Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
N.O.W.E.N.N.A...Z...OFIAROWANYCH...K.O.M.U.N.I.I...Ś.W.I.Ę.T.Y.C.H I Ta n.o.w.e.n.n.a składa się z dziewięciu kolejnych K.o.m.u.n.i.i. ś.w.i.ę.t.y.c.h, ofiarowanych ku czci J.e.z.u.s.a , Króla Wszystkich Narodów. J.e.z.u.s. powiedział: „Pragnę, aby d.u.s.z.a wierna, która ku Mojej czci przyjmie to n.a.b.o.ż.e.ń.s.t.w.o, odprawiła tę N.o.w.e.n.n.ę... K.o.m.u.n.i.i...Ś.w.i.ę.t.y.c.h. Ta d.u.s.z.a powinna ofiarować ku Mojej czci, jako Króla Wszystkich Narodów, dziewięć kolejnych K.o.m.u.n.i.i....Ś.w.i.ę.t.y.c.h, i podczas tej...n.o.w.e.n.n.y powinna (jeśli to możliwe) w.y.s.p.o.w.i.a.d.a.ć się.” I P.a.n J.e.z.u.s dał do zrozumienia, że jako kolejnych dziewięć K.o.m.u.n.i.i...św. należy rozumieć 9 kolejnych K.o.m.u.n.i.i...św., które d.u.s.z.a przyjmie, lecz nie musi ona komunikować przez kolejnych dziewięć dni kalendarzowych. Wielka i nieporównywalna Moc i działanie tej n.o.w.e.n.n.y... została objawiona służebnicy J.e.z.u.s.a w jednej z wizji. Widziała J.e.z.u.s.a spoglądającego w niebo. Dziewięć razy wydał rozkaz – i za każdym razem zszedł Anioł na ziemię, po czym Pan J.e.z.u.s powiedział: „Moja córko, d.u.s.z.y, która ofiaruje Mi tę n.o.w.e.n.n.ę, ześlę po każdej przyjętej k.o.m.u.n.i.i...Ś.w.i.ę.t.e.j, jednego Anioła z Chórów Niebiańskich i postawie go przy jej boku, by chronić tę d.u.s.z.ę do końca życia.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd Pan J.e.z.u.s pragnie, abyśmy o.d.p.r.a.w.i.a.l.i tę n.o.w.e.n.n.ę...również za innych i podkreśla taką konieczność: „Ta n.o.w.e.n.n.a może być również o.f.i.a.r.o.w.a.n.a za inną d.u.s.z.ę, która również otrzyma w rezultacie tę niezwykłą ochronę moich A.n.i.o.ł.ó.w. Proszę moich w.i.e.r.n.y.c.h, by wciąż o.f.i.a.r.o.w.a.l.i Mi tę n.o.w.e.n.n.ę...za te d.u.s.z.e, które nie mogą uczynić tego same za siebie, abym mógł zsyłać A.n.i.o.ł.y dla nich jako ochronę i pomoc. W tych c.zasach o.statecznych wzrosła moc wroga wielokrotnie. Widzę jak bardzo Moje dzieci potrzebują Mojej ochrony.” Pan J.e.z.u.s w swej niewypowiedzianej, szczodrobliwej dobroci, dał jeszcze jedną obietnicę: poza ochrona A.n.i.o.ł.ó.w, można o.f.i.a.r.o.w.a.ć tę n.o.w.e.n.n.ę również w innej intencji. Pan J.e.z.u.s obiecał: „Jeżeli zgodne to będzie z Moją Ś.w.i.ę.t.ą Wolą, wysłucham i wypełnię prośby skierowane do Mnie w tej...n.o.w.e.n.n.i.e... Niech d.u.s.z.e przychodzą do mnie bez zastrzeżeń z wszystkimi swymi sprawami.” I Nichil Obstat: czcigodny Edward Santana, J.C.D. Kanonik S. Exs. Enrique Rivera, D.D., Biskup z caguas Puerto Rico 15 sierpnia 1993.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. Pan J.e.z.u.s. prosi aby odmawiać przy tej n.o.w.e.n.n.ie. I K.o.n.s.e.k.r.a.c.j.a wobec Maryi Orędowniczki Wszystkich Łask J.e.z.u.s. prosi tych którzy czczą to n.a.b.o.ż.e.ń.s.t.w.o do k.o.n.s.e.k.r.a.c.j.i siebie wobec Jego matki tytułując ją jako “Maryja, Orędowniczka Wszelkich Łask”. Jego służebnica zapisała słowa J.e.z.u.s.a. “Moja ukochana córeczko, twój Pan i B.ó.g przychodzi do ciebie z przesłaniem wielkiej wagi. Chce, by d.u.s.z.e które czcza Moje n.a.b.o.ż.e.ń.s.t.w.o ‘J.e.z.u.s.a Króla Wszystkich Narodów’ zrobiły specjalna k.o.n.s.e.k.r.a.c.j.e wobec Mojej N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.e.j Matki “Maryi Orędowniczki Wszystkich Łask” która sprawi Mi wielka radość z powodu Mojej Wielkiej Miłości jaka darze Moja N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.ą Matkę. Ludzie MUSZA uznać jej nieodzowna role jako Orędowniczki, Naczynia wszystkich Moich Łask dla ludzkości. Kiedy ten dogmat będzie oficjalnie ogłoszony przez Mój K.o.ś.c.i.ó.ł wtedy ustanowię Swoja władzę na ziemi.” Potem N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a Panna ukazała się kolo Naszego Pana i powiedziała: “Córko, wiedz ze otrzymałam tą m.o.d.l.i.t.w.