się Was zapytać czy macie jakieś zdanie na temat pigułek dzień po i ich dostępności bez recepty? Ja jestem ogólnie za ale obawiam się że małolaty w naszym kraju nie są wystarczająco wyedukowane i ze niestety będą mogły zrobić sobie poważnie kuku. I jeszcze zastanawiam się czy ludzie nie będą próbowali za pomocą tych pigułek dokonać aborcji. A jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Hej, mogę się dołączyć? Jestem w 9 tc, termin mam na 24.08 :) Ale wszystko jest dosyć umówne, bo zapłodnienie było prawdopodobnie w 50 dc :D To moja druga ciąża, którą znoszę duuuuużo gorzej niż pierwszą: całodzienne nudności, ból brzucha, piersi, narkolepsja wręcz, mega wyczulony węch :/ Męczę się okrutnie. Pierwsze dziecko, to dziewczynka, drugie też bym chciała kobietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×