Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Dziekuje za te słowa z Biblii. Byly skierowane do mnie. Jestem w sytuacji w ktorej codziennie zmagam sie z tym aby nie myslec o wielu wydarzeniach, ktore dotycza przeszłości oraz terazniejszści. Ucze sie gasić je wraz z zachodem słońca. Ale powracajà do mnie bardzo natrętnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

fotografie z przed 150 lat wykonane techniką Daguerreotypu .

https://www.youtube.com/watch?v=Wy8Bc8izjcA

One są już są w Niebie , przekazują nam patrzącym w ich oczy w niepojęty sposób ułamek niebiańskiego światła

w jakim żyją w pełnej szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

**NEW YEARS EVE 2019** BIG FAMILY'S (PART 1/2)  

https://www.youtube.com/watch?v=SViItH3FlXY

Witajcie Wspaniali :)

Przesyłam Wam link do filmiku z życia wielodzietnej rodziny, która mnie urzekła :) :) :)

Ostatnie minuty, kiedy siedzą przy stole i jedzą wspólnie pizzę, którą wcześniej razem zrobili i ich wspólna modlitwa przed posiłkiem po prostu mnie wzruszyły :) Dla mnie coś wyjątkowego :) Tyle dzieciaczków a jest spokój i radość w nich :) Wiadomo do kogo pochodzi ta miłość i radość i pokój w ich relacjach... :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Rozmowo co u Ciebie? Jak żyjesz? Jak się masz?

Anialon, dokładnie mam to samo w temacie powracających myśli z przeszłości... Walcze z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochani za modlitwę. Mam teraz bardzo trudny czas. Chyba najtrudniejszy w całym moim życiu. Modelko, próbowałam napisać do Ciebie na adres e-mail, który mam w swoich kontaktach, ale wiadomość nie dotarła. Zmieniłaś adres? Podasz mi aktualny?  Dziękuję za chęć pomocy, coraz bardziej skłaniam się do skorzystania z niej.

Pozdrawiam Was wszystkich. Błogosławionego wieczoru.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, miewam koszmarne dni w pracy. Niewiarygodne jaką atmosferę potrafią stworzyć współpracownicy. Czasem słyszę że powinnam w końcu walczyć, odezwać się, inaczej mowiąc odpyskować. Ale dlaczego mam zachowywać się tak jak inni, kiedy tego nie chcę. Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. Nie chcę grać w tą samą gierkę. Atmosfera jest koszmarna, ale nie ja ją stworzyłam. Chodzę tam z wielką niechęcią. Dodatkowo jestem raczej spokojną osobą i zastanawiam się poważnie czy ta praca jest wogóle dla mnie. Proszę Was o modlitwę i światło, bo jak długo po ziemi chodzę nie spotkałam się z czymś takim co teraz mnie spotyka. Nie wiem co robić, czuję się zagubiona i bardzo rozczarowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana Rozmowo, mail, który wcześniej podawałam nie jest już aktualny. Nie pisałam na nim przez długi czas i pewnie dlatego już nie jest aktywny. Próbowałam też wejść na mój poprzedni zahasłowany nick i to samo. Pewnie dlatego, że dłuższy czas z niego nie korzystałam. Teraz zarejestrowałam nowy nick bo w sumie musiałam jakiś wybrać żeby móc w ogóle tutaj pisać. 

Mój mail do kontaktu: tola.niebieska@poczta.fm

Napiszcie proszę dziewczyny do mnie żebyśmy miały kontakt bo co tutaj się wyrabia na tym forum to widać jak jest. Co chwilę usuwają wartościowe tematy.

Rozmowo, bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się nareszcie :) U mnie też istotne decyzje podejmuję bardzo długo ;) Więcej napiszę co i jak na maila :) 

Anialon kochana też się odezwij proszę na do mnie na maila.

Ostatnio czytałam objaw/ienia Piotr Żywy Płomień z:

https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

i dotknęły mnie słowa:

"Każdy człowiek powinien się głęboko oczyścić, wypowiedzieć na świ/ętej spo/wiedzi wszystko to, co było powodem jakiegokolwiek obciążenia dus/zy. To uwolni was od tego, czym dręczy was zły duc/h. Pragnę waszej miłości, waszej mod/litwy, waszego zaangażowania we wszystko co dobre i św/ięte. Odetnijcie się du/chowo od wszelkiego zła, które was kiedykolwiek spotkało, od tego, co ktoś wam źle uczynił, skrzywdził. Przebaczcie z serca waszym winowajcom, starajcie się nie pamiętać tego, zapomnieć, by zły duc/h, demon nie miał w was jakiegokolwiek punktu zaczepienia, by wam przeszkadzać, by was dręczyć.