ę za moje dzieci z Serca mojego B.o.s.k.i.e.g.o Syna”. J.e.z.u.s wtedy ujawnił M.o.d.l.i.t.w.ę K.o.n.s.e.k.r.a.c.j.i wobec Maryi, Orędowniczki Wszelkich Łask: I "O Maryjo, N.aj.ś.w.i.ę.t.s.z.a i N.i.e.p.o.k.a.l.a.n.a Matko B.o.g.a J.e.z.u.s.a, naszego Najwyższego Kaplana i Największej Ofiary, Prawdziwego Proroka i Suwerennego Króla, przychodzę do ciebie jako Orędowniczki Wszelkich Łask, ponieważ nią rzeczywiście jesteś. O Fontanno wszystkich łask! O Najjaśniejsza z Róż! Najczystszy Strumieniu! Nieskazitelny Kanale wszystkich łask B.o.g.a! Przyjmij mnie, N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a Matko! Przedstaw mnie i moje potrzeby P.r.z.e.n.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.e.j Trójcy! Niech oczyszczone i u.ś.w.i.e.c.o.n.e w Twoich Oczach powrócą do mnie przez ciebie jako laski i b.ł.o.g.o.s.ł.a.w.i.e.ń.s.t.w.a. Oddaje siebie i poświęcam dla ciebie, Maryjo, Orędowniczko Wszelkich Łask by J.e.z.u.s Nasz Jedyny Prawdziwy Mediator, Król wszystkich Narodów władał w każdym sercu. Amen. J.e.z.u.s także przekazał następujące przesłanie: “Moje dzieci, pragnę jedynie waszego pokoju i szczęścia! Moja N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a Matka apeluje do was bez przerwy! Ona was prosi…dzieci, słuchajcie waszej Niebiańskiej Matki. Czy jest jakiś bardziej czuły i kochający ambasador niż Moja własna Matka? Zrozumcie, Moje dzieci, jeśli przyszedłbym do was w Moje Mocy i Majestacie przed Moja Matka przychodząca w czułości i prostocie, nie bylibyście w stanie tego znieść z powodu strachu. Czas nadchodzi, Moje dzieci. Wasz Pan nadejdzie w wielkiej Mocy i Majestacie. Moja N.a.j.ś.w.i.ę.t.s.za Matka przygotowuje Mi Drogę z wielka troska. Moje dzieci, macie wielki dług u swojej Niebieskiej Matki”. W grudniu 12, 1993, Uroczystość Matki B.o.ż.e.j z Gwadelupe, Nasz Pan powiedział następująco o Jego Matce: ”Maryja nie Władałaby po Królewsku, gdyby nie kochała jak najlepsza Matka” i powiedział „Niech wszyscy to wiedza”. I Do cyklu tych m.o.d.l.i.t.w..należy jeszcze; Litania na cześć J.e.z.u.s.a K.r.ó.l.a wszystkich Narodów K.o.r.o.n.k.a Jedności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.25 do 11:47 a czy ty waleczna , jesteś mocna ? 🌻 Sama z siebie nie :) Ale to nie jest problem ponieważ: I Biblia Warszawska: Lecz powiedział do mnie: Dosyć masz, gdy masz łaskę moją, albowiem pełnia mej mocy okazuje się w słabości. Najchętniej więc chlubić się będę słabościami, aby zamieszkała we mnie moc C.h.r.y.s.t.u.s.o.w.a. I Biblia Tysiąclecia: lecz /Pan/ mi powiedział: Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali. Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc C.h.r.y.s.t.u.s.a. I Biblia Gdańska: Ale mi rzekł: Dosyć masz na łasce mojej; albowiem moc moja wykonywa się w słabości. Raczej się tedy więcej chlubić będę z krewkości moich, aby we mnie mieszkała moc C.h.r.y.s.t.u.s.o.w.a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki z 22:16 Każdy człowiek piszący w temacie wiary jest ofiarą większych lub mniejszych błędów lub sideł demońskiej presji , która chce byśmy zapomnieli o zasadzie , że: mamy dawać Bogu tylko swe starania i trudy często wyśmiane przez świadków lub odbiorców naszego pisania , natomiast sukcesów osiągnięcia czyjegoś oświecenia oczekiwać od działania łaski bożej . A na pewno nie sięgać po jakiekolwiek naciski bezpośrednie . Natomiast jeśli chodzi o życie wewnętrzne to jest chyba 5 rodzajów pychy , np. pycha w działaniu , pycha w pragnieniach , pycha w pokonywaniu pokus , pycha w dążeniu do celu , ... itd . Kiedyś znałem je na pamięć i nawet do każdej pamiętałem zebrane słowa z objawień Maryi na pokonanie każdej tej pychy. Ale jak ktoś ma codzienny krzyż cierpienia to jest łatwiej pokonywać te pychy .