Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Witam wszystkich znajomych z topiku..Tak Sobie wczoraj pomyślałam o tych pomarańczowych anonimowych gościach. .to po prostu jacyś pryszczaci z kompleksami. .albo pasztety .Krzyk i agresja jest dla mnie oznaką słabości. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się odmuliło. Witaj Madzia szybko czas leciał , bo mnie interesowało. Nawet nie zauważyłem, że siedziałem po godzinach na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda śmierdząca lafirynda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj ;) No to jak było miło to gratuluję oby tak częściej;) Ja odpoczywałem z dzieckiem robiąc lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arancia
Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Jak już to pachnąca lafirynda:-D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda ty pryszcze to masz na mozgu.Durniejszej baby to trudno tu znależć.a jeszcze jeak sie udziela na innych watkach ha ha ha. Pusty lbie!zesz/mac/ona dzirrrro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-----------Tak Sobie wczoraj pomyślałam ------------------- buahahahhaha a ty w ogole myślisz!!!??? w twoim przypadku myslenie baaardzo boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś kompleksy? To pisz na wszystko jest rada, może uda nam się Tobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się zalogować nie potrafi. .po wszystkich wątkach lata, i sensacji szuka..no pusty łep totalnie! Lepiej takich ignorować żal. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już wystarczająco o sobie napisałaś, ogarnij się póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxxxx łep xxxxxxxxxx a co to jest magda łep?! idz ty lepiej na lekcje to prof.Miodka...jesli wiesz kto to. Bo jak tu pomaranczowi piszą-twoja durnota nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam wszystkich zastanawiam się co komus daje takie obrażanie wyzywanie kogoś zupełnie obcego.dla mnie to bez sensu. Wchodzisz na jakiś temat i wyzywasz jeśli cie nie interesuje czy nie odpowiadają ci osoby to spadam a nie dre ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRITTT nikt tu ryja nie ma.No moze bez dwoch osob;) niebieskich. Magda widze,ze cie bardzo drazni prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia juz jestem i odczytałam.. To forum jest otwarte dla wszystkich,ale czy o to chodziło,żeby obrażać innych? My was nie obrażamy ,jak komuś przeszkadzają wpisy to niech nie wchodzi na ten topik i nie czyta tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×