(...)

Pokrzywdzony powinien przebaczyć, zapomnieć, puścić w niepamięć, a jeśli nie zechce tego uczynić, tym samym to on zaciąga winę wobec Bo/ga i bliźniego. Ten, który był krzywdzicielem i winowajcą, osiąga u Bo/ga przebaczenie, odpuszczenie win. Demony chętnie wykorzystują zapalczywość gniewu, brak przebaczenia, także brak przebaczenia sobie.

            Niechaj nigdy nikt nie wypowiada słów złorzeczenia, przeklinania (nie mylić z wulgaryzmami), bo to jest ciężkie przewinienie. Przeklinanie zaprasza demona nie tylko do osoby przeklinanej, złorzeczącej, ale demony, złe duc/hy wchodzą także do osób, które rzucają na innych przekleństwa i słowa złorzeczenia."

 

Powyższy fragment jest z:

Michałowice k. Krakowa, 6 październik 2018 r. godz. 6:54                  Przekaz nr 823

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana Rozmowo, mail, który wcześniej podawałam nie jest już aktualny. Nie pisałam na nim przez długi czas i pewnie dlatego już nie jest aktywny. Próbowałam też wejść na mój poprzedni zahasłowany nick i to samo. Pewnie dlatego, że dłuższy czas z niego nie korzystałam. Teraz zarejestrowałam nowy nick bo w sumie musiałam jakiś wybrać żeby móc w ogóle tutaj pisać. 

Mój mail do kontaktu: tola.niebieska@poczta.fm

Napiszcie proszę dziewczyny do mnie żebyśmy miały kontakt bo co tutaj się wyrabia na tym forum to widać jak jest. Co chwilę usuwają wartościowe tematy.

Rozmowo, bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się nareszcie :) U mnie też istotne decyzje podejmuję bardzo długo ;) Więcej napiszę co i jak na maila :) 

Anialon kochana też się odezwij proszę na do mnie na maila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dla Was:

"Nie istnieje sytuacja bez wyjścia, lecz niektóre wymagają od was trochę więcej waszej uwagi i zaangażowania. Nigdy nie poddawajcie się, zwróćcie się do Mnie lub do Mojej Świiętej, kochanej Mamy o pomoc i obronę, a zawsze ją otrzymacie, lecz nie zawsze od razu. Zechciejcie o dziatki zauważyć, że tylko te modliitwy i objjawienia was pociągają, które są dla was przeznaczone. Inne wzbudzą w was nikłe, lub żadne zainteresowanie. Pozwólcie się prowadzić Boogu i Mojej Świiętej Mamie za rękę, a Ona poprowadzi was zawsze najprostszą, a zarazem najlepszą drogą.

            Oddajcie się teraz w Niiewolę Mojej Świiętej Mamie, lub w Niewolę Tróojcy Świiętej przez Niepookalaną Moją Świiętą Mamę, poprowadzimy was optymalną, najlepszą dla was drogą. Idąc samotnie człowiek traci większość czasu przeznaczając go na poszukiwania, szamocząc się w swojej bezsilności, a wystarczy słuchać Boożych wskazówek i je realizować.

            Wielu z was ma liczne problemy, liczne bolączki, a także liczne zmartwienia które przytłaczają was swoim ciężarem. Nie poddawajcie się, lecz zbliżcie się do Mnie obecnego w Najświiętszym Sakrramencie Ołttarza, a gdy nie macie takiej możliwości, kllęknijcie przed Krzyyżem lub Moim obrazem, a jak nie macie nawet tej możliwości uklęknijcie w swojej izdebce wzywając Mnie, Ja zawsze się pojawię, zawsze znajdę dla was czas, zawsze z uwagą wysłucham co do Mnie mówicie, lecz jednak boli Mnie, że na wszystko i dla wszystkich macie swój czas, tylko dla Mnie go tak bardzo skąpicie.