( u mnie np. jest krzyżem codziennym ta choroba na którą umarła św Bernadetta z Lourdes). Pozdrawiam cię , dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.05 Piszesz: "u mnie np. jest krzyżem codziennym ta choroba na którą umarła św Bernadetta z Lourdes 🌻 Chorujesz na astmę czy gruźlicę ? św Bernadetta z Lourdes chorowała i na astmę i na gruźlicę. I na gruźlicę umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na astmę , co odczuwam jako brak tlenu przy niskich temp. np. w zimie . Ale Bernadetta piła wodę z groty a nie doznała uzdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 20:46 znajdź grupę modlitweną z charyzmatami uzdrowień i zacznij chodzić na spotkania, oczywiście w swojim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon , powiedz mi czy na tegorocznej kolędzie , gdy przyjęłaś księdza , rozmawialiście o objawieniach Maryi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Dobre pytanie. Może się zdziwisz gościu... ale nigdy nie trafiłam na ogłoszenia gdzie ksiądz mòwił że będzie domy odwiedzał. Mieszkam na emigracji a tutaj to wygląda chyba nieco inaczej. Chodzę na polską i na angielską mszę a polski ksiądz ma pod swoją pieczą 2 ròżne kościoły i z tego co zauważyłam jest bardzo zajęty. Tu chyba tego nie ma gdyż ksiądz musiałby po adresie autem jeździć od domu do domu więc ile ta kolęda musiałaby trwać? Poza tym wszędzie parkingi płatne. Ksiądz nasz jest chory, jak rozdawał komunię raz zemdlał. Szkoda trochę. Ale còż. Tak samo mam żal do losu że spowiedź jest tylko raz w tyg. I mało kto na nią wogòle chodzi. Msze odbywają się w ang kościele więc polskie msze i spowiedź jest tam gościnnie. Jak jest wolne miejsce, chociaż regularnie. W Polsce to wszystko jest w zasięgu ręki! O losie... Może niepotrzebnie się jednak użalam. Czemu pytasz? Jakie to ma znaczenie? Możemy tutaj też na ten temat porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś byłem 2 miesiące w Manczester i tam też bywałem na niedzielnych mszach . Ale tam zbierano dwa razy na tacę: przed mszą i po . Czy u was też tak tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pewnej miejscowości San Damiano w 1961 r. pewna matka trojga dzieci Mama Rosa , chora na przepuklinę leżała w łóżku , wiła się z bólu z powodu przepukliny i cierpiała bardzo od kilku dni . W pewnym momencie do drzwi zapukała ubogo ubrana młoda kobieta i poprosiła o datek na będący w potrzebie kościół Santa Maria del Gracie . Chora będąca w bólach bez wahania pozbyła się połowy swych oszczędności na leczenie . Wówczas Niewiasta poprosiła o rozmowę z chorą . Tam przy łóżku chorej wziąwszy ją za rękę powiedziała : "... przybyłam tu do ciebie bo słyszałam modlitwy o twe uzdrowienie i przyszłam by cię uleczyć .. " . Następnie kilka razy kazała jej wstać i wówczas bóle ustąpiły a zdrowie wróciło. Po 3 Latach w październiku , Mama Rosa przebywała w swoim ogrodzie przy swym domu i zauważyła dziwną mgłę , która osiadła kolejno na kilku drzewach a po chwili z chmurki wyłoniła się niezwykłej piękności dziewica i błagała Mamę Rosę by mówiła światu o potrzebie modlitwy i nawrócenia , gdyż kara boża jest blisko . Mama Rosa zatrwożona wymawiała się od tego obowiązku , mówiła : a któż mnie posłucha , ubogą starszą osobę . A wówczas Maryja powiedziała : " Ty mów o tym , o co ciebie proszę a ja nakażę tej gruszy by zakwitła ... ". Zakwitła z minuty na minutę , a na drugi dzień inne drzewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj czasami zbierane są pieniądze 2 razy. Jedna zbiòrka jest na kościòł a druga na szkoły katolickie, albo biednych, albo na misje, ròżnie. Ech, ta migracja daje w kość czasem. Maryja wczoraj przyszła mnie pocieszyć. Nasza mama