Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
Czy byłyście już kiedyś na 40 godzinnej adoracji ? czy tam podają herbatę , czy może zabrać z domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj organizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anialon , napisz ile minut trwa wasza niedzielna msza , bo w Manczester msze dla Polonii mogły być tylko po 20 minut ? Może u was jest inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
20 minut? Żart.. Tutaj jest pełna godzina a jak się przeciągnie nie ma problemu. Nigdzie nie słyszałam o tak kròtkich mszach. Nawet te dla dzieci trwają godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żart Anialon tak tam było , a tu w Polsce w naszym kościele trwa 45 minut , ale w dni powszednie . A co tam u ciebie się zmieniło , pokonałaś swe problemy o których kiedyś wspominałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczęta , mam taki mały problem bo nie rozumiem kobiet ale wy może wyjaśnicie sens słów piosenki Mini World : piosenkarka śpiewa : Jeśli prawdą jest , że jesteśmy wolni , że możemy odlecieć , to dlaczego gdy przybywam , to mam wrażenie że się dławię ? ..... Czuje się jakbym biegła w zwolnionym tempie w tym małym świecie i nadal śnię , że nadal śpiewamy tę samą melodię ?... Nie rozumiem ich , chcą mi powiedzieć dlaczego mi jest tak zimno . Czy tak się umiera ? A jeśli ja chcę przeżyć , to czy muszę to zaakceptować i ze wszystkim się im dostosować ? Z dala od mojego ideału życia ? ... Czuję jak bym w każdej chwili umierała , czuję że życie moje trwało tylko chwilę ... Niesiona przez horyzont , przez nie znane nuty muzyki - śpiewam o nadziei , aby oddać moje magiczne życie .... To tylko fragmenty zwrotek piosenki ale wynika z tego , że to jakieś pożegnanie . A co konkretnie Indila chciała przekazać , to może wiecie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wiedziała , że musi od nich odejść bo jej święte serce nie mogło znieść obłudy tamtego towarzystwa i nieudanego małżeństwa z Pascalem . W tym utworze muzycznym zapłakała na swoim nieszczęśliwym życiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest akurat zarzut , gdyż tylko osoby kapłańskie są zwolnione z tego , bo w przeciwnym razie musiałyby po wyjęciu z tabernakulum kielicha z sakramentem komunii nieść go do wiernych na kolanach , co by utrudniło posługę . W objawieniu Bóg zwolnił z tego obowiązku kapłanów a jednak cieszą mnie przykłady takich księży , którzy klękają , dając nam dobry przykład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Pracuję nad nimi. Zobaczymy jak to będzie. Dziwna sprawa z ta kròtka msza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno o tym dramacie Goledzinowskiej pisano , ale trzeba przyznać , że zbytnia dyscyplina matek wobec swoich dzieci często omija ich dobro i ich bezpieczeństwo . Można by o tym napisać wiele tomów. Albo weźmy np. historię bł. Karoliny Kózkównej , której mama mimo usilnych próśb córki , nie zabrała jej ze sobą na nabożeństwo do kościoła . Została sama w domu i wówczas napatoczył się soviecki żołdak , musiała uciekać przed nim przez lasy i bagna , straciła swe życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by choć część ludzie modliło się z takim zapałem serca jak na poniższym filmie śpiewa Aglika Petrova https://www.youtube.com/watch?v=V0sLuVRPP5k to byłoby tysiące nawróconych , uzdrowionych i ocalonych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami modlę się z takim natchnieniem jak modlili się kiedyś polacy w kościołach w pierwszych tygodniach września 1939 r. , rzeczywiście dzieją się wtedy niezwykłe rzeczy . Jednak trudno mi później to powtórzyć , świecki świat bezustannie kusi i zwodzi , wszystko się później niepotrzebnie odkłada na później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ta mapa dotyczy małopolski , a ja jestem z południowego zachodu polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×