            Chcę, abyście Mnie traktowali jak najlepszego Przyjaciela, którym jestem! Opowiedzcie Mi o sobie, o swoich sprawach, problemach, bolączkach, kłopotach, Ja zawsze znajdę dla was czas, zawsze was wysłucham, jeśli będziecie Mi wierni, trwać będziecie ze Mną w przyjaźni, Ja was wysłucham, dam wskazówki posługując się drugim człowiekiem lub kimś, kto akurat będzie pod ręką. Nie nastawiajcie się negatywnie, lecz zaufajcie Mi pozwalając działać w was, ale i poprzez was dowoli."

Edytowano przez tola.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd.

Tak bardzo pragnę waszych odwiedzin, podczas gdy jestem taki samotny, obecny w Najświiętszym Sakraamencie Ołttarza. Przybądźcie do Mnie, odwiedźcie Mnie, przywitajcie się ze Mną, opowiedzcie coś o sobie, o swoich sprawach, problemach, bolączkach, Ja wszystko słyszę, nawet mogę wam odpowiedzieć, gdy się dostatecznie skupicie i wyciszycie.

            Chcąc się wyciszyć, najpierw wyciszcie swoje skołatane serce, następnie oddalcie wasze wszystkie myśli, nie pozwólcie żadnej napływać. Gdy to osiągniecie, dopiero wtedy mogę swobodnie działać w waszych sercach, w waszym wnętrzu. Są jednak takie osoby, które nie potrafią tego uczynić, choć bardzo chcą i się starają. Proście Booga o niezbędną pomoc, a zawsze udzieli wam Swoich Świiętych Łaask Boożych.            

W tym co do Mnie mówicie, postarajcie się, by przy tym nie być chaotycznym, lecz choć trochę uporządkowanym. Do swoich moodlitw użyjcie niezbędnych pomocy i narzędzi, Ja jednak bardzo chcę z wami często rozmawiać, do was mówić, lecz nie każde z was chce Mnie słuchać. Pragnę, aby każdy kto się moodli, szedł za porywem swojego serca. Nie bądźcie gadatliwi nad miarę, tak jak to czynią poganie, lecz często delektujcie się ciszą.

            Chaos i harmider bardzo uwielbiają demony, złe duchy, to ich cecha. Nienawidzą one spokoju, ani wyciszenia się. Pozwólcie, by to Duuch Świięty wami pokierował, nie stawiajcie Jemu oporów. Oddajcie się cali w Jego Świięte dłonie, a najlepiej przez dłonie i Serce Maaryi, Mojej Świiętej, Kochanej Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałam objaw/ienia Piotr Żywy Płomień z:

h t t p s : / / viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

i dotknęły mnie słowa:

"Każdy człowiek powinien się głęboko oczyścić, wypowiedzieć na świ/ętej spo/wiedzi wszystko to, co było powodem jakiegokolwiek obciążenia dus/zy. To uwolni was od tego, czym dręczy was zły duc/h. Pragnę waszej miłości, waszej mod/litwy, waszego zaangażowania we wszystko co dobre i św/ięte. Odetnijcie się du/chowo od wszelkiego zła, które was kiedykolwiek spotkało, od tego, co ktoś wam źle uczynił, skrzywdził. Przebaczcie z serca waszym winowajcom, starajcie się nie pamiętać tego, zapomnieć, by zły duc/h, demon nie miał w was jakiegokolwiek punktu zaczepienia, by wam przeszkadzać, by was dręczyć.

(...)

Pokrzywdzony powinien przebaczyć, zapomnieć, puścić w niepamięć, a jeśli nie zechce tego uczynić, tym samym to on zaciąga winę wobec Bo/ga i bliźniego. Ten, który był krzywdzicielem i winowajcą, osiąga u Bo/ga przebaczenie, odpuszczenie win. Demony chętnie wykorzystują zapalczywość gniewu, brak przebaczenia, także brak przebaczenia sobie.

            Niechaj nigdy nikt nie wypowiada słów złorzeczenia, przeklinania (nie mylić z wulgaryzmami), bo to jest ciężkie przewinienie. Przeklinanie zaprasza demona nie tylko do osoby przeklinanej, złorzeczącej, ale demony, złe duc/hy wchodzą także do osób, które rzucają na innych przekleństwa i słowa złorzeczenia."