kochana. Ja już chyba do końca życia będę żyć z sercem na pòł rozdartym. Szkoda że nie mogłam Jej usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego sądzisz anialon , że twój problem nie da się rozwiązać szczęśliwie ? Nie wiesz , że Bóg jest znany od spełniania spełnienia rzeczy niemożliwych ? Poszukaj sobie na youtube video , pt.: Litania do Matki Bożej rozwiązującej węzły . Jak wpiszesz tam ten tytuł to szybko znajdziesz tę litanie i odmawiaj ją przez 9 dni a Matka Boże twe węzły życiowe rozwiąże . Tylko sobie nie wmawiaj , że to niemożliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tej modlitwie nawet się nią już kiedyś modliłam. Jest piękna. Gościu ja sobie niczego nie wmawiam, a poza tym jeszcze tego samego dnia spadł mi z nieba pomysł na biznes ;) coś nad czym warto pomyśleć. Zobaczymy co przyniesie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria mówi o tym , że jak oczekuje się na komunie świętą nie należy oczekiwać posługi kapłana ale spotkania z Jezusem . A ponad to mówi , że Intronizację Jezusa trzeba trzeba na nowo przeprowadzić . https://www.youtube.com/watch?v=q3RDngBHeVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nie chciały byście aby wyznaczyć godzinę , w której wszyscy będziemy odmawiać różaniec ( jedną część ) w ważnych sprawach ratowania zagubionych na drogach życia ? Maryja będzie nas wspomagać , ale funkcja lektorki musi być przechodnia aby każda mogła podawać intencję . Ja (poszukiwany) mogę znaleźć godzinę od 22 do 24:00 , albo jedną godzinę od 2 do 6:00 nad ranem . Za dnia to nie dam rady . Co wy na to ? . Jak nie możecie , to nic nie odpowiadajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś miałem przydzieloną o 3 w nocy godzinę z nieustającego różańca za papieża Jana Pawła II , niestety wiele razy zaspałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.15 Piszesz: "czy nie chciały byście aby wyznaczyć godzinę , w której wszyscy będziemy odmawiać różaniec ( jedną część ) w ważnych sprawach ratowania zagubionych na drogach życia ?" 🌻 wyznaczyć godzinę osobiście nie chciałabym bo np. idąc przez miasto mogę wstąpić na Adorację i pomodlić się Koronką w tej intencji. Na Rozańcu też w ciągu dnia można szybciej znaleźć czas w różnych godzinach a nie o konkretnej porze. Np. lubię modlić się Rozańcem z Radiem Maryja (w tym samym czasie leci w TV Trwam) ok godz. 20:20 z innymi. Wtedy Różaniec trwa ok. 25min. Albo lubię włączyć sobie z youtub Rozaniec na kanale InternetPrawicowy. Także mogę się dołączyć ale jak dla mnie wygodniejsze byłoby właśnie o dowolnej porze w ciągu dnia. Co o tym myślisz? Albo... np. kiedy będą się modliły dwie osoby Rozancem to na zmianę żeby nie obciążać zbytnio dodatkowo by móc wytrwać. I np. jedna osoba modliłaby się w dni parzyste a druga osoba w dni nieparzyste. Czyli na zmianę co drugi dzień. A kiedy np. dołączyłaby trzecia osoba to każdy modliłby się co trzy dni ten jeden Rozaniec i ciągłość modlitwy byłaby zachowana :) A np. kiedy byłby cztery osoby to każdemu byłoby łatwiej raz na cztery dni się pomodlić Rozancem. Oczywiście oprócz swojej osobistej modlitwy z Panem J.ezusem i jej nie zaniedbując. Co o tym myślicie? W sumie gość masz rację :) O niebo lepiej byłaby spożytkowana jedna godzina dzienne na Rozaniec niż na pisanie na caffe ;) Szczególnie kiedy widzę, że do ludzi niewiele z tego trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podałem ten pomysł ale właściwie bez pewności, że coś z tego będzie . Ale sama idea jest warta i określenie formy końcowej wymaga wypowiedzenia się pozostałych osób . Może rozmowa też miałaby jakiś pomysł ? Myślę , że tydzień czasu pozwoli wszystkim na ocenę tego pomysłu . Na razie ja i ty , 2 osoby są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×