Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
życzę wam wszystkim: anialon , rozmowo , joannie , elu1 , icono , mo..lko i wielu innym wspaniałym tu piszącym lub tylko czytającym Radosnych i szczęśliwych świąt z okazji Bożego Narodzenia i przyjęcia wielu łask od Jezusa przychodzących przez tę 8 dni świętowania .. Dziękuję za wszystko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Dziękuję miły gościu i proszę o modlitwę w bardzo ważnych dla mnie 2 intencjach aby się w Nowym Roku urzeczywistniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam to świadectwo zamieścić kilka dni temu. Co za zbieg okoliczności :) Bòg dokonuje w nim wielkich cudòw więc koniecznie wysłuchajcie. (Link powyżej-wskrzeszenie w Lublinie) Błogosławionego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś nie chce mi się wierzyć temu , że zagląda tu aż połowa jakiejś miejscowości , jak o tym zapewniał gość . Obecnie piszę tutaj, jak widać nie wiele osób a część tylko sezonowo . Gdyby była to prawda było by tu tłoczno , ale jakoś nie widać . Być może zagląda tu jakaś ciekawa harcerka i rozprowadza wśród znajomych nowe linki o objawieniach . założycielka tematu ma chyba ponowny brak łączności na komputerze , a googla Chrome niewiele jej pomaga . Najlepsza wyszukiwarka to Firefox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 10:01 masz rację , ja kiedyś byłem przypadkiem w sanktuarium św Elżbiety we Wro. ..awiu , i tam zauważyłem ślady chorągwi harcerskiej , która tam w 1 - soboty miesiąca bywa . Leżała tam nawet kartka z wydrukowanymi orędziami Maryi . A na Jasną Górę też często przybywają szczepy harcerskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kto jeszcze poza anialon i modelką czyta wpisy w moim temacie. Ile to jest osób, nie jest przecież takie ważne. Jeśli chociaż jedną osobę treści tu zamieszczone przybliżyły do Boga, to warto było ten wątek założyć. Nie pisałam, bo moje święta w tym roku były takie bardzo w cieniu krzyża. Kolejne z resztą. Trzeba jednak wszystko przyjąć, bo pełnia szczęścia, to dopiero po tamtej stronie. Jedno wiem na pewno. Kocham Jezusa Eucharystycznego a On mnie :) Dziś, ze względu na Sylwestra miałam zamiar poprzestać na jednej adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tym mocnym postanowieniem zostałam w domu. Tzn. próbowałam, bo zostałam z niego wręcz wyrwana tęsknotą nie do opisania i zaprowadzona do kaplicy wieczystej adoracji. Co za szczęście tam być. Tak tylko być, bez uczuciowych wzlotów, emocjonalnych fajerwerków, tylko wierzyć, że On tam jest i patrzy na mnie i ...cieszy się. Jak wzrusza myśl, że nie jestem tam sama, bo są i inni ludzie, wśród nich młodzi, którzy z Bogiem chcą pożegnać stary rok i z Nim rozpocząć nowy. Kochani moi, niech ten nowy rok 2018 będzie dla Was szczęśliwy, bo przeżywany z Bogiem. Jeśli będziecie mieli Go w sercu żyjąc w łasce uświęcającej, to nie bójcie się niczego, bo wszystko co się stanie, doprowadzi Was do spotkania z Nim. Szczęśliwego nowego 2018 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 Dziękuję Ci Ojcze Niebieski, Ukochany Jezu i Ukochany Duchu Święty, że jesteście dla nas... Niebem i Chlebem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:22 rozmowo , twe słowa są bardzo podobne do tych w dzienniczku Faustyny Kowalskiej . Ona też tęskniła za adoracją jak była siostrą w zakonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 🌻 Każdy zakochany w Panu Jezusie tęskni za Nim i Jego Obecnością :) I to jest piękne :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, potrzebny szturm modlitweny za moją przyjaciòłkę ktòrej po badaniu wyszły podwyższone markery nowotworowe. 