 

Powyższy fragment jest z:

Michałowice k. Krakowa, 6 październik 2018 r. godz. 6:54                  Przekaz nr 823

Edytowano przez tola.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Wchodzę sobie aby zobaczyć czy może ktoś coś napisał a tu... proszę niespodzianka - nagle dzisiaj można pisać jako gość :)

Mój pierwszy post z 16.01.2019 z zarejestrowanego nicka nie mogłam przesłać bo przy wysyłaniu stronka się zawiesiła i figurował jako post "ukryty" na fioletowym tle. Ani nie mogłam go wysłać ani edytować. Dlatego podzieliłam go na części i wysłałam w kilku kolejnych postach, które udało mi się szczęśliwie wysłać. A teraz są wszystkie i ten pierwszy w całości i kolejne w częściach o tej samej treści. Sorki dziewczynki za zamieszanie... Napiszcie co u Was słychać?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

od pewnego czasu wpisy są blokowane niektórym osobom 18:19 2019-01-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionywtłumie

Książe z krainy Oz : Blizzard of Oz , piękna baśń , na zachodzie doczekała się kilku współczesnych adaptacji filmowych . Jedna z najlepszych baśni która prawdziwie opisuje przyjaźń przyjaciół walczących z księciem z Oz.

Rzeczywiście mode   rację tego forum można śmiało utożsamić z owym Księciem z Oz , a pozostali bohaterowie to właśnie  my .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎27 o 19:40, rozmowa niekontrolowana napisał:

Oto antidotum na wszelkie problemy z Różaańcem Świiętym;  problemy ze skupieniem, zmęczeniem. Popatrzcie sami, Kochani :)

https://www.youtube.com/watch?v=HHlq7Qtd40E

Kochana Rozmowo, dziękuję Ci za linka :)

Mnie np. pomaga Radio Maryyja. Włączam sobie i modllę się razem z nimi Róożaniecem a w między czasie mogę np. coś robić nie absorbującego myśli najczęściej myję naczynia kiedy mam za dużo ;) Lubię też usiąść i razem z nimi się modlić. Dla mnie fajne jest to, że oni prowadzą i nie muszę się na tym tak skupiać aby się nie pomylić ;) Zaletą też jest to, że fajne rozważania są codziennie inne :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Wylogowało mnie po 2 godzinach, w których odeszłam od kompa...

Kochani przesyłam Wam to mnie dzisiaj bardzo dotknęło. Moje nowe odkrycie :)

 

 Alicja "POUCZENIA" EPILOG śr. 18.06.1997

– Po spowiedzi uczułam ulgę, ale jednocześnie ujrzałam brud mojej duszy, jak gdyby szarość zalegającą wszędzie i pokrywającą wszystko od nowa każdego dnia. Ten brud zadawniony i ten świeży, który nie został ruszony w spowiedzi, choć usunięte zostało zło faktów, jakie zrodził.
– Jak ja powinnam się spowiadać, jak żyć, by tego brudu nie było?

† Dziecko Moje, czystość duszy, czystość serca to Miłość, to Ja żyjący i wypełniający twą duszę. Rozmawiaj ze Mną stale, pragnij Mnie i raduj się Mną. A jednocześnie bądź ze Mną wszędzie tam, gdzie Ja jestem. Gdzie cierpię, gdzie umieram w świecie ludzkich dusz Moich dzieci, które Mnie porzuciły. Spowiadać się trzeba z braku miłości w sercu, w myślach, w spojrzeniu na drugiego człowieka. Czystość serca to pragnienie umiłowania Mnie we wszystkim, czego doświadczasz, co dostrzegasz we wszystkich osobach. Jeśli coś czynisz, przeżywasz, myślisz, to główną intencją twego serca niech będzie umiłowanie Mnie i poszerzenie Mojej Miłości w świecie. Na dalszym planie dopiero niech znajdą się twoje sprawy: te doczesne i te wieczne.

Wszystko w twym życiu ma wartość o tyle, o ile powiększa miłość w duszach ludzkich i w twojej duszy – o ile pogłębia więź ze Mną.