2dzieci ktòre jej bardzo potrzebują. Ma tylko 40lat. Błagam mòdlcie się o nią ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam. Mòdlcie się ze mną za nią bo jest bardzo przygnębiona i przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon dziś 🌻 Powiedz koleżance by chwyciła się z ufnością i wyrwałością za novemme ponnpejanską wówczas Matka Boża razem z nią wymodli u Pana Jezysa uzdrowienie tak jak u mnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jej powiedziałam i kazałam poczytać świadectwa. Czytałam też o raku płuc bo na płucu znaleźli zmianę. I nie chcę jej martwić :( paskudna sprawa. Biję się sama z myślami. Raz mam dobre a za chwilę odwrotne. Zwariować można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bogu ona dzisiaj pytała jak odmawiać Nnnoowweenne. :) bardzo mnie to ucieszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon dziś Dzięki Bogu ona dzisiaj pytała jak odmawiać Nnnoowweenne. usmiech.gif bardzo mnie to ucieszyło 🌻 Kochana Anialon :) Aż się wzruszyłam na te słowa, które napisałaś ;) Mało kto tak od razu łapie się za Novennę a tu proszę tak szybko :) Matka Boża będzie ją prowadzić :) Co sądzisz o modlitewnych skrzynkach netowych by tam wpisać jej intencje? By miała szturm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi kochani :) 🌻 Tą książkę dostało mi się pod choinkę :) https://www.youtube.com/watch?v=eu62tnPavvI Dopiero dzisiaj wpadł mi ten filmik na youtub :) Ze względu na to, że Was bardzo lubię będę pisać fragmenty z niej gdy będzie mnie poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po otwarciu jej na chybił trafił ;) wzrok padł mi na tekst ze str. 108: [ 🌻 Tomasz Terlikowski się pyta] "A jaką...K.s.i.ą.d.z...ma metodę na odmawianie...R.ó.ż.a.ń.c.a...?" [ 🌻 ks Piotr Glas odpowiada] "Nie odmawiam go raczej w...k.a.p.l.i.c.y..., bo jak siedzę a do tego jestem zmęczony, czy jest za ciepło to natychmiast odpływam w czasie nieustannie powtarzanych słów. Uwielbiam natomiast odmawiać...R.ó.ż.a.n.i.e.c...idąc albo kierując samochodem. W mojej poprzedniej parafii mówiłem często, że między tamtym kościołem a następną parafią jest nie trzy mile, ale jeden...R.ó.ż.a.n.i.e.c...odległości. [ :) ] Często powtarzałem też ludziom, że gdy stoją w korku, zamiast się złościć, przeklinać, lepiej niech odmawiają...R.ó.ż.a.n.i.e.c...Wielu z nich weszło to w krew. A ja wiem, także ze swojej pracy egzorcysty, że odmawianie...R.ó.ż.a.ń.c.a...nigdy nie jest "klepaniem", bo każde odmówione "Zdrowaś Maryjo" wprowadza szatana we wściekłość. Widziałem, co demony robią na egzorcyzmach, gdy zaczyna się modlić do Matki Bożej [ 😍 :) ] Niektóre z tych wydarzeń do tej pory są dla mnie tajemnicą. Kiedyś, pamiętam, walczyłem o pewną dziewczynę, miałem krzyż, robiłem wszystko, co trzeba w czasie egzorcyzmów, kładłem krzyż na piersiach, na głowie, błogosławiłem dziewczynę, ba, nawet mówiłem "w Imię ...J.e.z.u.s.a...C.h.r.y.s.t.u.s.a..." i nic. Zero reakcji. W pewnym momencie pomyślałem, że odmówię "Zdrowaś Maryjo". I wtedy się zaczęło. Demon ryczał tak strasznie, że myślałem, że mury pękną. Mogę powiedzieć, że demon oszalał z wściekłości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 Tomasz Terlikowski: "Na Imię Jezusa nie reagował, a na imię Maryi tak?" 🌻 ks Piotr Glas: "Tak było, ale ja sam do końca tego nie rozumiem. Ludzie pytają mnie, jak to, przecież...J.e.z.u.s...był...B.o.g.i.e.m... a Maryja "tylko" stworzeniem,...J.e.z.u.s...jest potężniejszy, a krzyż jest najsilniejszym sakaramentalium. To wszystko prawda, i rzeczywiście, szczególnie na pierwszym etapie Imię...J.e.z.u.s...jest niezwykle mocne, demony się poddają, ale są też takie sytuacje, gdy Imię nie sprawia im problemu, a poddają się dopiero, gdy odwołuję się Maryi; one nie są w stanie wypowiedzieć Jej imienia. I straszliwie przeciwko Niej bluźnią...B.ó.g...dał Maryi taką władzę nad demonami i szatanem. To piękna i wielka tajemnica."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół święty to instytucja finansowa. Słowo boże to perfidne kłamstwo. Przekaz jest prosty: największy dar, który otrzymałeś nie liczy się, to "próba"... Żałuj za grzechy! Jesteś niegodny! Bezmyślnie klep zdrowaśki i dawaj na tacę a będziesz odkupiony. Rzucaj różne zaklęcia, np "dla jego bolesnej męki" i inne czary mary, które wbijają w podświadomość odpowiednie przekonania. Ślepo podążaj za stadem. Stado ma zawsze rację, skoro stado się modli to ty też to rób! Nie miej własnego zdania. Masz być bezmyślny i ślepo ufać temu, co mówi homo w sukience. Jeżeli Twój pogląd przynajmniej nieco odbiega od wytyczonego szlaku, to jesteś szatańskim niegodnym bezbożnym heretykiem. Sługa boży w sukience na podwyższeniu ma zawsze rację. On zinterpretuje słowa z biblii za ciebie, żebyś przypadkiem nie musiał zacząć myśleć. Nie możesz interpretować biblii po swojemu bo jesteś za głupi. Kodeks kościoła katolickiego wcale nie zaprzecza słowom biblii. Czuj się niegodny, czuj wstyd. Jesteś nikim, twoje życie to nic niewarta próba. Wierz w to, że musisz umrzeć zanim zaczniesz żyć. Teraz masz cierpieć, więc cierp jak najwięcej i klep zdrowaśki, bo jak nie to boga dla ciebie nie wystarczy. Wierzy we wszystko co idzie z ambony i radia maryja. Nie czytaj biblii a przede wszystkim nie interpretuj jej na swój sposób. Czuj się niegodny zjedzenia wafelka. Jesteś gorszy. Nie znaj historii kościoła katolickiego. Nie są Ci potrzebne takie daty, jak np. 593, czyli wprowadzenie wiary w czyściec, 1190 - wprowadzenie sprzedaży odpustów od kar czyśćcowych, 1492 - mord 100 mln ludzi w imię boga , 1870 - papież stał się nieomylny i ważniejszy niż pismo święte. i wiele wiele innych. Indeks ksiąg zakazanych, ale to cię nie dotyczy bo jesteś zwykłym idiotą, który sam wiesz jak długo nie przeczytał żadnej książki, więc co cie interesuje między innymi Kolumb czy Kopernik. Bądź tak ogłupionym żeby nie mieć pojęcia o innych religiach. Ślepo wierz w to co ci włożyli do głowy bo tutaj się urodziłeś. Dalej zaprzeczaj sam sobie, bo ciężko ci się przyznać, że jednak żyłeś w błędzie i to w dodatku tak długo. Sam zostałem wychowany w wierze katolickiej i nieświadomie brałem udział i wierzyłem w ten haniebny proceder przez około 20 lat. Nie twierdzę również, że cały kościół jest zły, bo niewątpliwie są w nim ludzie, którzy starają się głosić prawdziwe dobre słowo. Ponadto twierdzę, że ta szopka jest nowotworem na społeczeństwie zakorzenionym przez całe pokolenia wmawiania kłamstwa za kłamstwem aż stało się ono prawdą, które trzeba w końcu wyplewić, ale społeczeństwo jest na to jeszcze zbyt głupie. Z dobrego serca - jeśli wierzysz, że możesz wymazać swoje hu**we zachowanie klepaniem zdrowaśki za zdrowaśką, to proszę, zastanów się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Rozmowo - Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa z 20:24 Wejdz sobie na swiadectwa o nnoowweennoiee ppoommppeejjaannsskkiieejj i poczytaj ile jak to powiedziales h...ych zachowan dzieki klepaniu rozancca ludziom udalo sie ze saojego zycia wymazac. Od nalogow poprzez masturbacje .. ale to tylko malenka kropla w morzu Zdziwisz sie o co mozna sie modlic (praktycznie o wszystko) i ile ludzi zostawia swoje swiadectwa bo zostali wysluchani. Twoja wypowiedz jest dokładnym odwróceniem tego co mòwi ks.Glas i inni wspaniali kaznodzjeje... Z Panem Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Kochana Anialon usmiech.gif Aż się wzruszyłam na te słowa, które napisałaś oczko.gif Mało kto tak od razu łapie się za Novennę a tu proszę tak szybko usmiech.gif Matka Boża będzie ją prowadzić .... nie moge odpisac na ten post bo mi spamuje :( sprobuje jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to spròbuję się odnieść do wpisu z wczoraj a propo szturmu modlitewnego otòż wybiòrczo po nazwach wpisywałam prośbę do skrzynek gdzie serce wskazywało. A dzisiaj " przypadkiem" choć nie wierzę w przypadki obejrzałam sobie odc 61 Dotyku Boga i od razu wysłałam do Agnieszki wysłuchajcie i powiedzcie czy Bòg nie jest cudowny? Tam jest poznanie dla niej :) Wczoraj cały dzień płakałam do Boga by ją uzdrowił. Dzisiaj ogarnia mnie wielka nadzieja i przekonanie że wszystko będzie dobrze. Daj Boże! Dziękuję Wam za modlitwę za Agę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 anialon dziś Chwała Panu :) :) :) !!! Wyślij jej ten odcinek :) Pan jest wierny Swoim Słowom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×