Twoim głównym grzechem jest zatem zaniedbanie wysiłków w tym kierunku: zaniedbanie żywego obcowania ze Mną. Nadsłuchiwania Mego głosu i Mojej woli. Oraz zaniedbywanie oddawania swego serca i swej codzienności Maryi Mojej Matce, która może i pragnie uczynić twoje serce czystym na wzór Jej serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

 

Edytowano przez anialon
hgfc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2019 o 01:35, tola.n napisał:

Kochana Rozmowo, mail, który wcześniej podawałam nie jest już aktualny. Nie pisałam na nim przez długi czas i pewnie dlatego już nie jest aktywny. Próbowałam też wejść na mój poprzedni zahasłowany nick i to samo. Pewnie dlatego, że dłuższy czas z niego nie korzystałam. Teraz zarejestrowałam nowy nick bo w sumie musiałam jakiś wybrać żeby móc w ogóle tutaj pisać. 

Mój mail do kontaktu: tola.niebieska@poczta.fm

Napiszcie proszę dziewczyny do mnie żebyśmy miały kontakt bo co tutaj się wyrabia na tym forum to widać jak jest. Co chwilę usuwają wartościowe tematy.

Rozmowo, bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się nareszcie 🙂 U mnie też istotne decyzje podejmuję bardzo długo ;) Więcej napiszę co i jak na maila 🙂

Anialon kochana też się odezwij proszę na do mnie na maila.

Napisałam maila.

Słyszeliście o tym? Internet aż huczy, papież nie wierzy w piekło?!!!

Dnia 16.01.2019 o 01:35, tola.n napisał:

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

W 1 min. i 10 sek. tego filmu, kamera rejestruje jak z budynku szpitala Anioł zabiera duszę wiernego zmarłego do Nieba 


 nagranie naprawdę szokuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje z kafererią to jakiś koszmar. Nie dość że film z yt który tu chciałam opublikować się nie wyświetlił to w dodatku nic nie idzie w prosty sposób edytować, usunąć lub wklejić. 

Wiecie, ja już dawno nie podążam za papieżem. Słucham wielu wspaniałych kaznodzieji, jestem radykalistką, szukam korzeni naszej wiary a nie sposobu jak ją zrewolucjonizować i obejść. Czasem się zasnanawiam czy to jest próba szykanowania papieża czy może jednak jest w tym wiele prawdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, stał się dzisiaj dla mnie kolejny cud, J/ezus odpowiedział na moją prośbę. Modliłam się przed najśw.sak.ra.men.tem, ale słowa kierowałam do Marii i św Tereski od dz.Jezus gdyż litania była do nich kierowana. Po błogosławieństwie mimo że siedziałam w ostatniej ławce, miałam wrażenie że najśw.sakrament jest skierowany na mnie i tylko na mnie, Jezus patrzał na mnie, znikło na chwilę całe otoczenie, wszyscy obecni byli jakby za mgłą. Widziałam tylko Jego, tam ukrytego.Jakby chciał mi powiedzieć że mnie usłyszał z tej ostatniej ławki, że jest ze mną w tej trudnej chwili. Nie zostawił mnie samej z mojim problemem kochany Jezus. On jest dla mnie najważniejszy, z wszelkimi ziemskimi sprawami sobie poradzę bo wiem że On jest przy mnie. Daje mi wskazówki jak mam postępować. 

Tola, napisałam maila. 

Odezwijcie się, bardzo cichtko się tu zrobiło ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

Nie wiecie czasem dlaczego za każdym moim postem , który chcę tu umieścić muszę zdawać testy z prawa drogowego? Czasami otrzymuje aż 6 stron do wypełnienia, jedna za drugą. Czy wy też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj
Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎03 o 13:34, Gość gość x napisał:

Nie wiecie czasem dlaczego za każdym moim postem , który chcę tu umieścić muszę zdawać testy z prawa drogowego?

 

Jest to tzw.:

 reCAPTCHA – rozwiązanie informatyczne, dzięki któremu rozproszona aktywność użytkowników Internetu jest wykorzystywana do pomocy przy rozpoznawaniu fragmentów zeskanowanego tekstu, z których odczytaniem nie poradziło sobie oprogramowanie OCR. Łączy ochronę stron internetowych przez CAPTCHA z pożyteczną pracą użytkowników sieci.

W związku z masowym wykorzystaniem botów do rozpowszechniania spamu coraz więcej serwisów zabezpiecza swoje strony internetowe poprzez CAPTCHA. Użytkownik musi rozpoznać znajdujący się na obrazku fragment celowo zniekształconego tekstu – dowodzi w ten sposób, że jest żywym człowiekiem, a nie maszyną. Zadania CAPTCHA (pary złożone z obrazka i ukrytego na nim słowa) są generowane automatycznie przez odpowiednie programy

 

Więcej na stronce:   https://pl.wikipedia.org/wiki/ReCAPTCHA

 

Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎03 o 13:34, Gość gość x napisał:

Czasami otrzymuje aż 6 stron do wypełnienia, jedna za drugą. Czy wy też tak macie ??

Piszący na nickach niezarejestrowanych tak mają.

Ilość wyświetleń zależy od trafności poprzednich odpowiedzi - czyli właściwego kliknięcia w obrazek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość subnet

Czy Magda mogłabyś posłuchać innej Magdy, która udziela się bardzo produktywnie na YT i ocenić jej nauki filozoficzne? Jedno co mnie niepokoi to , że jej wykładach dotyczących wszystkich dziedzin ludzkich problemów, nie napotkałem by choć raz napomknęła na temat wiary czy Boga.

Jej wykłady są na:   selfmastery.pl 

Oczywiście nie mam uprzedzeń do świeckich nauk , jednak niektóre jej wykłady wchodzą w obszary duchowości, bez przyznania się do istnienia duchowości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj
Dnia 12.03.2019 o 18:43, Gość gość subnet napisał:

Czy Magda mogłabyś posłuchać innej Magdy, która udziela się bardzo produktywnie na YT i ocenić jej nauki filozoficzne? Jedno co mnie niepokoi to , że jej wykładach dotyczących wszystkich dziedzin ludzkich problemów, nie napotkałem by choć raz napomknęła na temat wiary czy Boga.

Jej wykłady są na:   selfmastery.pl 

Oczywiście nie mam uprzedzeń do świeckich nauk , jednak niektóre jej wykłady wchodzą w obszary duchowości, bez przyznania się do istnienia duchowości.

 

 

Napisz proszę konkretnie o jaki temat Ci chodzi, który ona porusza. Spróbujemy wspólnie rozeznać. 

Swego czasu wpadłam na jej filmik o toksycznych ludziach i w trakcie słuchania go zamknęłam. Zdałam sobie sprawę, że za określeniem "toksyczny człowiek" stoi zły i nim manewruje na lewo i prawo ku utrudnieniu życiu innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

Polecam na youtub Dotyk Boga odc. 143 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
Dnia 23.04.2019 o 15:47, Gość ojj napisał:

Polecam na youtub Dotyk Boga odc. 143 

Dzięki ci za modlitwę jakieś 4 tyg temu , na pewno to była od ciebie choć mogę się mylić. Spływała do mnie nieokreślona radość z kierunku Poznania, to chyba od ciebie.

Ostatnio doznałem "dotyku Boga", miałem 9 dni konania w wielkim tygodniu. Nie wiem jak przeżyłem ale 2 razy chciałem już umrzeć. Mimo wszystko jakoś żyję , i dochodzę do zdrowia. Można powiedzieć , że miałem współudział w męce pańskiej.

Unikając szczegółów tylko wspomnę o upadku z dużej wysokości z drzewa, wizyta na pogotowiu , popękane żebra ale kręgosłup na szczęście cały. W tych dniach ojciec odszedł , musiałem w tym stanie pójść na pogrzeb i pożegnać się z nim na ostatnią drogę.

Nie lubię się rozczulać nad sobą , więc o innych nieszczęściach nic nie wspomnę.

Nie wiem dlaczego nasza rozmowa milczy , czyżby znów w szpitalu ?

Pozdrawiam was . Jutro wspaniała niedziela.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Szkoda, że temat już w zaniku.

Nie wiem dlaczego tak niechętnie temat snów porusza większość osób.

Nawet nauka, trzeba przyznać wycofała się i nie potrafi tego świata snów nawet rozpoznać ani opisać.

Tymczasem absolwentka średniej szkoły (z Finlandii ) zadała sobie trudu i przy pomocy znajomych ze studia grafiki video nagrała swe najbardziej szokujące sny na poniższym video:

 https://www.youtube.com/watch?v=3CF3q3k3FSI

Chciała by cały świat poznał jej niezwykłe sny. Wszystkie sceny z tego filmu są tak jak opisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×